New Level Hotel Al Shisha

Selecciona les dates per veure els preus

Serveis populars

  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Servei de neteja
  • Recepció oberta les 24 hores
El preu actual és de 2745 €
taxes i impostos inclosos
9 de jul. - 10 de jul.

Opcions d’habitació

Habitació amb dos llits individuals

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 2 llits individuals
  • Wifi gratuïta

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

New Level Hotel Al Shisha és a Ar Rawdah, a La Meca. Podràs visitar punts d'interès com ara Gran Mesquita de Makkah i Kaaba. També val la pena visitar Woosh Entertainment Center Mecca i Al-Hukair Time. Consultar la guia de viatge a La Meca
Mapa
Ar Rawdah, Makkah, Makkah Province, 24236

Què hi ha als voltants

  • Una gran mesquita amb dues alminares altes i un pati espaiós.
    Gran Mesquita de Makkah
    3 minuts en cotxe - 4.0 km
  • Una gran multitud envoltant la Kaaba en un pati històric amb edificis moderns al fons.
    Kaaba
    4 minuts en cotxe - 4.3 km
  • Mesquita Sheikh Abdul Aziz Ibn Baz
    10 minuts a peu - 0.9 km
  • Mesquita Faqih
    2 minuts en cotxe - 2.2 km
  • Al Jamarat
    3 minuts en cotxe - 3.3 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Makkah: 26 min en cotxe
  • Aeroport Internacional de Jidda-Rei Abdulaziz (JED): a 76 min en cotxe

Restaurants

  • حلويات نعمة
    3 minuts en cotxe
  • M Hotel Al Dana Makkah By Millennium
    7 minuts a peu
  • الطازج
    17 minuts a peu
  • AlBaik | البيك
    2 minuts en cotxe
  • Restoran Bukhori Spesial Nasi Arab Shisha
    3 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

New Level Hotel Al Shisha

  • Hotel a prop de Gran Mesquita de Makkah
  • New Level Hotel Al Shisha, amb Kaaba a prop, té molt per oferir. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • També trobaràs avantatges com ara els següents:
  • Servei de recepció obert les 24 hores
  • Característiques de l'habitació
  • A New Level Hotel Al Shisha, totes les habitacions disposen de comoditats com ara aire condicionat, així com altres serveis i instal·lacions, per exemple, wifi gratuïta.
  • Entre els serveis i les instal·lacions extres, s'inclou el següent:
    • Banys que inclouen articles de tocador gratuïts
    • Frigorífics petits i servei de neteja diari

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Velocitat de la wifi a l'habitació: 25 Mbps o més
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament no disponible a les instal·lacions

Per a famílies

  • Frigorífic petit

Comoditats

  • Servei de recepció obert les 24 hores

Serveis per als clients

  • Servei de neteja (diari)

Accessibilitat

  • Sense ascensor

Serveis de l’habitació

Bany

  • Articles de tocador gratuïts
  • Bany privat
  • Paper higiènic
  • Sabó
  • Tovalloles
  • Xampú

Menjar i beguda

  • Frigorífic petit

Altres

  • Aire condicionat

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 23:00.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: migdia.

Instruccions especials d’entrada

El personal de recepció esperarà els clients a l'allotjament
Aquest allotjament no permet fer l'entrada fora de l'horari establert
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Personal de recepció

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
Número de registre de l’allotjament: 10007337
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors
Les parelles que desitgin compartir l'habitació han de presentar una còpia de l'acta de matrimoni

Preguntes freqüents

New Level Hotel Al Shisha accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa allotjar-se a New Level Hotel Al Shisha?

Amb data 5 de jul. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a New Level Hotel Al Shisha el dia 9 de jul. de 2026 són d'almenys 2745 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Quant costa aparcar a New Level Hotel Al Shisha?

New Level Hotel Al Shisha no disposa d'aparcament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a New Level Hotel Al Shisha?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 23:00. No és possible fer el registre d'entrada fora de l'horari establert.

A quina hora es fa el registre de sortida a New Level Hotel Al Shisha?

Registre de sortida: migdia.

On es troba New Level Hotel Al Shisha?

Aquest hotel es troba a Ar Rawdah i a menys de 5 km de les atraccions següents: Gran Mesquita de Makkah i Kaaba. A més, tindràs Mesquita Sheikh Abdul Aziz Ibn Baz a 0,8 km. Les Torres del Rellotge és a 4,3 km de distància.