Agriturismo Pra' dell'Ort

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,8 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Piscina
  • Esmorzar inclòs
  • Spa
  • S'admeten animals
  • Wifi gratuïta
  • Servei de neteja
El preu actual és de 152 €
taxes i impostos inclosos
27 d’ag. - 28 d’ag.

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 2 de 2 habitacions

Habitació clàssica

10,0 sobre 10
Excepcional
(3 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta

Habitació triple Deluxe

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni gran i 1 sofà llit individual
  • Wifi gratuïta
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Agriturismo Pra' dell'Ort és a Valdobbiadene, en una ubicació rural. Museu Històric Cívic d'Alano di Piave i Museu "la Terra i l'home" són visites imprescindibles per als aficionats a la cultura; si busques unes vacances actives, també pots apropar-te a MIONETTO i Nino Franco. També val la pena visitar Església de Sant Francesc i Plavilandia. Gaudeix d'una mica de temps a l'aire lliure en aquesta regió i anima't a provar activitats com les rutes de senderisme o ciclisme. Consultar la guia de viatge a Valdobbiadene
Mapa
Via G. Garibaldi 333, Valdobbiadene, TV, 31049

Què hi ha als voltants

  • Un llac tranquil que reflecteix muntanyes nevades, envoltat d'arbres de fulles perennes d'aspecte dens.
    Parc Nacional de les Dolomites Belluneses
    37 minuts en cotxe - 33.4 km
  • Nino Franco
    2 minuts en cotxe - 1.8 km
  • MIONETTO
    2 minuts en cotxe - 1.8 km
  • Villa dei Cedri
    3 minuts en cotxe - 2.9 km
  • Pianezze Avventura
    17 minuts en cotxe - 10.3 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren d'Alano-Fener-Valdobbiadene: 5 min en cotxe
  • Treviso (TSF-Aeroport Internacional de Treviso): a 62 min en cotxe

Restaurants

  • Locanda Sandi
    5 minuts en cotxe
  • Bar Roma
    3 minuts en cotxe
  • Da Sandrone
    3 minuts en cotxe
  • pizzeria pellegrina
    3 minuts en cotxe
  • Bar Alla Pesa
    4 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Agriturismo Pra' dell'Ort

  • Granja a prop de Dolomites
  • Has pensat a allotjar-te a Agriturismo Pra' dell'Ort? Aprofita que ofereix un esmorzar complet gratuït, un celler adjunt i una llar de foc al vestíbul. Tasta una copa de vi de la localitat en aquest allotjament d'agroturisme, que ofereix una sala per a tasts, presentacions de vins i visites al celler. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • També gaudiràs dels avantatges següents:
    • Una piscina a l'aire lliure de temporada
    • Bicicletes de lloguer, televisió al vestíbul i allotjament lliure de fum
    • Magatzem d'equipatge, ascensor i assistència turística i per a la compra d'entrades
  • Característiques de l'habitació
  • A Agriturismo Pra' dell'Ort, totes les habitacions tenen serveis i instal·lacions com ara wifi gratuïta, caixes fortes i habitacions insonoritzades.
  • Entre les comoditats addicionals, s'inclou el següent:
    • Serveis d'obertura de llit, sabatilles i guies
    • Televisors amb canals per satèl·lit
    • Armaris robers o de rebost i servei de neteja diari

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Velocitat de la wifi a l'habitació: 500 Mbps o més (6 persones o més, o 10 dispositius o més)
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament accessible en cadira de rodes disponible
  • Aparcament a les instal·lacions amb opcions d'estacionament privat

Menjar i beguda

  • Esmorzar complet gratuït disponible cada dia de 07:30 a 10:00

Activitats

  • Celler
  • Lloguer de bicicletes
  • Piscina de temporada a l'aire lliure
  • Presentacions de vins
  • Sala per al tast de vins
  • Televisor en espais comuns
  • Vinyes
  • Visites a cellers
  • Visites privades al celler

Per a famílies

  • Habitacions insonoritzades
  • Piscina de temporada a l'aire lliure

Comoditats

  • Guies
  • Magatzem d'equipatge
  • Servei de recepció durant un horari limitat

Serveis per als clients

  • Assistència turística o per a la compra d'entrades
  • Servei d'obertura de llit
  • Servei de neteja (diari)

