Casa sencera

3B golfcourse house *GYM* SPA*WIFI*Shopping centre By Sanctuary Lake

Galeria de fotos de l’allotjament 3B golfcourse house *GYM* SPA*WIFI*Shopping centre By Sanctuary Lake

Zona de menjador interior amb taules i caires, finestres grans i lluminàries penjants.
Un edifici amb un rètol que diu 'RECREATION CLUB ANAIA' i 'Café Restaurant Bar' a l'entrada.
Cuina amb armaris foscos, un brossa d'acer inoxidable, un vas de vidre amb flors blanques i una tetera colorida.
Vista aèria del Club de Golf Sanctuary Lakes amb un llac, búnquers de sorra i un camp de golf ben cuidat.
Camp de golf amb un cos d'aigua, cases al fons i una bandera al verd.

Casa sencera

3 dormitoris3 banys

Serveis populars

  • Cuina
  • Rentadora
  • Aire condicionat

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

3B golfcourse house *GYM* SPA*WIFI*Shopping centre By Sanctuary Lake

  • This outstanding house immerse yourself in the vibrant lifestyle and culture of Sanctuary Lakes Resort with the unique aspect of a peaceful location in Southshore Gardens.

    Offers not just a home but a lifestyle, providing access to the exclusive Club House amenities, ensuring that every day is filled with leisure and recreation.

    *3 bedrooms, 2.5 bathrooms plus powder room. Resort style main bedroom includes access to private balcony, walk in robe and en-suite bathroom with corner bath and WC.
    *Impressive entrance leads to light-filled open plan informal living incorporating well-appointed designer kitchen with quality stainless steel appliances plus breakfast bar, adjoining dining and family room leading to alfresco dining
    *Spacious upstairs rumpus room with access to balcony is a perfect family retreat
    *Features include seperation aircondition system, monitored security alarm, quality flooring, modern fixtures and finishes, double car garage with internal access front and rear gardens

    A location that maximizes all the best the area has to offer with parkland, local shopping, schools, public transport and freeway access all within easy access.

    Embrace a lifestyle of comfort, convenience, and community access to a gated community recreation club with a gym, indoor heated swimming pool, tennis courts, and a sauna. where every detail has been carefully considered to offer a harmonious living experience in this friendly and prestigious neighbourhood.

    Sanctuary Lakes is considered a good, secure, and prestigious suburb in Melbourne's west, particularly for families and professionals seeking a resort-style lifestyle. It offers 24/7 security, a Greg Norman-designed golf course, and a 60-hectare lake.

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a la casa: accés a Internet

Dormitoris

  • 3 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 3 banys
  • Assecador de cabells
  • Banyera o dutxa
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic
  • Sabó

Sales d'estar

  • Sala d'estar

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Mesures de seguretat

  • No hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que no hi ha detector de monòxid de carboni a l'allotjament, però que hi ha aparells de gas; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 25 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

Events allowed: birthday parties

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es permeten esdeveniments i festes (com ara festes d'aniversari) a les instal·lacions, amb 12 assistents com a màxim.
El propietari ha indicat que no hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament, però hi ha aparells de gas. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació sobre el barri

aquesta casa de vacances és a Point Cook, a Melbourne. Pots visitar atractius turístics locals com Zoo de Werribee Open Range i Jardí de Roses de l'Estat de Victoria, però si prefereixes anar de compres, apropa't a Carrer Collins o a Altona Gate Shopping Centre. També val la pena visitar Museu del Ferrocarril de Williamstown i Steamrail Victoria. Consultar la guia de viatge a Melbourne
Mapa
Point Cook, VIC

Què hi ha als voltants

  • Diversitat de closques i pedres a una platja sorrenca.
    Parc Costaner Point Cook
    3 minuts en cotxe - 2.3 km
  • Un edifici amb un gran cartell il·luminat que diu 'CROWN'.
    Casino Crown
    23 minuts en cotxe - 30.6 km
  • Una estructura de metall circular amb un edifici de maó a la base.
    Melbourne Central
    25 minuts en cotxe - 31.7 km
  • Llacs Sanctuary
    2 minuts a peu - 0.2 km
  • Club de Golf Sanctuary Lakes
    3 minuts en cotxe - 1.9 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de North Williamstown: 16 min en cotxe
  • Estació d'Aircraft: 5 min en cotxe
  • Aeroport de Melbourne-Essendon (MEB), Victòria: a 34 min en cotxe

Restaurants

  • Jl Bang Bang Chicken 古法棒棒鸡
    3 minuts en cotxe
  • McDonald's
    7 minuts a peu
  • McDonald's
    4 minuts en cotxe
  • Old Pal Korean Kitchen
    20 minuts a peu
  • Little Miss Violet
    3 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

3B golfcourse house *GYM* SPA*WIFI*Shopping centre By Sanctuary Lake accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a 3B golfcourse house *GYM* SPA*WIFI*Shopping centre By Sanctuary Lake?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a 3B golfcourse house *GYM* SPA*WIFI*Shopping centre By Sanctuary Lake?

Registre de sortida: 10:00.

Where is 3B golfcourse house *GYM* SPA*WIFI*Shopping centre By Sanctuary Lake located?

Located in Point Cook, this vacation home is 0.9 mi (1.5 km) from Sanctuary Lakes Golf Club and within 3 mi (5 km) of Point Cook Coastal Park and Royal Australian Air Force Museum. Point Cook Homestead and Werribee Mercy Hospital are also within 6 mi (10 km).