Guacamayo Bed & Breakfast

Classificació de l’allotjament: 2.5

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,8 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Piscina
  • Esmorzar inclòs
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Bugaderia
  • Servei de neteja

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 6 de 6 habitacions

Habitació doble

  • Capacitat per a 2
  • 1 llit doble

Habitació amb dos llits individuals

  • Capacitat per a 2
  • 2 llits individuals

Habitació triple

  • Capacitat per a 3
  • 1 llit individual i 1 llitera individual

Xalet (5 pax)

  • Capacitat per a 5
  • 1 llit individual, 1 llit doble i 1 llitera individual

Bungalou familiar (6 pax)

  • Capacitat per a 6
  • 2 lliteres individuals i 2 llits individuals

Habitació individual

  • Capacitat per a 1
  • 1 llit doble
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Guacamayo Bed & Breakfast es troba a Máncora, a prop de la platja. Si vols submergir-te en la bellesa natural de la regió, apropa't a Platja de Máncora o a Platja de Punta Sal. Consultar la guia de viatge a Máncora
Mapa
Calle Spondylus No 6, Máncora, piura, 20850

Què hi ha als voltants

  • Platja sorrenca amb una estructura de fusta a l'esquerra, cel blau clar i onades suaus.
    Platja de Máncora
    7 minuts a peu - 0.6 km
  • Platja de l'Amor
    2 minuts a peu - 0.2 km
  • Platja de Las Pocitas
    7 minuts a peu - 0.6 km
  • Platja Mancora
    12 minuts a peu - 1.1 km
  • Far de Mancora
    14 minuts a peu - 1.2 km

Com moure’s per la zona

  • Aeroport Internacional de Talara-Capitán FAP Víctor Montes Arias (TYL): a 88 min en cotxe

Restaurants

  • Los Delfines
    11 minuts a peu
  • ManQura
    12 minuts a peu
  • Saxsay Fusion
    9 minuts a peu
  • Blue Ocean
    5 minuts a peu
  • Restaurant Espada
    9 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

Guacamayo Bed & Breakfast

  • Casa d'hostes a prop de Platja de Máncora
  • Aprofita que Guacamayo Bed & Breakfast ofereix un esmorzar continental gratuït, una terrassa i un jardí. Hi ha wifi gratuïta a l'habitació i serveis de tintoreria o bugaderia disponibles per a tots els clients.
  • També gaudiràs dels avantatges següents durant la teva estada:
    • Una piscina a l'aire lliure amb gandules
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Servei de connexió d'anada i tornada amb l'aeroport (de pagament), assistència turística i per a la compra d'entrades i allotjament lliure de fum
    • Atenció multilingüe, servei de recepció obert les 24 hores i barbacoa
  • Característiques de l'habitació
  • A Guacamayo Bed & Breakfast, totes les habitacions disposen de serveis i instal·lacions com ara wifi gratuïta.
  • Entre els serveis i les instal·lacions addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que inclouen dutxes
    • Cuines compartides, ventiladors i servei de neteja diari

Allotjaments similars

Preguntes freqüents

Guacamayo Bed & Breakfast té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure. Horari de la piscina: 08:00-21:00.

Guacamayo Bed & Breakfast accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Guacamayo Bed & Breakfast?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Guacamayo Bed & Breakfast?

Hora d'inici del registre d'entrada: 13:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 18:00. Es pot fer una entrada tardana durant un horari limitat.

A quina hora es fa el registre de sortida a Guacamayo Bed & Breakfast?

Registre de sortida: 11:30.

Guacamayo Bed & Breakfast ofereix un servei de connexió amb l'aeroport?

Sí, hi ha un servei de connexió amb l'aeroport.

On es troba Guacamayo Bed & Breakfast?

Aquesta casa d'hostes a prop de la platja i a menys de 10 min a peu de les atraccions següents: Platja de Máncora, Platja de Las Pocitas i Platja de l'Amor. Platja Mancora i Far de Mancora també són a menys de 15 min.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions

9,8

Magnífic