Exterior

  • Vinyes

Spa

  • Serveis de spa

Accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • 1 plaça/places d'aparcament accessible
  • Accés en cadira de rodes (pot tenir limitacions)
  • Aparcament accessible en cadira de rodes
  • Ascensor (porta de 150 centímetres d'amplada)
  • Camí cap a l'ascensor accessible en cadira de rodes
  • Camí per arribar a l'entrada ben il·luminat
  • Camí per arribar a l’entrada sense escales
  • Pas accessible en cadira de rodes
  • Piscina accessible en cadira de rodes
  • Recepció accessible en cadira de rodes (a 100 centímetres d'alçada)
  • Servei de transport accessible
  • Spa accessible en cadira de rodes

Més serveis

  • Llar de foc al vestíbul
  • Mosquiteres
  • No es permet fumar

Serveis de l’habitació

Bany

  • Bidet
  • Sabatilles

Entreteniment

  • Televisor amb canals per satèl·lit

Altres

  • Caixa forta
  • Entrada amb clau mòbil
  • Finestres amb mosquitera
  • Habitacions insonoritzades

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

L'horari de la recepció és el següent: 07:30-18:00, cada dia
La recepció compta amb personal durant un horari limitat
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Recepció (horari limitat) i pany electrònic

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia per un càrrec addicional: 15 EUR per animal de companyia per nit.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec
Només es poden portar gossos
1 animals de companyia en total
Els animals de companyia no es poden deixar desatesos
Només en determinades habitacions (s'apliquen restriccions); és possible trucar a l'allotjament mitjançant el número que trobaràs a la confirmació de la reserva per sol·licitar habitacions en què s'acceptin animals de companyia
Hi ha disponibles bols d'aigua i menjar i safates de sorra per a gats

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Taxa municipal: 3.00 EUR per persona i per nit, fins a 5 nits com a màxim. Aquesta taxa no s'aplica als menors de 14 anys.

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Extres opcionals

  • Càrrec per animals de companyia: 15 EUR per animal de companyia per nit.
  • No és necessari abonar cap taxa en concepte d'animals de servei

És possible que la llista anterior no sigui exhaustiva o que els impostos no hi estiguin inclosos. Els imports poden variar.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit, targetes de dèbit i efectiu.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor
Número de registre de l’allotjament: IT026087B5KC6LXAF9
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Tots els clients, menors inclosos, han de ser presents en fer l'entrada i mostrar un document d'identitat o un passaport oficial vàlid i amb fotografia
D'acord amb la normativa del país, aquest allotjament no accepta pagaments en efectiu d'imports superiors a 5000 EUR; per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La piscina de temporada obre durant aquestes dates: 02 juny-07 setembre
L'horari de la piscina és el següent: 09:00-18:00.
Cal reservar els tractaments de spa amb antelació; abans d'arribar, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva

Preguntes freqüents

Agriturismo Pra' dell'Ort té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure de temporada. Horari de la piscina: 09:00-18:00.

Quant costa allotjar-se a Agriturismo Pra' dell'Ort?

Amb data 27 de jul. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Agriturismo Pra' dell'Ort el dia 27 d’ag. de 2026 són d'almenys 152 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Agriturismo Pra' dell'Ort accepta animals de companyia?

Sí, aquesta granja admet gossos (1 com a màxim). Es cobra una taxa de 15 EUR per animal de companyia i per nit. No cal pagar cap taxa en el cas dels animals de servei. Poden aplicar-se restriccions, així que posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Agriturismo Pra' dell'Ort?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Agriturismo Pra' dell'Ort?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Agriturismo Pra' dell'Ort?

Aquest allotjament d'agroturisme en una ubicació rural. A més, tindràs MIONETTO a 1,7 km i Dolomites a 4,6 km. Nino Franco i Plaça Guglielmo Marconi també són a menys de 3 km.

Opinions

Opinions: Agriturismo Pra' dell'Ort

9,8

Magnífic

10

Neteja

9,6

Comoditats

9,8

Personal i servei

10

Estat de l’allotjament i instal·lacions
Puntuació 10: Excel·lent. 16 de 17 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 17 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 17 opinions
Puntuació 4: Deficient. 1 de 17 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 17 opinions

Opinions

Verificada

10/10, Excel·lent

Hong-Sik

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Very nice place. We will come again.
Estada d’1 nit (març 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

Martin

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació

Great stay

Completely new and a really nice location with friendly staff, definitely to recommend.
Estada d’1 nit (maig 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Paige

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació

Perfect Stay.

