Casa sencera

Room 'Adega' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi

Galeria de fotos de l’allotjament Room 'Adega' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi

Un pati amb una construcció de pedra, una taula amb caires i una zona de seients coberta.
Una habitació amb un llit, una cadira bressol, una cadira, una taula amb una làmpada i un mirall.
Un ambient de petit esmorzar amb torrades, suc d'aranja i una galleda de cafè vermella.
Un bany amb vàter, rentapel i plat de dutxa.
Una llar de foc amb llenya, una cistella, un llibre, gots i una espelma sobre una taula de fusta.

Casa sencera

1 dormitori1 bany

Serveis populars

  • Cuina
  • Espai a l'aire lliure
  • Esmorzar disponible
El preu actual és de 81 €
taxes i impostos inclosos
23 d’oct. - 24 d’oct.

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Room 'Adega' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi

  • La habitación Adega en Miño ofrece 20 m² para hasta 2 personas. Disponéis de 1 dormitorio y 1 baño durante vuestra estancia. La habitación cuenta con acceso sin escalones y un interior adaptado para vuestra comodidad. Entre las comodidades privadas encontraréis Wi-Fi, desayuno incluido, cuna y vistas a la montaña. Este alojamiento os brinda confort esencial y prestaciones prácticas para una estancia agradable.

    Cuando vienes a Pousadoira haces mucho más que turismo rural. Estás apoyando el desarrollo del medio rural y la población que vive y trabaja en él. En el año 1994 comenzamos las obras de reconstrucción de una vieja casa de labranza de construcción tradicional, que no pudo ser recuperada en su totalidad, pero de la que mantuvimos la tipología tradicional. Desde entonces, se han realizado varias reformas y obras de mantenimiento, la última finalizó en 2008. Abierta desde 1995, Casa Pousadoira es una casa sencilla pero acogedora, donde intentamos que las personas se sientan cómodas y participen por unos días de esta forma de vida y de las ilusiones que nos animan.

    La cocina es compartida

    - Desayuno Pagos 5,00 € por persona y noche

    - Cena Pagos 20,00 € por persona y noche

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a la casa: wifi

Restaurants

  • Esmorzar de pagament disponible

Dormitoris

  • Dormitori
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 1 bany
  • Assecador de cabells
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles

Zones a l'aire lliure

  • Jardí
  • Pati

Comoditat

  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Activitats

  • Ciclisme a prop
  • Rutes de senderisme o ciclisme a prop

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Extintor

General

  • Jardí

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: migdia.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Normes

Any additional costs listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Pel que fa als elements de seguretat, hi trobaràs un extintor.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Número de registre de l’allotjament: TR-CO-000022
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

D'acord amb la normativa del país, aquest allotjament no accepta pagaments en efectiu d'imports superiors a 1000 EUR; per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva

Informació sobre el barri

aquesta casa de vacances es troba a Miño. Mirador d'O Couce i Pazo de Mariñán són alguns dels punts d'interès de la regió; també en pots admirar la bellesa natural a Platja de l'Abeleira i Platja de L'Alameda. També val la pena visitar Labirinto de Breoghán i Arsenal Militar de Ferrol. Aprofita per practicar activitats a l'aire lliure com les rutes de senderisme o ciclisme i el ciclisme: passaràs una bona estona i gaudiràs de l'entorn. Consultar la guia de viatge a Miño
Mapa
Miño

Què hi ha als voltants

  • Platja de l'Abeleira
    8 minuts en cotxe - 5.9 km
  • Platja de L'Alameda
    8 minuts en cotxe - 5.9 km
  • Platja del Sumiño
    9 minuts en cotxe - 7.3 km
  • Pazo de Mariñán
    10 minuts en cotxe - 9.5 km
  • Platja Gran
    10 minuts en cotxe - 9.5 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Cabanas: 18 min en cotxe
  • Aeroport de la Corunya (LCG): a 40 min en cotxe

Restaurants

  • Adega Lastras
    18 minuts en cotxe
  • Os Condes Café Bar
    12 minuts en cotxe
  • Pizzamiño
    9 minuts en cotxe
  • Tribeca
    14 minuts en cotxe
  • Restaurante a Cabana
    10 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Room 'Adega' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa allotjar-se a Room 'Adega' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi?

Amb data 22 d’oct. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Room 'Adega' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi el dia 23 d’oct. de 2026 són d'almenys 81 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Room 'Adega' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Room 'Adega' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi?

Registre de sortida: migdia.

Where is Room 'Adega' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi located?

Situated in Mino, this vacation home is 2.9 mi (4.7 km) from Labirinto de Breoghán and within 6 mi (10 km) of Praia da Abeleira and Praia da Alameda. Punta do gafo and Xurela are also within 6 mi (10 km).