Apartament sencer·Amfitrió particular

Beachfront Bliss 1-BR condo with Panoramic sea-View

Galeria de fotos de l’allotjament Beachfront Bliss 1-BR condo with Panoramic sea-View

Àrea exterior de l'allotjament
Un hotel amb piscina, gandules i façana ben il·luminada.
Zona interior àmplia amb diverses taules i cadires, un ventilador de sostre i alguns detalls decoratius penjats a la paret.
Una entrada tancada amb reixa a Turtle Beach Towers, amb un edifici petit, palmeres i un edifici residencial alt al fons.
Un camí pavimentat que condueix a un edifici amb una zona de jardí tancada, palmeres i un cel blau clar.

Opinions

4,0 sobre 10,

Allotjament sencer en bloc d’apartaments

1 dormitori1 banyCapacitat per a 268 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Gimnàs
  • Espai a l'aire lliure

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Beachfront Bliss 1-BR condo with Panoramic sea-View

  • Nuestro condominio frente a la playa está idealmente ubicado en la playa de la bahía de Ocho Ríos y se encuentra a corta distancia a pie de muchos restaurantes, bares, vida nocturna, atracciones de deportes acuáticos, supermercados de Duty Free Mall y mercados de artesanías. Lo más importante es que está muy cerca de las principales atracciones que ofrece Jamaica, como las cataratas del río Dunn, nadar con delfines en Dolphin Cove, Mystic Mountain y más.

    El apartamento con aire acondicionado está amueblado con cama king size, vestidor, mesa de comedor y 2 camas de día. Televisión por cable y Wi-Fi para su comodidad y entretenimiento. La cocina está equipada con una nevera grande, microondas, estufa, cafetera y otras comodidades.

    El área de la piscina grande es el centro de reuniones sociales del complejo con servicio de lavandería y sala de conferencias. Hay un aparcamiento adecuado, seguridad 24/7 y un acceso gratuito a la playa desde la puerta trasera.

Serveis de l’allotjament

Platja

  • A la platja
  • Gandules de platja

Piscina i spa

  • Piscina compartida

Internet

  • Disponible al bloc d'apartaments: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • No cal cotxe per arribar-hi
  • Aparcament a les instal·lacions

Cuina bàsica

  • Bullidora elèctrica
  • Cafetera i tetera
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Torradora

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • Dormitori
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 1 bany
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic
  • Sabó
  • Xampú

Sales d'estar

  • Menjador independent
  • Sala d'estar
  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Televisor intel·ligent amb canals per cable

Zones a l'aire lliure

  • Balcó
  • Jardí
  • Mobles a l'aire lliure

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia a prop

Comoditat

  • Aire condicionat

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Ascensor
  • Habitacions accessibles
  • Zones designades per a fumadors

Serveis i comoditats

  • Canvi de roba de llit (cal sol·licitar-lo)
  • Canvi de tovalloles (cal sol·licitar-lo)
  • Planxa i post de planxar
  • Servei de neteja (cal sol·licitar-lo)

Aspectes destacats de la ubicació

  • A la vora de l'aigua
  • A prop d'una botiga d'estocs
  • A prop del mar
  • A prop del port esportiu

Activitats

  • Caiac
  • Equipament per a esports aquàtics
  • Gimnàs
  • Golf
  • Tennis
  • Casino a prop
  • Ciclisme a prop
  • Natació a prop
  • Pesca a prop
  • Rutes d'ecoturisme a prop
  • Submarinisme a prop
  • Surf i surf pla a prop

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Extintor

General

  • Allotjament ubicat en un complex turístic
  • Canvi de llençols (cal sol·licitar-lo)
  • Canvi de tovalloles (cal sol·licitar-lo)
  • Jardí
  • Mida de la unitat: 68 metres quadrats
  • Servei de neteja (cal sol·licitar-lo)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00
Registre d'entrada sense contacte

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 12:00.
Registre de sortida sense contacte

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Normes

Kindly switch off the air condition when no one is around in the Apartment

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
Nota de l'amfitrió: Only 2 people sleeps

Esdeveniments

Events allowed: family gatherings

Fumadors

Smoking allowed: in designated areas

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es permeten esdeveniments i festes (com ara reunions familiars) a les instal·lacions, amb 4 assistents com a màxim.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Pel que fa als elements de seguretat, hi trobaràs un extintor.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.