The hotel is new and beautiful. Our favourite hotel on our Europe vacation! We enjoyed walking through the vineyards and sitting by the pool. The staff were friendly and incredibly helpful. Highly recommend!
Estada de 2 nits (oct. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Alexander

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei i estat de l’allotjament i instal·lacions
ng was beautifully and fresh. Hotel is new
Estada de 2 nits (set. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Patric

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació
Fantastic hotel room and service. We were even offered a glass of Prosecco for free
Estada d’1 nit (maig 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

francesco

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació

Weekend perfetto solo per questo agriturismo

Tutto perfetto, ricerca del dettaglio, attenzione x le persone, ci ha trattato benissimo Elisabetta, ha capito perfettamente le nostre esigenze, flessibile anche con gli orari della SPA, abbiamo trovato la bottiglia del loro vino in camera. Serata perfetta. Grazie!
Estada d’1 nit (maig 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Roberto

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
La struttura è nuovissima e molto curata. L’impianto domotico è molto pratico e funzionale. Il buffet della colazione è buono e abbastanza vario. La piscina esterna è pulita e curata, ottima per una pausa rinfrescante con vista sui vigneti. La struttura è dotata di una bella spa di cui noi in questa occasione non abbiamo usufruito. Lo staff (Elisabetta e Paola) molto cordiale, cortese e disponibile.
Piscina
Bagno camera classic
Esterno
Estada d’1 nit (ag. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Patricia

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Wir waren herzlich willkommen, ein schönes Gefühl. Das Objekt ist top gepflegt, sehr geschmackvoll angelegt, pieksauber – drinnen wie draußen und technisch auf dem neuesten Stand. Die Außenanlage mit Pool und diversen Sitzmöglichkeiten lädt zum Verweilen ein. Elisabetta und alle Mitarbeiterinnen, die wir erlebt haben, waren freundlich, zuvorkommend und hatten genau die richtige Balance zwischen Aufmerksamkeit und Zurückhaltung. Wir mussten uns nicht eine Sekunde mit Organisatorischem beschäftigen sondern konnten uns statt dessen völlig unserer Tagesgestaltung widmen. Ein- und Auschecken waren unkompliziert. Wir hatten uns auf diesen Aufenthalt gefreut – zu Recht, wie wir jetzt wissen.
Estada d’1 nit (ag. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Chris

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Unser Aufenthalt im Agriturismo Pra’ dell’Ort war rundum fantastisch und hat unsere Erwartungen in jeder Hinsicht übertroffen. Die Unterkunft ist außergewöhnlich modern und mit viel Stil sowie Liebe zum Detail gestaltet. Die Zimmer sind nicht nur äußerst geschmackvoll eingerichtet, sondern auch sehr komfortabel – man fühlt sich sofort willkommen und wohl. Ein echtes Highlight ist der kleine, wunderbar entspannte Wellnessbereich, der perfekt zum Abschalten und Genießen einlädt. Hier kann man die Ruhe der Umgebung in vollen Zügen genießen. Ganz besonders hervorzuheben ist die hervorragende Kommunikation mit Elisabetta. Sie ist unglaublich herzlich, aufmerksam und stets hilfsbereit. Man spürt sofort ihre Verbundenheit zur Region und zur Familie des renommierten Prosecco-Weinguts Gemin, was dem Aufenthalt eine ganz besondere, authentische Note verleiht. Wir haben uns vom ersten Moment an bestens betreut gefühlt und kommen sehr gerne wieder. Eine absolute Empfehlung für alle, die modernen Komfort, Entspannung und echte Gastfreundschaft suchen! 🍷✨
Estada de 7 nits (des. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Gediane

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació
Amei! Cada detalhe é pensado com carinho — da hospitalidade acolhedora ao clima de paz que faz a gente desacelerar e simplesmente aproveitar o momento.
Estada de 3 nits (nov. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Alexander

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació

Ver

Estada de 2 nits (set. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Marco

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació
Estada de 2 nits (ag. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Viatger verificat

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació
Estada de 3 nits (jul. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Bendik

Estada de 3 nits (jul. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Erich

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació
Estada de 2 nits (jul. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Stefan

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació
Estada de 2 nits (juny 2025)