Apartament sencer·Amfitrió particular

Private luxury jacuzzi in Pozos Colorados

Galeria de fotos de l’allotjament Private luxury jacuzzi in Pozos Colorados

Platja
Interior
Piscina
Interior
Interior

Opinions

9,4 sobre 10,
Magnífic

Apartament sencer

1 dormitori1 bany

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Private luxury jacuzzi in Pozos Colorados

  • PAY Discover our modern and cozy loft. Enjoy a super comfortable double bed, a private jacuzzi on the balcony, and the iconic Tucurinca chairs, perfect for relaxing while enjoying the view of the pool. The entire space is designed for your comfort, and everything is brand new, ready for you to enjoy!

    Book now and start enjoying the rest you really deserve!
    The space
    Your ideal escape in Pozos Colorados awaits!
    Enjoy an unforgettable stay with all the comforts you deserve:

    Absolute comfort for your rest

    Double bed with soft and cozy sheets, perfect for regaining energy after a day of exploration.

    Modern and carefully selected décor that creates a warm and relaxing atmosphere.

    Spotless and renovated

    bathroom Clean fluffy towels, toiletries included.

    Spacious and revitalizing shower to start or close the day with energy.

    Kitchen equipped to make you feel at home

    Modern appliances and all the necessary utensils to prepare your favorite meals.

    Relax in style on the exclusive private

    Jacuzzi balcony overlooking the pool and the tranquil surroundings of Pozos Colorados.

    Iconic Tucurinca chairs to enjoy the Caribbean breeze and unique moments outdoors.

    Cozy and functional

    Smart TV living area, high-speed internet and perfect space to relax or work if you need to.

    Amenities of the Porto Horizonte

    building Swimming pool to cool off at any time.

    24/7 security for your total peace of mind.

    Strategic location: close to the airport and Zazue shopping centre.

    Live a unique experience in Santa Marta!
    Guest Access
    For your convenience, we offer the option of self check-in. With clear and detailed instructions, you will be able to access the apartment autonomously upon arrival.

    We will provide you with the necessary codes to access the building and the apartment, as well as any relevant information to make your arrival simple and hassle-free.

    Despite offering self check-in, we will be available to answer any questions you may have before, during, or after your stay.
    Other aspects to highlight
    Our guests can enjoy the comfort and privacy offered by the private jacuzzi on the balcony, as well as the modern and new facilities of the apartment. In addition, we are committed to the cleanliness and comfort of our guests, so you will find everything spotless and ready for your stay.
    Registration data
    28362

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina

Cuina

  • Estris de cuina, vaixella i coberteria

Dormitoris

  • Dormitori
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 1 bany

Entreteniment

  • Televisor

Zones a l'aire lliure

  • Balcó

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Número de registre de l’allotjament: 28362

Informació addicional

És possible que l'allotjament sol·liciti els documents següents a les persones que viatgin amb menors: pot ser que els pares que visitin Colòmbia amb fills de menys de 18 anys hagin de presentar el certificat de naixement del menor i un document d'identitat amb fotografia (o bé el passaport si no són ciutadans de Colòmbia) en fer l'entrada. Als familiars o tutors legals que viatgin a Colòmbia amb un menor se'ls pot demanar una autorització de viatge compulsada i signada pels dos progenitors i una fotocòpia dels documents d'identitat dels pares. Si el menor viatja acompanyat només per un dels progenitors, és possible que aquest progenitor hagi de presentar una autorització compulsada i signada per l'altre progenitor. Es recomana que les persones que viatgin amb menors es posin en contacte amb un consolat colombià per avançat per rebre més informació.

Informació sobre el barri

aquest apartament es troba a Santa Marta. Si vols submergir-te en la bellesa natural de la regió, apropa't a Platja del Rodadero o a Platja de Bello Horizonte. També val la pena visitar Aquari Mundo Marino i Centre Cultural San Juan. Consultar la guia de viatge a Santa Marta
Mapa
Magdalena

Què hi ha als voltants

  • Zazue
    6 minuts en cotxe - 2.8 km
  • Platja de Bello Horizonte
    7 minuts en cotxe - 3.1 km
  • Platja del Cap de la Tortuga
    8 minuts en cotxe - 3.4 km
  • Nabusimake
    11 minuts en cotxe - 6.4 km
  • Universitat de Magdalena
    15 minuts en cotxe - 12.4 km

Com moure’s per la zona

  • Aeroport de Santa Marta-Simón Bolívar (SMR): a 18 min en cotxe

Restaurants

  • Crepes & Waffles
    5 minuts en cotxe
  • Cinto
    5 minuts en cotxe
  • Juan Valdez Café
    5 minuts en cotxe
  • La Cuchara De Palo
    4 minuts en cotxe
  • Restaurante Caravel
    6 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Private luxury jacuzzi in Pozos Colorados té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Private luxury jacuzzi in Pozos Colorados accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Private luxury jacuzzi in Pozos Colorados?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Private luxury jacuzzi in Pozos Colorados?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba Private luxury jacuzzi in Pozos Colorados?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Santa Marta. A més, tindràs Zazue a 2,4 km i Platja del Cap de la Tortuga a 3,6 km. Nabusimake i Centre Comercial Arrecife també són a menys de 10 km.

Opinions: Private luxury jacuzzi in Pozos Colorados

Opinions

9,4

Magnífic