Nativa Posada & Spa

Classificació de l’allotjament: 3

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,0 sobre 10,
Fantàstic

Serveis populars

  • Piscina
  • Banyera d'hidromassatge
  • Esmorzar inclòs
  • Spa
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
El preu actual és de 215 €
taxes i impostos inclosos
10 de set. - 11 de set.

Opcions d’habitació

Habitació doble estàndard, amb bany privat, vistes a la muntanya

10,0 sobre 10
Excepcional
(1 opinió)
  • Vista de la muntanya
  • 20 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Suite superior, amb bany privat, vistes a la muntanya

10,0 sobre 10
Excepcional
(1 opinió)
  • Vista de la muntanya
  • 36 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta

Habitació doble Comfort, amb bany privat, vistes al jardí

  • Vista al jardí
  • 20 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Habitació doble Deluxe, amb bany privat, vistes al jardí

  • Vista al jardí
  • 22 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Nativa Posada & Spa és a Montemorelos, als afores. Cascada Cua de Cavall és un altre lloc recomanat per visitar. Aprofita per practicar activitats a l'aire lliure com el ciclisme de muntanya i les rutes de senderisme o ciclisme: passaràs una bona estona i gaudiràs de l'entorn. Consultar la guia de viatge a Montemorelos
Mapa
Camino a la Cáscara KM 4, Montemorelos, NL, 67350

Què hi ha als voltants

  • Riu Ramos
    10 minuts en cotxe - 5.3 km
  • Temple de San Pedro Apostol
    15 minuts en cotxe - 10.3 km
  • Museu d'Història Municipal d'Allende
    16 minuts en cotxe - 10.6 km
  • Casa Don Régulo Vinya
    16 minuts en cotxe - 15.9 km
  • Mirador de Santa Cruz
    16 minuts en cotxe - 10.6 km

Com moure’s per la zona

  • Aeroport Internacional de Monterrey-General Mariano Escobedo (MTY), Nuevo León: a 65 min en cotxe

Restaurants

  • Church's Chicken
    11 minuts en cotxe
  • Mariscos Temis
    11 minuts en cotxe
  • Sierra Norte Cafe
    12 minuts en cotxe
  • El Principal
    14 minuts en cotxe
  • Lonchería La Pasadita
    11 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Nativa Posada & Spa

  • Hotel en una ubicació rural
  • T'esperen un esmorzar a la carta gratuït, una terrassa i una cafeteria a Nativa Posada & Spa. Regala't un tractament amb embolcall corporal, un tractament de reflexologia o un massatge amb pedres calentes a Nativa, l'spa de les instal·lacions. A les instal·lacions hi ha una opció de restauració (cafè que ofereix cuina local i internacional). No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació. A més, els clients tenen un jardí i un bar a la seva disposició.
  • També trobaràs avantatges com ara els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure amb gandules i para-sols de piscina
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Accés a un centre de benestar a prop, sales de massatge o tractament i magatzem d'equipatge
    • Assistència turística i per a la compra d'entrades
  • Característiques de l'habitació
  • A Nativa Posada & Spa, totes les habitacions presenten comoditats com ara aire condicionat i barnussos. També inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta.
  • Entre els serveis i les instal·lacions extres, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen dutxes i articles de tocador gratuïts
    • Televisors LED amb canals per satèl·lit
    • Calefacció i servei de neteja diari

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Menjar i beguda

  • Esmorzar a la carta gratuït disponible cada dia de 09:00 a 11:00
  • Bar o cafeteria
  • Un bar
  • Un restaurant
  • Una cafeteria

Activitats

  • Piscina a l'aire lliure
  • Piscina a l'aire lliure (accés per a clients)
  • Piscina d'hidromassatge
  • Sala de vapor
  • Spa complet

Comoditats

  • Magatzem d'equipatge
  • Servei de recepció durant un horari limitat

Serveis per als clients

  • Assistència turística o per a la compra d'entrades
  • Servei de neteja (diari)

Exterior

  • Gandules de piscina
  • Jardí
  • Para-sols de piscina
  • Terrassa

Spa complet

  • 3 sales de tractaments
  • Aromateràpia
  • Embolcalls corporals
  • Exfoliacions corporals
  • Massatges amb pedres calentes
  • Massatges de teixits profunds
  • Piscina d'hidromassatge
  • Reflexologia
  • Sala de vapor
  • Sales de tractament per a parelles
  • Spa obert cada dia

Accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Plantes superiors només accessibles per les escales

Més serveis

  • 1 edifici
  • 2 plantes
  • Any de construcció: 2008
  • Zones designades per a fumadors

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Cortines opaques
  • Edredó de plomes
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • Articles de tocador gratuïts
  • Assecador de cabells (cal sol·licitar-lo)
  • Bany privat
  • Barnussos
  • Dutxa
  • Tovalloles

Entreteniment

  • Televisor LED amb canals per satèl·lit

Altres

  • Accés per passadissos exteriors
  • Aire condicionat
  • Calefacció

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 22:00.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: migdia.

Instruccions especials d’entrada

L'horari de la recepció és el següent: 09:00-21:00, cada dia
La recepció compta amb personal durant un horari limitat
Aquest allotjament no permet fer l'entrada fora de l'horari establert
Per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Recepció (horari limitat)

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia ni de servei.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament no s'admeten menors de fins a 18 anys; els clients majors de 18 anys hi són benvinguts
No hi ha llits addicionals disponibles
No hi ha bressols disponibles.

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
Tingues en compte que les normes culturals i les polítiques aplicables als clients poden variar segons el país i l'allotjament, que és qui ha facilitat les polítiques que es mostren
This property requires payment for any bookings where payment for the stay will be made on site instead of at the time of booking.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors
Cal reservar els serveis de massatge i els tractaments de spa amb antelació; abans d'arribar, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
En aquest allotjament només s'admeten clients de més de 18 anys
Aquest allotjament no admet animals de companyia ni gossos pigall
Es prohibeix l'entrada a l'spa als menors de 18 anys

Preguntes freqüents

Nativa Posada & Spa té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Quant costa allotjar-se a Nativa Posada & Spa?

Amb data 25 d’ag. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Nativa Posada & Spa el dia 10 de set. de 2026 són d'almenys 215 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Nativa Posada & Spa accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Nativa Posada & Spa?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Nativa Posada & Spa?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 22:00. No és possible fer el registre d'entrada fora de l'horari establert.

A quina hora es fa el registre de sortida a Nativa Posada & Spa?

Registre de sortida: migdia.

On es troba Nativa Posada & Spa?

Aquest hotel als afores; tindràs Cascada Cua de Cavall a 34,5 km.