SUNVILLE HOTEL

Classificació de l’allotjament: 3

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,0 sobre 10,
Fantàstic

Serveis populars

  • Piscina
  • Spa
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Restaurant
  • Aire condicionat
El preu actual és de 24 €
taxes i impostos inclosos
26 d’ag. - 27 d’ag.
VIP Access tier member

Consulta els avantatges de què gaudiràs amb VIP Access

Gaudeix de més avantatges fent-te membre

  • Estalvia un 15 % o més en una selecció d’allotjaments amb VIP Access quan arribis a la categoria Silver o superior
  • Gaudeix d’una qualitat de primer ordre i d’un servei excepcional
  • Aconsegueix un avantatge durant la teva estada en una selecció d’allotjaments, a més de millores gratuïtes de la categoria de l’habitació i entrada avançada i sortida tardana quan estiguin disponibles

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 5 de 5 habitacions

Habitació amb dos llits individuals, balcó

10,0 sobre 10
Excepcional
(1 opinió)
  • 30 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 2 llits individuals
  • Wifi gratuïta

Habitació estàndard (Queen)

9,4 sobre 10
Excepcional
(8 opinions)
  • 30 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Habitació Deluxe (Queen)

9,0 sobre 10
Fantàstic
(2 opinions)
  • Vista al jardí
  • 30 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Habitació superior (Queen)

  • 36 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Habitació clàssica (King)

  • 36 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

SUNVILLE HOTEL es troba a Bolod, un barri a Panglao. És a prop de l'aeroport i a prop de la platja. Museu Nacional de Bohol i Església i Convent d'Alburquerque són visites imprescindibles per als aficionats a la cultura; també pots apropar-te a punts d'interès com ara Monument del Pacte de Sang i Campanar Espanyol. Consultar la guia de viatge a Panglao
Mapa
Sunshine Village, Purok 4, Barangay Bolod, Panglao, Bohol, 6340

Què hi ha als voltants

  • Platja amb palmeres, aigua cristal·lina i gent relaxant-se.
    Platja d'Alona
    11 minuts en cotxe - 7.7 km
  • Una cova amb estalactites, aigua cristal·lina i un fons rocos.
    Cova de Hinagdanan
    17 minuts en cotxe - 8.8 km
  • Platja Blanca
    5 minuts en cotxe - 2.2 km
  • Platja de Dumaluan
    6 minuts en cotxe - 3.3 km
  • Platja de San Isidro
    11 minuts en cotxe - 7.0 km

Com moure’s per la zona

  • Panglao (TAG-Aeroport Internacional de Bohol-Panglao): a 5 min en cotxe

Restaurants

  • Jollibee
    5 minuts en cotxe
  • Coral Cafe
    5 minuts en cotxe
  • Sea Breeze Restaurant
    6 minuts en cotxe
  • McDonald's
    5 minuts en cotxe
  • Bohol Bee Farm
    6 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

SUNVILLE HOTEL

  • Hotel a prop de Platja d'Alona
  • T'esperen una botiga de queviures o una botiga a l'abast, una terrassa i un jardí a SUNVILLE HOTEL. Dona't el gust amb un tractament corporal, un tractament facial i una exfoliació corporal a l'spa de les instal·lacions. El restaurant restaurant cuina local i internacional de les instal·lacions, Sunville Restaurant, ofereix esmorzars, dinars, sopars i àpats lleugers. Podràs connectar-te a Internet gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació, amb una velocitat que ascendeix a 25 Mbps o més. A més, tindràs serveis de tintoreria o bugaderia i un bar a la teva disposició.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure i una piscina infantil, amb gandules
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Servei de connexió d'anada i tornada amb l'aeroport (de pagament), sales de massatge o tractament i magatzem d'equipatge
    • Mobiliari a l'aire lliure, atenció multilingüe i caixa forta a la recepció
  • Característiques de l'habitació
  • A SUNVILLE HOTEL, totes les habitacions ofereixen comoditats com ara aire condicionat. També inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i caixes fortes.
  • Entre els serveis i les instal·lacions extres, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen dutxes i bidets
    • Televisors de pantalla plana de 32 polzades amb canals per cable
    • Frigorífics, ventiladors i servei de neteja diari

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Velocitat de la wifi a l'habitació: 25 Mbps o més
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Servei de transport a l'aeroport (anada i tornada) obert les 24 hores amb sol·licitud prèvia per un recàrrec
  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions
  • Aparcament accessible en cadira de rodes disponible

Menjar i beguda

  • Bar o cafeteria
  • Un bar
  • Un restaurant

Restaurants a les instal·lacions

  • Sunville Restaurant

Activitats

  • Gimnàs
  • Piscina a l'aire lliure
  • Piscina infantil
  • Spa complet
  • Taula de billar
  • Tennis de taula

Per a famílies

  • Bar o cafeteria
  • Bugaderia
  • Frigorífic a l'habitació
  • Piscina a l'aire lliure
  • Piscina infantil
  • Supermercat o botiga de queviures

