A77 Suites, Small Luxury hotels of the World

Selecciona les dates per veure els preus

VIP Access

Opinions

9,8 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Esmorzar inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Servei de neteja
  • Recepció oberta les 24 hores
El preu actual és de 217 €
taxes i impostos inclosos
20 de nov. - 21 de nov.

Opcions d’habitació

Suite (Petite)

9,8 sobre 10
Excepcional
(6 opinions)
  • 22 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni

Suite (Supreme)

9,8 sobre 10
Excepcional
(8 opinions)
  • 28 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni

Suite (Elegant, Partial Acropolis View)

10,0 sobre 10
Excepcional
(13 opinions)
  • Vista a la ciutat
  • 33 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni

Suite, banyera d'hidromassatge (Iconic, Acropolis View)

10,0 sobre 10
Excepcional
(4 opinions)
  • Vista a la ciutat
  • 31 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni

Suite (Courtyard)

8,0 sobre 10
Molt bo
(2 opinions)
  • 28 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

A77 Suites, Small Luxury hotels of the World és a Centre d'Atenes, a prop d'una estació de metro a Atenes. A més de visitar punts d'interès com ara Àgora Antiga d'Atenes i Temple de Zeus Olímpic, podràs gaudir d'una bona sessió de compres a Mercat de Puces de Monastiraki. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o un partit? Pots consultar el calendari de Estadi Olímpic Spyros Louis; intenta buscar temps per visitar també Parc Zoològic d'Àtica, un dels punts d'interès més coneguts de la zona. Consultar la guia de viatge a Atenes
Mapa
77 Adrianou, Athens, 105 56

Què hi ha als voltants

  • Un paisatge urbà amb un edifici oficial destacat, envoltat d'arbres i un carrer concorregut amb taxis grocs.
    Carrer Ermou
    2 minuts a peu - 0.2 km
  • Una ciutat històrica sobre un turó amb ruïnes antigues i edificis moderns.
    Acròpolis
    3 minuts a peu - 0.3 km
  • Un carrer de mercat animat amb arquitectura històrica, incloent un edifici amb arcs i columnes, i un cartell prominent amb un símbol blau i blanc.
    Mercat de Puces de Monastiraki
    5 minuts a peu - 0.5 km
  • Un edifici modern amb façana de vidre, una palmera i una escala que condueix a un nivell superior.
    Museu de l'Acròpolis
    8 minuts a peu - 0.8 km
  • La Parthenon, un temple grec antic amb columnes dòriques, situada a l'Acròpolis.
    Partenó
    8 minuts a peu - 0.8 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Ruf: 6 min en cotxe
  • Estació de metro de Monastiraki: 5 min a peu
  • Atenes (ATH-Aeroport Internacional d'Elevthérios Venizelos): a 42 min en cotxe

Restaurants

  • Απολλώνια Λύρα (Apollonia Lyra)
    3 minuts a peu
  • TGI Fridays
    3 minuts a peu
  • Meat The Greek
    3 minuts a peu
  • To! Kafeneio
    3 minuts a peu
  • Ξένιος Ζευς (Xenios Zeus)
    4 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

A77 Suites, Small Luxury hotels of the World

  • Hotel amb Àgora Romana a prop
  • A77 Suites, Small Luxury hotels of the World, amb Partenó i Mercat de Puces de Monastiraki a prop, ofereix un esmorzar complet gratuït i botigues a les instal·lacions. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • També gaudiràs dels avantatges següents durant la teva estada:
    • Servei de connexió d'anada i tornada amb l'aeroport (de pagament), allotjament lliure de fum i magatzem d'equipatge
    • Caixa forta a la recepció, ascensor i assistència turística i per a la compra d'entrades
    • Servei de recepció obert les 24 hores, servei de consergeria i atenció multilingüe
    • Als comentaris dels clients es diuen meravelles de l'amabilitat del personal, del bon estat de l'allotjament i de la ubicació
  • Característiques de l'habitació
  • A A77 Suites, Small Luxury hotels of the World, totes les habitacions presenten detalls com ara espais de treball aptes per a portàtils i aire condicionat. Així mateix, s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i caixes fortes.
  • Entre les comoditats extres, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen capçals de dutxa tipus cascada i articles de tocador gratuïts
    • Televisors de pantalla plana de 43 polzades amb canals per satèl·lit
    • Armaris robers o de rebost, bullidores elèctriques i servei de neteja diari

Allotjaments similars

Preguntes freqüents

A77 Suites, Small Luxury hotels of the World accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa allotjar-se a A77 Suites, Small Luxury hotels of the World?

Amb data 24 d’oct. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a A77 Suites, Small Luxury hotels of the World el dia 20 de nov. de 2026 són d'almenys 217 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Quant costa aparcar a A77 Suites, Small Luxury hotels of the World?

A77 Suites, Small Luxury hotels of the World no disposa d'aparcament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a A77 Suites, Small Luxury hotels of the World?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 06:00. Es pot fer una entrada tardana durant un horari limitat.

A quina hora es fa el registre de sortida a A77 Suites, Small Luxury hotels of the World?

Registre de sortida: 11:00. És possible fer una sortida tardana per una taxa (servei subjecte a disponibilitat).

A77 Suites, Small Luxury hotels of the World ofereix un servei de connexió amb l'aeroport?

