WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX

Classificació de l’allotjament: 3.5

Selecciona les dates per veure els preus

VIP Access

Opinions

9,2 sobre 10,
Fantàstic

Serveis populars

  • Servei de trasllat gratuït a l'aeroport
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Restaurant
  • Aire condicionat
  • Esmorzar disponible
El preu actual és de 84 €
taxes i impostos inclosos
22 d’oct. - 23 d’oct.

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 6 de 6 habitacions

Habitació doble estàndard

9,0 sobre 10
Fantàstic
(82 opinions)
  • 32 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 2 llits de matrimoni

Habitació estàndard

9,2 sobre 10
Fantàstic
(145 opinions)
  • 32 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni

Habitació triple Elite

9,4 sobre 10
Excepcional
(46 opinions)
  • 32 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits de matrimoni

Habitació quàdruple Elite

9,4 sobre 10
Excepcional
(23 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 2 llits de matrimoni

Habitació prèmium

8,6 sobre 10
Excel·lent
(9 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran

Estudi en suite prèmium

10,0 sobre 10
Excepcional
(5 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX és a prop d'una estació de metro, a Iztacalco. Aquesta zona a Ciutat de Mèxic destaca especialment per la seva proximitat a l'aeroport. A més de visitar punts de referència com ara Zócalo i Passeig de la Reforma, podràs apreciar la bellesa natural d'indrets com Alameda Central o Parc de Chapultepec. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Consulta l'oferta d'oci d'espais com ara Autòdrom Hermanos Rodríguez o Auditori Nacional. Als clients els agrada aquest hotel per la proximitat a nombrosos atractius turístics. Consultar la guia de viatge a Ciutat de Mèxic
Mapa
Rio Churubusco No. 200, Mexico City, CDMX, 8400

Què hi ha als voltants

  • Un estadi gran i modern amb una estructura de teulat geomètrica i característica.
    Palau dels Esports
    5 minuts a peu - 0.5 km
  • Autòdrom Hermanos Rodríguez
    3 minuts a peu - 0.3 km
  • Estadi GNP Seguros
    7 minuts a peu - 0.6 km
  • Velòdrom CNAR
    10 minuts a peu - 0.9 km
  • Ciutat Esportiva Magdalena Mixhuca
    15 minuts a peu - 1.3 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Suburbano Fortuna: 16 min en cotxe
  • Estació de metro de Ciudad Deportiva: 15 min a peu
  • Ciutat de Mèxic (MEX-Aeroport Internacional de Ciutat de Mèxic): a 5 min en cotxe

Restaurants

  • Lounge Boxes Oro
    3 minuts en cotxe
  • Lounge VIP Santander
    6 minuts a peu
  • El Cafetalero
    8 minuts a peu
  • Restaurante El Tecorral
    4 minuts a peu
  • 200 Sabores
    1 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX

  • Hotel amb Autòdrom Hermanos Rodríguez a prop
  • WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX, amb Zócalo i Alameda Central a poca distància, ofereix un servei gratuït de connexió amb l'aeroport, una cafeteria i serveis de tintoreria o bugaderia. La wifi gratuïta a l'habitació està disponible per a tots els clients, juntament amb un bar i un centre de negocis.
  • Entre els altres avantatges d'aquest hotel, s'inclouen els següents:
    • Aparcament sense assistència gratis i, a més, aparcament de llarga durada (de pagament)
    • Esmorzar continental (de pagament), servei de recepció obert les 24 hores i sala de banquets
    • Servei de bugaderia, màquina expenedora i atenció multilingüe
    • Als comentaris dels clients es diuen meravelles de l'amabilitat del personal i de la proximitat a l'aeroport
  • Característiques de l'habitació
  • Les 83 habitacions presenten detalls com ara caixes fortes amb espai per a portàtils i aire condicionat. També s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i habitacions insonoritzades. Als comentaris dels clients es diuen coses molt bones de la neteja de les habitacions de l'allotjament.
  • Entre els serveis i les instal·lacions addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen articles de tocador gratuïts i assecadors de cabells
    • Televisors LCD amb canals prèmium
    • Bullidores elèctriques, servei de neteja diari i escriptoris

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Servei de transport a l'aeroport (anada i tornada) gratuït obert les 24 hores
  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament de llarga durada a les instal·lacions (150 MXN per nit)
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Menjar i beguda

  • Esmorzar continental de pagament disponible cada dia de 07:00 a 11:00: 180,81 MXN per persona
  • Un bar
  • Un restaurant
  • Una cafeteria

Per a famílies

  • Bugaderia
  • Habitacions insonoritzades

Comoditats

  • Bugaderia
  • Caixa forta a la recepció
  • Magatzem d'equipatge
  • Màquina expenedora
  • Premsa gratuïta al vestíbul
  • Servei de recepció obert les 24 hores

Serveis per als clients

  • Assistència turística o per a la compra d'entrades
  • Atenció multilingüe
  • Servei de bugaderia i rentatge en sec
  • Servei de neteja (diari)

Serveis empresarials

  • Centre de negocis
  • Sales de reunions

Accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Ascensor
  • Servei de transport accessible des de o fins a l'aeroport

Més serveis

  • No es permet fumar
  • Sala de banquets

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Es proporcionen llençols

Bany

  • Articles de tocador gratuïts
  • Assecador de cabells
  • Bany privat
  • Paper higiènic
  • Sabó
  • Tovalloles
  • Xampú

Entreteniment

  • Televisor LCD amb canals per cable prèmium

Menjar i beguda

  • Ampolla d'aigua gratuïta
  • Bullidora elèctrica
  • Servei d'habitacions limitat

Altres

  • Aire condicionat
  • Caixa forta amb espai per a un portàtil
  • Escriptori
  • Habitacions insonoritzades
  • Planxa i post de planxar
  • Telèfon

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 18:00.
L'entrada més tard de l'horari establert està subjecta a disponibilitat.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 13:00.

