Xalet sencer

Cosy Chalet With gas Fireplace in Twente

Allotjament de 2.0 estrelles

Galeria de fotos de l’allotjament Cosy Chalet With gas Fireplace in Twente

Xalet | Exterior
Xalet | Servei de restauració
Xalet | Servei de restauració
Xalet | Servei de restauració
Xalet | Exterior

Xalet sencer

1 dormitori2 banysCapacitat per a 230 metres quadrats

Serveis populars

  • S'admeten animals
  • Aparcament inclòs
  • Espai a l'aire lliure

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Cosy Chalet With gas Fireplace in Twente

  • Aspectes destacats de l'allotjament
  • Cosy Chalet With gas Fireplace in Twente ofereix comoditats com ara una terrassa i un jardí.
  • També gaudiràs dels avantatges següents durant la teva estada:
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Allotjament lliure de fum

Serveis de l’allotjament

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Dormitoris

  • Dormitori

Bany

  • 2 banys

Zones a l'aire lliure

  • Jardí
  • Terrassa

Animals de companyia

  • S'admeten animals
  • 2 animals de companyia en total
  • Càrrec: 6,50 EUR per animal de companyia per nit
  • No cal pagar cap taxa en el cas dels animals de servei

Característiques especials i accessibilitat

  • Sense ascensor
  • Allotjament lliure de fum

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Habitacions amb diferent mobiliari
  • Jardí

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament no disposa de recepció
Els clients rebran un correu electrònic amb la informació sobre el registre d'entrada.
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia per un càrrec addicional: 6.5 EUR per animal de companyia per nit.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec
2 animals de companyia en total

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Fumadors

Smoking is not permitted

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Taxa municipal: 1.20 EUR per persona i per nit.
  • Càrrec pel servei de neteja: 60.0 EUR per allotjament i per estada

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Extres opcionals

  • Càrrec per animals de companyia: 6.5 EUR per animal de companyia per nit.
  • No és necessari abonar cap taxa en concepte d'animals de servei

És possible que la llista anterior no sigui exhaustiva o que els impostos no hi estiguin inclosos. Els imports poden variar.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
Es poden fer transaccions sense efectiu.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament té servei de neteja professional.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors

Puntuació nacional

El Departament de Turisme, l'organisme encarregat de la classificació per estrelles a Països Baixos, no ha atorgat cap classificació a aquest allotjament. Per a la comoditat dels nostres clients, li n'hem atorgat una basada en el nostre sistema.

Informació sobre el barri

aquest xalet es troba a Ootmarsum. Landgoed Singraven i Huis Singraven són alguns dels punts d'interès de la regió; també et pots apropar a atractius turístics com ara Arboretum Poort-Bulten i Piscina Coberta i a l'Aire Lliure Delfinoh. També val la pena visitar Zoo de Nordhorn i De Waarbeek Amusement Park. Consultar la guia de viatge a Ootmarsum
Mapa
Ootmarsum, Overijssel

Què hi ha als voltants

  • Jardí anglès
    7 minuts a peu - 0.7 km
  • Església de Sant Simó i Sant Judes
    12 minuts a peu - 1.0 km
  • Museu Chronomium
    15 minuts a peu - 1.3 km
  • Museu a l'aire lliure Ootmarsum
    16 minuts a peu - 1.4 km
  • Attractiepark Slagharen
    56 minuts en cotxe - 55.0 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren d'Oldenzaal: 18 min en cotxe

Restaurants

  • Ootmarsummer Bierbrouwerij Heupink & Co
    17 minuts a peu
  • Theehuis Dennenoord
    4 minuts en cotxe
  • Tante Sien
    6 minuts en cotxe
  • la cipolla
    17 minuts a peu
  • Via Grande
    11 minuts a peu

Preguntes freqüents

Cosy Chalet With gas Fireplace in Twente accepta animals de companyia?

Sí, aquest xalet admet animals de companyia (2 com a màxim). Es cobra una taxa de 6.5 EUR per animal de companyia i per nit. No cal pagar cap taxa en el cas dels animals de servei.

Quant costa aparcar a Cosy Chalet With gas Fireplace in Twente?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

On es troba Cosy Chalet With gas Fireplace in Twente?

Aquest xalet es troba a Ootmarsum i a menys de 15 min a peu de les atraccions següents: Jardí anglès, Església de Sant Simó i Sant Judes i Museu Chronomium. Museu a l'aire lliure Ootmarsum és a 1,3 km de distància.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions: Cosy Chalet With gas Fireplace in Twente