Casa sencera

Family Bungalow With Garden

Galeria de fotos de l’allotjament Family Bungalow With Garden

Una casa moderna amb una entrada de vidre, una banca a l'exterior i el número 19 a la paret.
Un saló modern amb un televisor de pantalla plana, cadires de fusta, una taula de menjador i un gran finestral amb vista a arbres.
Una cuina moderna amb zona de menjador, que inclou taula i cadires de fusta, i un gran finestral amb persianes.
Un saló modern amb un sofà gris, cadires de vimetla, una taula petita de fusta i una finestra gran amb persianes.
Un saló amb una llar de foc, dos butaques grises amb coixins grocs, un quadre a la paret i una petita estanteria amb objectes decoratius.

Casa sencera

3 dormitoris1 banyCapacitat per a 630 metres quadrats

Serveis populars

  • Rentadora
  • Assecadora
  • Aparcament inclòs
  • Espai a l'aire lliure
  • Barbacoa

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Family Bungalow With Garden

  • Aspectes destacats de l'allotjament
  • Family Bungalow With Garden ofereix un jardí i més.
  • Entre els avantatges addicionals, s'inclouen els següents:
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Allotjament lliure de fum i barbacoa
  • Entre les comoditats addicionals, s'inclou el següent:
  • Trones i calefacció

Serveis de l’allotjament

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Comoditats per a famílies

  • Trona

Dormitoris

  • 3 dormitoris

Bany

  • 1 bany

Zones a l'aire lliure

  • Barbacoa
  • Jardí

Serveis de bugaderia

  • Rentadora i assecadora

Comoditat

  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Sense ascensor
  • Allotjament lliure de fum

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Habitacions amb diferent mobiliari
  • Jardí

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 18:00.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament no disposa de recepció
Els clients rebran un correu electrònic amb la informació sobre el registre d'entrada.
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Fumadors

Smoking is not permitted

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Taxa municipal: 2.33 EUR per persona i per nit.

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors

Informació sobre el barri

aquesta casa de vacances es troba a Sint Maartensvlotbrug. Ajuntament i Església de Sant Llorenç són alguns dels punts d'interès de la regió; també et pots apropar a atractius turístics com ara Tulpenland de Fluwel i Holle Bolle Boom. També val la pena visitar Jardí de Papallones Vlindorado i Poldertuin. Consultar la guia de viatge a Sint Maartensvlotbrug
Mapa
Sint Maartensvlotbrug, North Holland

Què hi ha als voltants

  • Una estrella de mar sobre un fons marí sorrenc amb una closca i algunes roques.
    Platja de Callantsoog
    4 minuts en cotxe - 2.5 km
  • Un porxo envoltat de flors i un estany.
    Vondelpark
    58 minuts en cotxe - 70.7 km
  • Camí de sorra cap al mar, amb una tanca i gespa a cada banda.
    Platja de Zandvoort
    60 minuts en cotxe - 68.3 km
  • Tulpenland de Fluwel
    17 minuts a peu - 1.5 km
  • Circuit Park Zandvoort
    60 minuts en cotxe - 68.3 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Schagen: 18 min en cotxe

Restaurants

  • Wonder's Eten & Drinken
    10 minuts en cotxe
  • Bierkade
    10 minuts en cotxe
  • Dorpshuis De klimop
    6 minuts en cotxe
  • Lekker Puh Brasserie Restaurant
    11 minuts en cotxe
  • Brasserie De Keuken
    8 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Family Bungalow With Garden accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Family Bungalow With Garden?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Family Bungalow With Garden?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 18:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Family Bungalow With Garden?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Family Bungalow With Garden?

Aquesta casa de vacances es troba a Sint Maartensvlotbrug i a menys de 3 km de les atraccions següents: Tulpenland de Fluwel, Platja de Callantsoog i Llac Tweede Water. Museu de l'Automòbil de Schagen i Holle Bolle Boom també són a menys de 10 km.

Opinions: Family Bungalow With Garden