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament ofereix un servei de trasllat des de l'aeroport; per tal d'organitzar el transport, els clients han de posar-se en contacte amb l'allotjament a l'arribada mitjançant la informació que trobaran a la confirmació de la reserva
El personal de recepció esperarà els clients a l'allotjament
Si tens previst arribar més tard de les 18:00, contacta amb l'allotjament amb antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Personal de recepció

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
No hi ha llits addicionals disponibles
Hi ha bressols disponibles per 175.0 MXN per estada.

Formes de pagament de l’allotjament

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Informació important

Extres opcionals

  • Càrrec per l'esmorzar continental: 180.81 MXN per persona (preu aproximat).
  • Càrrec per l'ús de l'aparcament de llarga durada: 150 MXN per nit.
  • Càrrec per l'ús del bressol: 175.0 MXN per estada.

És possible que la llista anterior no sigui exhaustiva o que els impostos no hi estiguin inclosos. Els imports poden variar.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
El nom que figuri a la targeta de crèdit utilitzada en fer l'entrada per abonar les despeses addicionals ha de coincidir amb el nom principal de la reserva
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Preguntes freqüents

WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa allotjar-se a WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX?

Amb data 20 d’oct. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX el dia 22 d’oct. de 2026 són d'almenys 84 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Quant costa aparcar a WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 18:00. Es pot fer una entrada tardana durant un horari limitat.

A quina hora es fa el registre de sortida a WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX?

Registre de sortida: 13:00.

WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX ofereix un servei de connexió amb l'aeroport?

Sí, hi ha un servei gratuït de connexió amb l'aeroport.

On es troba WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX?

Aquest hotel és a Iztacalco; tindràs Autòdrom Hermanos Rodríguez a 1,6 km i Zócalo i Alameda Central, a menys de 10 km. Passeig de la Reforma i World Trade Center Ciutat de Mèxic també són a menys de 10 km. Estació de metro de Ciudad Deportiva és a 15 min a peu i Estació de metro de Velódromo, a 15 min.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions

Opinions: WeEnjoy Hotels Aeropuerto CDMX

9,2

Fantàstic

9,4

Neteja

9,0

Comoditats

9,2

Personal i servei

9,2

Estat de l’allotjament i instal·lacions
Puntuació 10: Excel·lent. 3869 de 5418 opinions
Puntuació 8: Bo. 940 de 5418 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 337 de 5418 opinions
Puntuació 4: Deficient. 135 de 5418 opinions
Puntuació 2: Horrible. 137 de 5418 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Excelente lugar ara hospedarse
Estada d’1 nit (oct. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Muy buen hotel
Estada d’1 nit (oct. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Excelente lugar servicio y precio muy cerca de el aeropuerto y excelente atenciones
Estada d’1 nit (oct. 2026)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Excelente estancia para viajes cortos, todo limpio y cómodo
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
excelente lugar y cuenta con transporte al aereopuerto!
Estada d’1 nit (oct. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Buena ubicación muy cerca del aeropuerto, van por ti a cualquier terminal
Estada d’1 nit (oct. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Buen lugar para hospedarse
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Buen hotel, buen servicio y buena cocina en el Restaurant.
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Excelente lugar
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Super lindo el hotel y bien limpio! Y la ubicación perfecta
Estada d’1 nit (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
todos fueron muy amables y limpio
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Muy buen lugar para llegar después de un evento en Estadio GNP o Palacio de los deportes, muy lindo y limpio.
Estada d’1 nit (oct. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Es el mejor alojamiento para quedarse si es que vienen a conciertos en el GNP. Los restaurantes tienen comida muy rica.
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
El servicio es excelente, si vienen a un concierto al Palacio o Foro Gnp, este hotel es lo máximo.
Estada d’1 nit (oct. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Todo muy bien, muy buena experiencia!
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Amazin and modern suites !
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Hotel located near airport and free shuttle is great running every 30 min. Room is clean and comfortable. I would definitely stay at his hotel again.
Estada d’1 nit (oct. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Habitación limpia personal atento
Estada d’1 nit (oct. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Excelente estancia, cerca del foro GNP para cualquier evento.
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Cómodo, muy cercano al GNP y con buena atención
Estada de 2 nits (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Excelente opción cercana al aeropuerto, estacionamiento, restaurante, buena comida, personal empático y atento, habitaciones cómodas y limpias,
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Excelente servicio y ubicación, servicio para transporte... El mejor hotel, definitivamente me volveré a hospedar
Estada de 3 nits (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
great experience!
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
the room was as described and the staff was very helpful and the shuttle service back to the airport was very helpful I would definitely recommend this place and will be staying here again!
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Muy buena ubicación y muy amables
Estada d’1 nit (set. 2026)