Informació addicional

Per accedir a l'allotjament no és necessari disposar de cotxe

Informació sobre el barri

Aquest bloc d'apartaments es troba a Ocho Rios, a la platja. Si vols submergir-te en la bellesa natural de la regió, apropa't a Platja de les Tortugues o a Cascades del riu Dunn. També val la pena visitar Museu Reggae Xplosion i Jardins Botànics Shaw Park. Submarinisme i surf són activitats aquàtiques fantàstiques que pots fer a prop; si t'ho estimes més, també pots animar-te a provar disciplines com els recorreguts respectuosos amb el medi ambient i el ciclisme a la zona. Consultar la guia de viatge a Ocho Rios
Mapa
Ocho Rios, Saint Ann

Què hi ha als voltants

  • Una tortuga sobre un tronc en una calma massa d'aigua envoltada d'arbres.
    Parc del Riu Tortuga
    1 minuts a peu - 0.2 km
  • Una platja amb un vaixell anomenat 'Rescue' ancorat en aigües tranquil·les, envoltada d'unes verdes colines i edificis al fons.
    Platja de les Tortugues
    5 minuts a peu - 0.5 km
  • Poble de l'Illa
    2 minuts a peu - 0.2 km
  • Mercat d'Artesania d'Ocho Rios
    10 minuts a peu - 0.9 km
  • Fort d'Ocho Rios
    14 minuts a peu - 1.3 km

Com moure’s per la zona

  • Ocho Ríos (OCJ-Aeroport Internacional Ian Fleming): a 19 min en cotxe

Restaurants

  • Boulangerie
    14 minuts a peu
  • MOMO @ Moon Palace Jamaica Grande
    11 minuts a peu
  • Ocho Rios Jerk Center
    8 minuts a peu
  • KFC
    6 minuts a peu
  • Miss T's Kitchen
    15 minuts a peu

Preguntes freqüents

Beachfront Bliss 1-BR condo with Panoramic sea-View té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Beachfront Bliss 1-BR condo with Panoramic sea-View accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Beachfront Bliss 1-BR condo with Panoramic sea-View?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Beachfront Bliss 1-BR condo with Panoramic sea-View?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Beachfront Bliss 1-BR condo with Panoramic sea-View?

Registre de sortida: 12:00.

On es troba Beachfront Bliss 1-BR condo with Panoramic sea-View?

Aquest bloc d'apartaments a Ocho Rios es troba a la platja i a menys de 5 min a peu de les atraccions següents: Museu Reggae Xplosion i Platja de les Tortugues. Platja de Columbus Foot i Parc del Riu Tortuga també són a menys de 5 min.

Opinions

Opinions: Beachfront Bliss 1-BR condo with Panoramic sea-View

4,0

8,0

Neteja

10

Ubicació
Puntuació 10: Excel·lent. 0 de 1 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 1 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 1 opinions
Puntuació 4: Deficient. 1 de 1 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 1 opinions

Opinions

Opinió verificada

4/10, Deficient

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Toller Ausblick , Zentral , Zugang zum Strand

Das Apartment liegt im 10 Stock und bietet eine tollen Ausblick auf Ocho Rios, und Meer . Es ist der ideale Ausgangspunkt um ocho zu erkundigen. Toll ist auch das der Eintritt zum Strand im Zimmerpreis enthalten ist . Das Apartment selber , ist schwer in die Jahre gekommen ! Somit stimmt für mich das preis Leistung Verhältnis nicht . Eine Couch auf der man nicht wirklich sitzen kann .Das Bett im Schlafzimmer hat 3 durchgelege Matratzen wir sind Gott sei dank Leichtgewichte. Und haben uns stattdessen quer ins Bett gelegt. Die Küche hat zwar Töpfe und Pfannen jedoch kaum brauchbar da alt, zerkratzt. Und Raben schwarz. Echt nur mit dem nötigsten ausgestattet. Badezimmer war mit allem ausgestattet und sauber . Ich persönlich sehe das Apartment weniger für langfristige Aufenthalte eher Tage ( dann kann man sich arrangieren. Wir hatten das Pech das das Apartment unter uns in Brand geraten ist , somit war alles in unserem Apartment voller Russ und Qualm, geputzt haben wir selber umziehen konnten wir nicht . Das Apartment wurde nicht mehr gereinigt vom Vermieter nach dem Brand . Also kann man sich vorstellen wie es aussah unsere ganzen Klamotten riechen übel nach Rauch . Erst auf Nachfrage wurden uns 2 Nächte umsonst angeboten, die wir selbstverständlich genommen haben . Fazit—- ich würde wieder kommen weil toller Ausgangspunkt jedoch nicht mehr für diesen Preis Matratzen die man überall
Estada de 16 nits (des. 2024)