Apartament sencer

2BR Modern Luxury Masterpiece in Dubai Marina!

Selecciona les dates per veure els preus

Serveis populars

  • Piscina
  • Aparcament inclòs
  • Aire condicionat
  • Gimnàs
  • Cuina

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

aquest apartament és a Dubai Marina, a prop d'una estació de metro a Dubai. Abans de recórrer les atraccions turístiques, com Parc Aquàtic Wild Wadi i Aquaventure, submergeix-te en la bellesa natural de Platja Marina o Platja de Jumeirah. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit durant la teva estada? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Estadi Internacional de Cricket de Dubai; si et ve de gust gaudir d'una nit diferent, FIVE Luxe JBR és una bona opció. Consultar la guia de viatge a Dubai
Mapa
Al Marsa Street, Cayan Tower, Dubai, DU, 00000

Què hi ha als voltants

  • Un skyline amb gratacels moderns al passeig marítim, amb vaixells amarrats.
    The Walk
    12 minuts a peu - 1.0 km
  • Una persona de paracaigantisme sobre una zona costanera amb illes de forma peculiar que semblen palmeres i un pont.
    Skydive Dubai
    14 minuts a peu - 1.2 km
  • Paisatge urbà costaner amb un perfil urbà destacat de gratacels moderns, una platja sorrenca i un cel blau clar.
    Platja Marina
    15 minuts a peu - 1.3 km
  • Un edifici modern amb façana corba, palmeres i un gratacels al fons.
    Dubai Marina Mall
    2 minuts en cotxe - 1.3 km
  • Una platja amb una gran noria i grues de construcció al fons.
    El Centre Comercial de la Platja
    3 minuts en cotxe - 2.4 km

Com moure’s per la zona

  • Parada de tramvia de Mina Seyahi: 7 min a peu
  • Aeroport Internacional de Dubai-al-Maktoum (DWC): a 34 min en cotxe

Restaurants

  • Tattu Sky Lounge
    1 minuts a peu
  • Icons Coffee Couture
    1 minuts a peu
  • Chaihona N°1 By Vasilchuki
    3 minuts a peu
  • Buddha Bar
    8 minuts a peu
  • Iran Zamin Restaurant & Cafe — Dubai Marina
    9 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

2BR Modern Luxury Masterpiece in Dubai Marina!

  • Apartament a prop de The Walk
  • 2BR Modern Luxury Masterpiece in Dubai Marina!, amb Platja Marina i Dubai Marina Mall a prop, ofereix un gimnàs, un bany turc i més. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a les zones comunes.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Ascensor i allotjament lliure de fum
  • Característiques de l'habitació
  • A 2BR Modern Luxury Masterpiece in Dubai Marina!, totes les habitacions tenen comoditats com ara espais de treball aptes per a portàtils i aire condicionat. També inclouen serveis i instal·lacions com accés a Internet.
  • Entre les comoditats extres, s'inclou el següent:
    • 2 banys que inclouen banyeres
    • Televisors amb canals per cable
    • Cuines, microones i forns

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 20:00.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

Els clients han de demanar a l'allotjament la informació sobre el registre d'entrada.
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament com a mínim amb 72 hores d'antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Dipòsit de danys de 327.00 USD per estada
  • Taxa municipal: 2.72 USD per allotjament i per nit.
  • La ciutat cobra un impost turístic que cal abonar a l'allotjament: 2.72 USD per habitació i per nit, augmenta a 2.72 USD per nit per a cada habitació addicional.

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit o de dèbit.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Preguntes freqüents

2BR Modern Luxury Masterpiece in Dubai Marina! té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

2BR Modern Luxury Masterpiece in Dubai Marina! accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a 2BR Modern Luxury Masterpiece in Dubai Marina!?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a 2BR Modern Luxury Masterpiece in Dubai Marina!?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 20:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a 2BR Modern Luxury Masterpiece in Dubai Marina!?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba 2BR Modern Luxury Masterpiece in Dubai Marina!?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Dubai Marina i a menys de 2 km de les atraccions següents: The Walk i Platja Marina. Universitat Americana de Dubai (AUD) i Skydive Dubai també són a menys de 2 km. Parada de tramvia de Mina Seyahi és a 7 min a peu i Parada de tramvia de Marina Towers, a 10 min.