Calma 2BR II @Skyhouse Apartment

Classificació de l’allotjament: 2

Selecciona les dates per veure els preus

Serveis populars

  • Aire condicionat
  • Cuina
El preu actual és de 32 €
taxes i impostos inclosos
25 de nov. - 26 de nov.

Opcions d’habitació

Habitació

  • Capacitat per a 3
  • 1 llit doble i 1 llit individual

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Calma 2BR II @Skyhouse Apartment és a Bumi Serpong Damai, a Pagedangan. Pots visitar atractius turístics locals com Parc Oceànic i Parc Scientia Square, però si prefereixes anar de compres, apropa't a Plaça Blok M o a Aeon Mall BSD City. També val la pena visitar Kandank Jurank Doank i Parc Aquàtic Pondok Indah. Consultar la guia de viatge a Pagedangan
Mapa
Jl. Edutown, Pagedangan, Kec., Pagedangan, Kabupaten Tangerang, Cisauk, Banten, 15345

Què hi ha als voltants

  • Aeon Mall BSD City
    6 minuts a peu - 0.6 km
  • Centre Comercial The Breeze
    10 minuts a peu - 0.8 km
  • The Breeze BSD City
    11 minuts a peu - 1.0 km
  • BSD Xtreme Park
    16 minuts a peu - 1.4 km
  • Exposició i Convenció d'Indonèsia (ICE) - Ciutat BSD
    3 minuts en cotxe - 3.5 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Legok Cicayur: 9 min en cotxe
  • Aeroport Internacional de Jakarta-Soekarno-Hatta (CGK): a 32 min en cotxe

Restaurants

  • Gyu-Kaku
    9 minuts a peu
  • KOI Café
    10 minuts a peu
  • % Arabica
    11 minuts a peu
  • Zenbu House Of Mozaru
    10 minuts a peu
  • Strada Coffee Upperwest Bsd
    10 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

Calma 2BR II @Skyhouse Apartment

  • Hotel a Bumi Serpong Damai
  • Calma 2BR II @Skyhouse Apartment t'ofereix tot el que necessites.
  • Característiques de l'habitació
  • A Calma 2BR II @Skyhouse Apartment, totes les habitacions presenten comoditats com ara aire condicionat.
  • Entre els serveis i les instal·lacions addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen dutxes i xampú
    • Balcons, cuines i frigorífics

Allotjaments similars

Preguntes freqüents

A quina hora es fa el registre d'entrada a Calma 2BR II @Skyhouse Apartment?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00.

Quant costa allotjar-se a Calma 2BR II @Skyhouse Apartment?

Amb data 25 d’oct. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Calma 2BR II @Skyhouse Apartment el dia 25 de nov. de 2026 són d'almenys 32 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

A quina hora es fa el registre de sortida a Calma 2BR II @Skyhouse Apartment?

Registre de sortida: 12:00.

On es troba Calma 2BR II @Skyhouse Apartment?

Aquest hotel es troba a Bumi Serpong Damai i a menys de 15 min a peu de les atraccions següents: Aeon Mall BSD City, Centre Comercial The Breeze i The Breeze BSD City. BSD Xtreme Park i Exposició i Convenció d'Indonèsia (ICE) - Ciutat BSD també són a menys de 3 km.