Hotel Rosa

Classificació de l’allotjament: 3

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,4 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • S'admeten animals
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Esmorzar disponible
  • Aparcament disponible
  • Bar
El preu actual és de 115 €
taxes i impostos inclosos
27 d’ag. - 28 d’ag.

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 9 de 9 habitacions

Habitació individual clàssica

9,4 sobre 10
Excepcional
(9 opinions)
  • 14 metres quadrats
  • Capacitat per a 1
  • 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació doble clàssica

9,0 sobre 10
Fantàstic
(15 opinions)
  • 15 metres quadrats
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació doble superior

8,8 sobre 10
Excel·lent
(23 opinions)
  • 18 metres quadrats
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació triple superior

10,0 sobre 10
Excepcional
(4 opinions)
  • 22 metres quadrats
  • Capacitat per a 4
  • 1 llit doble i 1 llit individual
  • Wifi gratuïta

Habitació triple clàssica

10,0 sobre 10
Excepcional
(14 opinions)
  • 15 metres quadrats
  • Capacitat per a 4
  • 1 llit doble i 1 llit individual
  • Wifi gratuïta

Suite júnior

9,6 sobre 10
Excepcional
(10 opinions)
  • 28 metres quadrats
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació quàdruple clàssica, 2 dormitoris, accessible, no fumadors

9,4 sobre 10
Excepcional
(9 opinions)
  • 40 metres quadrats
  • Capacitat per a 4
  • 1 llit de matrimoni i 2 llits individuals O BÉ 4 llits individuals
  • Wifi gratuïta

Apartament prèmium, 3 dormitoris, 2 banys, edifici annex

  • 3 dormitoris
  • Capacitat per a 6
  • 1 llit de matrimoni, 1 llit doble i 1 llitera individual
  • Wifi gratuïta

Apartament clàssic, edifici annex

  • 30 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Hotel Rosa es troba a San Marino. Torre Guaita i Torre Cesta són alguns dels punts d'interès de la regió; també en pots admirar la bellesa natural a Platja de Rimini i Monte Titano. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Consulta els actes que se celebren a Circuit Mundial de Misano Marco Simoncelli; intenta buscar temps per visitar Itàlia en Miniatura, un lloc d'interès molt popular. Consultar la guia de viatge a San Marino
Mapa
Via Lapicidi Marini 23, San Marino, 47031

Què hi ha als voltants

  • Una torre amb una estàtua al davant, un capvespre i una serralada de muntanyes al fons.
    Palau Públic
    3 minuts a peu - 0.3 km
  • Una plaça històrica amb una torre de l'ajuntament destacada, una estàtua i un cafè amb terrassa.
    Plaça de la Llibertat
    3 minuts a peu - 0.3 km
  • Interior d'una església amb pews de fusta, un altar central i estàtues religioses.
    Basílica de Sant Marino
    5 minuts a peu - 0.4 km
  • Una torre damunt d'una muntanya rocosa plena de vegetació exuberància.
    Monte Titano
    5 minuts a peu - 0.4 km
  • Escales de pedra que condueixen a un castell al cim d'un penya-segat, amb vista a una vall.
    Torre Cesta
    5 minuts a peu - 0.4 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Santarcangelo di Romagna: 43 min en cotxe
  • Rímini (RMI-Aeroport Internacional Federico Fellini): a 50 min en cotxe

Restaurants

  • Ristorante Vecchia Stazione
    11 minuts a peu
  • Bar Centrale
    4 minuts a peu
  • Caffe'Divino
    3 minuts a peu
  • La Guaita
    4 minuts a peu
  • Agriturismo Carlini
    17 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Hotel Rosa

  • Aspectes destacats de l'allotjament
  • Aprofita que Hotel Rosa ofereix una terrassa superior, una cafeteria i serveis de tintoreria o bugaderia. Podràs connectar-te a Internet gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació. A més, tindràs un bar a la teva disposició.
  • També gaudiràs dels avantatges següents:
    • Esmorzar d'estil bufet (de pagament), servei d'aparcador de cotxes (de pagament) i servei de connexió d'anada i tornada amb l'aeroport (de pagament)
    • Registre de sortida exprés, registre d'entrada exprés i magatzem d'equipatge
    • Atenció multilingüe, aparcament per a bicicletes i allotjament lliure de fum
    • A les opinions dels clients només es diuen coses bones de l'esmorzar, de l'amabilitat del personal i de la ubicació
  • Característiques de l'habitació
  • A Hotel Rosa, totes les habitacions tenen avantatges com ara roba de llit d'alta qualitat i aire condicionat. Així mateix, s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i caixes fortes.
  • Entre els serveis i les instal·lacions extres, s'inclou el següent:
    • Roba de llit hipoal·lergògena i cobrellits
    • Dutxes, bidets i articles de tocador gratuïts
    • Calefacció, servei de neteja diari i escriptoris

