Aowmana Hotel

Classificació de l’allotjament: 2

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

7,6 sobre 10,
Bé

Serveis populars

  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Recepció oberta les 24 hores

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 2 de 2 habitacions

Habitació amb dos llits individuals familiar

  • 24 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits de matrimoni

Habitació doble bàsica

  • 16 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Aowmana Hotel és a Centre de Bangkok, a Bangkok. Mercat de Pratunam i CentralWorld són visites imprescindibles per als amants de les botigues; afegeix-les al teu itinerari juntament amb paratges naturals fantàstics, com ara Parc Lumphini i Riu Chao Praya. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Consulta l'oferta d'actes que se celebren a Estadi Nacional Rajamangala o a IMPACT Arena. Consultar la guia de viatge a Bangkok
Mapa
120/47-48 Aowmana Hotel, Ratchaprarop Rd, Bangkok, Bangkok, 10400

Què hi ha als voltants

  • Un paisatge urbà amb un gratacels destacat, una carretera arquejada i edificis densos.
    Torre Baiyoke II
    2 minuts a peu - 0.2 km
  • Una persona amb barret de palla i portant una motxilla marró camina per un centre comercial amb diferents exposicions de roba.
    Mercat de Pratunam
    2 minuts a peu - 0.2 km
  • Un cotxe antic de color rosa estacionat davant del centre comercial Platinum Fashion.
    Centre Comercial Platinum Fashion
    5 minuts a peu - 0.5 km
  • Un gran arbre de Nadal il·luminat amb una estrella al cim davant d'un centre comercial.
    CentralWorld
    9 minuts a peu - 0.8 km
  • Plaça Pantip
    5 minuts a peu - 0.5 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Makkasan: 11 min a peu
  • Estació de tren de Ratchaprarop: 4 min a peu
  • Bangkok (DMK-Aeroport Internacional de Don Mueang): a 28 min en cotxe

Restaurants

  • Maedah (มาอีดะห์)
    1 minuts a peu
  • Roof Top Bar & Music
    1 minuts a peu
  • Donita Food
    2 minuts a peu
  • Bangkok Sky Restaurant
    1 minuts a peu
  • North and South Indian Restaurant
    1 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

Aowmana Hotel

  • Hotel a prop de Mercat de Pratunam
  • Aowmana Hotel, amb CentralWorld i Centre Comercial Siam Paragon a prop, ofereix comoditats com ara una perruqueria. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • També trobaràs avantatges com ara els següents:
  • Servei de recepció obert les 24 hores, sala de banquets i ascensor
  • Característiques de l'habitació
  • A Aowmana Hotel, totes les habitacions tenen detalls com ara aire condicionat. Així mateix, s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i cadires d'escriptori.
  • Entre els serveis i les instal·lacions extres, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen dutxes i assecadors de cabells
    • Televisors de pantalla plana de 32 polzades amb canals digitals
    • Bullidores elèctriques, servei de neteja i escriptoris

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Velocitat de la wifi a l'habitació: 100 Mbps o més (1 o 2 persones, o un màxim de 6 dispositius)
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament no disponible a les instal·lacions

Comoditats

  • Perruqueria
  • Servei de recepció obert les 24 hores

Serveis per als clients

  • Canvi de tovalloles (cal sol·licitar-lo)
  • Servei de neteja (cal sol·licitar-lo)

Accessibilitat

  • Ascensor (porta de 80 centímetres d'amplada)
  • Catifes a l'habitació
  • Terres de rajola a l'habitació

Més serveis

  • Sala de banquets

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Cortines opaques
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • Assecador de cabells
  • Bany privat
  • Dutxa
  • Raspall i pasta de dents
  • Tovalloles

Entreteniment

  • Televisor de pantalla plana de 32 polzades amb canals digitals

Menjar i beguda

  • Ampolla d'aigua gratuïta
  • Bullidora elèctrica

Altres

  • Aire condicionat
  • Cadira d'escriptori
  • Escriptori

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: en qualsevol moment.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: migdia.

Instruccions especials d’entrada

El personal de recepció esperarà els clients a l'allotjament
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Personal de recepció

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Abans d'efectuar l'entrada, cal abonar un dipòsit de danys de 500 THB.

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i abonar un dipòsit en efectiu per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta efectiu.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Preguntes freqüents

Aowmana Hotel accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Aowmana Hotel?

Aowmana Hotel no disposa d'aparcament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Aowmana Hotel?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: en qualsevol moment.

A quina hora es fa el registre de sortida a Aowmana Hotel?

Registre de sortida: migdia.

On es troba Aowmana Hotel?

Aquest hotel a Centre de Bangkok es troba a molt poca distància de les atraccions següents: Torre Baiyoke II i Mercat de Pratunam. CentralWorld i Centre Comercial Platinum Fashion també són a menys de 15 min. Estació de tren de Ratchaprarop és a 4 min a peu i Estació de metro de Phaya Thai, a 13 min.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions

7,6

Bo