Sí, hi ha un servei de connexió amb l'aeroport (cal sol·licitar-lo). S'aplica la taxa següent: 85 EUR per habitació.

On es troba A77 Suites, Small Luxury hotels of the World?

Aquest hotel és a Centre d'Atenes, a menys de 10 min a peu de les atraccions següents: Àgora Romana, Mercat de Puces de Monastiraki i Àgora Antiga d'Atenes. Parlament Hel·lènic i Museu de l'Acròpolis també són a menys de 10 min. Estació de metro de Monastiraki és a 5 min a peu i Estació de metro d'Akrópoli, a 8 min.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions

Opinions: A77 Suites, Small Luxury hotels of the World

9,8

Magnífic

10

Neteja

10

Ubicació

10

Personal i servei

10

Estat de l’allotjament i instal·lacions
Puntuació 10: Excel·lent. 329 de 354 opinions
Puntuació 8: Bo. 19 de 354 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 2 de 354 opinions
Puntuació 4: Deficient. 3 de 354 opinions
Puntuació 2: Horrible. 1 de 354 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Beautiful rooms and great location
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
This was a great, short, but memorable experience. The accommodations, the staff and the attention to detail were # 1. Highly recommend it
Estada d’1 nit (oct. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Awesome location, very helpful staff, and great breakfast!
Estada de 2 nits (ag. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Amazing place I recommend
Estada d’1 nit (ag. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Härligt litet hotell med bästa läget.
Estada d’1 nit (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
It was perfect!
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Great private boutique hotel with excellent location very close to the Acropolis. Staff were wonderful. Great shopping and restaurants nearby. Would certainly stay again!
Estada de 3 nits (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Great, friendly staff and very clean hotel!
Estada d’1 nit (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Beautiful boutique hotel! Spacious rooms , new and chic. Wonderful , friendly and helpful staff and a short walk to the Acropolis. Perfection all around .
Estada d’1 nit (ag. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Amazing staff. Very clean and prime location hotel
Estada d’1 nit (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
We loved our stay here, but be aware there is no pool or hot tub for guests and no common areas outside to sit with a glass of wine. There is a hot tub on the roof but belongs to a suite. It wassnt a problem for us but if we were staying longer.. it could have been bothersome. We did love the area and the hotel and would highly recommend!!
Estada d’1 nit (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
This is my favorite hotel in Athens. I stay here every year. The rooms are great. The staff is amazing and it’s right in the middle of everything perfect for walking around town visiting the Acropolis and being in the center of the action
Estada d’1 nit (ag. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Run don't walk to this boutique hotel. We were lucky enough to stay here in the Iconic Suite. No doubt the best boutique hotel in Athens. Amazing room and views, amenities, shower, very clean and incredible breakfasts. The staff is absolutely lovely. Just a wonderful experience from top to bottom..
Estada de 3 nits (ag. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Great experience all around
Estada de 2 nits (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Staff was incredible. Amenities outstanding. The charm of this hidden gem was a highlight of our trip. In-room breakfast in the morning was amazing. We will come back!
Estada d’1 nit (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Fantastic! Wish we could stay longer - the penthouse with hot tub was amazing!
Estada de 2 nits (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
My husband and I stayed at A77 for two nights when we were in Athens and it was the best decision! The hotel location is incredible for walking, it’s also quiet for the evenings, beautifully restored and clean, and the staff were above and beyond welcoming. You’re greeted with a local beverage, shown to your room and given 24 hour access to staff if you need anything, they also had a complimentary bottle of Greek wine and pastries for us in our room upon arrival to celebrate our special occasion. The breakfast included was fresh, beautifully presented and so abundant! It is a must to enjoy when you stay and easily would cost €50 if you ordered in a restaurant. I would certainly book again the next time we’re in Athens. Highly recommend!
Estada de 2 nits (ag. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, comoditats i estat de l’allotjament i instal·lacions
Muy bonito y cercano a la acrópolis, desayuno delicioso.
Estada de 5 nits (gen. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei i comoditats
Great hotel
Estada de 3 nits (gen. 2026)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació
Great hotel, great location and wonderful staff!
Estada de 2 nits (set. 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
This was the best decision I made. The location is excellent. I am a woman and I travel solo and felt extremely safe! The hotel is cute and in the heart of Plaka. Walking distance to anything you could want and need. I walked to the Acropolis from the hotel. Only took about 12 minutes!! The room was absolutely gorgeous and pristine. The staff here were the most helpful and kind hotel staff I have ever ever ever had. Breakfast was included and served to your room at a time of your choosing. Plenty of options to choose from. When I come back to Greece I will stay here again. 100/10 stars!! No complaints. Not one!
Estada de 4 nits (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Amazing! Would love to stay here agajn
Estada de 2 nits (març 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja
The staff were so welcoming and the room perfectly appointed in the best possible location for a stay in Athens. A sanctuary in an amazing city full of energy and contrast
Estada de 5 nits (abr. 2026)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei i comoditats
La localisation est excellente et le personnel très serviable et à l’écoute.
Estada de 3 nits (gen. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei i comoditats
Fantastic hotel in a great location with wonderful staff. Breakfast was amazing. The staff really stood out, so kind and helpful. Would stay again.
Estada de 4 nits (febr. 2026)