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament fora de les instal·lacions disponible (6 EUR per dia); descomptes disponibles
  • Servei de transport a l'aeroport (anada i tornada) obert les 24 hores amb sol·licitud prèvia per un recàrrec
  • Aparcament vigilat i cobert a les instal·lacions (26 EUR per dia)
  • Aparcament amb assistència vigilat i cobert a les instal·lacions (26 EUR, per dia; inclou entrada i sortida preferents)
  • Aparcament amb assistència i sense limitat a les instal·lacions
  • Aparcament a les instal·lacions amb opcions d'estacionament en un garatge i en una cotxera

Menjar i beguda

  • Esmorzar d'estil bufet de pagament disponible cada dia de 07:00 a 10:00: 10 EUR per persona
  • Cafè i te a les zones comunes
  • Un bar
  • Una cafeteria

Activitats

  • Magatzem de bicicletes

Per a famílies

  • Bugaderia
  • Habitacions insonoritzades

Comoditats

  • Bugaderia
  • Caixa forta a la recepció
  • Guies
  • Magatzem d'equipatge
  • Servei de recepció obert les 24 hores

Serveis per als clients

  • Atenció multilingüe
  • Servei de bugaderia i rentatge en sec
  • Servei de neteja (diari)
  • Serveis de consergeria

Exterior

  • Terrassa superior
  • Zona de pícnic

Accessibilitat

  • Sense ascensor

Més serveis

  • 1 edifici
  • 3 plantes
  • Any de construcció: 1964
  • Càrrega de bicicletes elèctriques
  • No es permet fumar

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Cortines opaques
  • Edredó de plomes
  • Roba de llit d'alta qualitat
  • Roba de llit hipoal·lergògena

Bany

  • Articles de tocador gratuïts
  • Assecador de cabells
  • Bidet
  • Dutxa
  • Paper higiènic
  • Sabó
  • Tovalloles
  • Xampú

Entreteniment

  • Televisor

Menjar i beguda

  • Guies de restaurants
  • Minibar
  • Servei d'habitacions limitat

Altres

  • Aire condicionat (control de la temperatura)
  • Caixa forta
  • Calefacció
  • Escriptori
  • Habitacions insonoritzades
  • Planxa i post de planxar (cal sol·licitar-les)
  • Telèfon
  • Trucades locals gratuïtes

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 23:00.
Registre d'entrada exprés disponible
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.
Registre de sortida exprés disponible

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament ofereix un servei de trasllat des de l'aeroport (poden aplicar-se recàrrecs); els clients han de facilitar els detalls de l'arribada a l'allotjament abans del viatge mitjançant la informació que trobaran a la confirmació de la reserva
El personal de recepció esperarà els clients a l'allotjament
Per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada
This property is located in a car-free zone and a special access pass is required for entry.

Mètodes d’accés

Personal de recepció

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia per un càrrec addicional: 10 EUR per allotjament per nit.
Hi ha disponibles bols d'aigua i menjar i safates de sorra per a gats

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Taxa municipal: 2.00 EUR per persona i per nit, fins a 7 nits com a màxim. Aquesta taxa no s'aplica als menors de 15 anys.

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Extres opcionals

  • Càrrec per l'esmorzar d'estil bufet: 10.00 EUR per persona (preu aproximat).
  • Càrrec pel servei de connexió amb l'aeroport: 140 EUR per vehicle l'anada i la tornada.
  • Càrrec per l'aparcament cobert sense assistència: 26 EUR per dia (entrada i sortida preferents).
  • Càrrec per l'ús de l'aparcament cobert amb assistència: 26 EUR per dia (entrada i sortida preferents).
  • Càrrec per l'ús de l'aparcament proper: 6 EUR per dia (a 150 m).
  • Càrrec per animals de companyia: 10 EUR per allotjament per nit.

És possible que la llista anterior no sigui exhaustiva o que els impostos no hi estiguin inclosos. Els imports poden variar.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor i un detector de fum
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Tingues en compte que les normes culturals i les polítiques aplicables als clients poden variar segons el país i l'allotjament, que és qui ha facilitat les polítiques que es mostren
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors

Preguntes freqüents

Hotel Rosa accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia. Es cobra una taxa de 10 EUR per allotjament i per nit.

Quant costa allotjar-se a Hotel Rosa?

Amb data 25 d’ag. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Hotel Rosa el dia 27 d’ag. de 2026 són d'almenys 115 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Quant costa aparcar a Hotel Rosa?

Hi ha aparcament disponible per 26 EUR per dia. S'ofereix un servei d'aparcament amb assistència per 26 EUR per dia.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Hotel Rosa?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 23:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Hotel Rosa?

Registre de sortida: 11:00.

Hotel Rosa ofereix un servei de connexió amb l'aeroport?

Sí, hi ha un servei de connexió amb l'aeroport (cal sol·licitar-lo). S'aplica la taxa següent: 140 EUR per vehicle.

On es troba Hotel Rosa?

Aquest hotel es troba a San Marino i a molt poca distància de les atraccions següents: Museu de Curiositats, Torre Guaita i Museu de la Tortura. Plaça de la Llibertat i Basílica de Sant Marino també són a menys de 5 min.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.