Comoditats

  • Bugaderia
  • Caixa forta a la recepció
  • Magatzem d'equipatge
  • Servei de recepció durant un horari limitat
  • Supermercat o botiga de queviures

Serveis per als clients

  • Assistència turística o per a la compra d'entrades
  • Atenció multilingüe
  • Servei de bugaderia i rentatge en sec
  • Servei de neteja (diari)
  • Serveis de consergeria

Exterior

  • Barbacoa
  • En una reserva natural
  • Gandules de piscina
  • Jardí
  • Mobles a l'aire lliure
  • Terrassa

Spa complet

  • 2 sales de tractaments
  • Exfoliacions corporals
  • Manicures i pedicures
  • Massatge
  • Tractaments facials

Accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • 1 plaça/places d'aparcament accessible
  • Accés en cadira de rodes (pot tenir limitacions)
  • Aparcament accessible en cadira de rodes
  • Ascensor (porta de 120 centímetres d'amplada)
  • Bany públic accessible en cadira de rodes
  • Camí per arribar a l'entrada ben il·luminat
  • Camí per arribar a l’entrada sense escales
  • Capçal de dutxa amb alçada ajustable
  • Capçal de dutxa de mà
  • Recepció accessible en cadira de rodes (a 50 centímetres d'alçada)
  • Restaurant accessible en cadira de rodes
  • Servei de transport accessible des de o fins a l'aeroport
  • Terres de rajola en zones comunes

Més serveis

  • 4 plantes
  • Any de construcció: 2015
  • Es prioritzen els productes de proximitat
  • Política integral contra el malbaratament alimentari
  • Zones designades per a fumadors (es poden aplicar multes fora d'aquestes zones)

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Es proporcionen llençols

Bany

  • Articles de tocador gratuïts
  • Bany privat
  • Bidet
  • Dutxa
  • Tovalloles

Entreteniment

  • Televisor de pantalla plana de 32 polzades amb canals per cable

Menjar i beguda

  • Àpats disponibles només a l'habitació
  • Frigorífic
  • Servei d'habitacions limitat
  • Servei de lliurament de menjar

Altres

  • Aire condicionat
  • Caixa forta
  • Escriptori
  • Ventilador

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.
Registre d'entrada sense contacte
L'entrada més tard de l'horari establert està subjecta a disponibilitat.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: migdia.
Registre de sortida sense contacte

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament ofereix un servei de trasllat des de l'aeroport (poden aplicar-se recàrrecs); els clients han de contactar amb l'allotjament 24 hores abans de l'arribada mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva
L'horari de la recepció és el següent: 07:00-18:00, cada dia
Els clients han de contactar amb l'allotjament amb antelació per rebre les instruccions per fer l'entrada; la recepció compta amb personal durant un horari limitat
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament com a mínim amb 24 hores d'antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
Si tens previst arribar més tard de les 16:00, contacta amb l'allotjament amb antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Recepció (horari limitat)

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia ni de servei.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
Hi ha llits addicionals disponibles per un càrrec addicional de 300 PHP per nit
No hi ha bressols disponibles.

Informació important

Extres opcionals

  • Càrrec pel servei de connexió amb l'aeroport: 600 PHP per vehicle (només l'anada, 0 persones com a màxim).
  • Càrrec pel llit addicional: 300 PHP per nit.

És possible que la llista anterior no sigui exhaustiva o que els impostos no hi estiguin inclosos. Els imports poden variar.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i abonar un dipòsit en efectiu per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta efectiu.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor, un detector de fum, un sistema de seguretat, una farmaciola i barrots de seguretat a les finestres
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

L'horari de la piscina és el següent: 08:00-21:00.
Aquest allotjament no admet animals de companyia ni gossos pigall
A prop de l'allotjament s'estan fent obres, de manera que pot haver-hi sorolls i molèsties
Els àpats establerts se serveixen únicament a l'habitació (no hi ha restaurant ni menú)

Preguntes freqüents

SUNVILLE HOTEL té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure i una piscina infantil. Horari de la piscina: 08:00-21:00.

Quant costa allotjar-se a SUNVILLE HOTEL?

Amb data 25 d’ag. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a SUNVILLE HOTEL el dia 26 d’ag. de 2026 són d'almenys 24 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

SUNVILLE HOTEL accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a SUNVILLE HOTEL?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a SUNVILLE HOTEL?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00. Es pot fer una entrada tardana durant un horari limitat.

A quina hora es fa el registre de sortida a SUNVILLE HOTEL?

Registre de sortida: migdia.

SUNVILLE HOTEL ofereix un servei de connexió amb l'aeroport?

Sí, hi ha un servei de connexió amb l'aeroport (cal sol·licitar-lo). S'aplica la taxa següent: 600 PHP per vehicle.

On es troba SUNVILLE HOTEL?

Aquest hotel amb spa es troba a Bolod. A més, tindràs Platja Blanca a 2,2 km i Platja d'Alona a 4,5 km. Platja de Dumaluan és a 2,7 km de distància.