Casa sencera

Nira Meraki By Semesta Management

Classificació de l’allotjament: 2.5

Galeria de fotos de l’allotjament Nira Meraki By Semesta Management

Filera de cabanes blanques, modernes i amb forma de cúpula, grans finestres, envoltades per vegetació exuberant i palmeres.
Una casa moderna amb piscina, envoltada de vegetació i palmeres.
Un bany amb dutxa, un rentapeus, un mirall i una prateleira de fusta.
Un dormitori amb llit, televisió, una estant per a roba penjada i vista a una piscina i vegetació.
Un dormitori amb llit, taules de nit, una taula petita amb una planta, i vista a una piscina i vegetació.

Casa sencera

1 banyCapacitat per a 340 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Recepció oberta les 24 hores
  • Servei de neteja

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Nira Meraki By Semesta Management

  • Aspectes destacats de l'allotjament
  • Nira Meraki By Semesta Management t'ofereix tot el que necessites. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • Entre els avantatges addicionals, s'inclouen els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Allotjament lliure de fum, atenció multilingüe i servei de recepció obert les 24 hores
  • Característiques de l'habitació
  • A Nira Meraki By Semesta Management, totes les habitacions tenen detalls com ara aire condicionat. Així mateix, s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i ampolla d'aigua gratuïta.
  • Entre els serveis i les instal·lacions addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen capçals de dutxa tipus cascada i articles de tocador gratuïts
    • Televisors LED de 32 polzades amb canals per cable
    • Balcons, bullidores elèctriques i servei de neteja diari

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina a l'aire lliure

Internet

  • Disponible a la vil·la: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Menjar i beguda

  • Bullidora elèctrica

Dormitoris

  • Dormitori
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 1 bany privat
  • Articles de tocador gratuïts
  • Capçal de la dutxa tipus cascada
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Raspall i pasta de dents
  • Sabó
  • Xampú

Entreteniment

  • Televisor LED de 32 polzades amb canals per cable

Zones a l'aire lliure

  • Balcó

Comoditat

  • Aire condicionat

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia ni de servei

Característiques especials i accessibilitat

  • Sense ascensor
  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Aigua embotellada gratis
  • Atenció multilingüe
  • Servei de neteja diari
  • Servei de recepció obert les 24 hores

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • 1 planta
  • Any de construcció: 2026

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: en qualsevol moment.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: migdia.

Instruccions especials d’entrada

El personal de recepció esperarà els clients a l'allotjament
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Personal de recepció

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia ni de servei.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta efectiu.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Número de registre de l’allotjament: 0904260086365, 55900
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors
Aquest allotjament no admet animals de companyia ni gossos pigall

Informació sobre el barri

aquesta vil·la es troba a Cangkringan. Stonehenge Merapi i El Castell del Món Perdut són alguns dels punts d'interès de la regió; també en pots admirar la bellesa natural a Tlogo Putri Kaliurang i Alun Alun Kidul. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit durant la teva estada? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Estadi Maguwoharjo; si et ve de gust gaudir d'una nit diferent, Jogja Expo Center és una bona opció. Consultar la guia de viatge a Cangkringan
Mapa
Jl. Raya Merapi Golf, Balong,, Umbulharjo, Kec. Cangkringan, Cangkringan, Daerah Istimewa Yogyakarta, 55583

Què hi ha als voltants

  • Edifici de pedra amb gravats, teulada d'àmiecs i un altre edifici amb finestres al fons.
    Universitat Islàmica d'Indonèsia
    14 minuts en cotxe - 7.6 km
  • Escena nocturna d'un carrer amb edificis il·luminats i una carretera despejada.
    Carrer Malioboro
    28 minuts en cotxe - 22.3 km
  • Camp de Golf Merapi
    12 minuts en cotxe - 5.8 km
  • Museu Ullen Sentalu
    14 minuts en cotxe - 7.8 km
  • Museu Merapi
    15 minuts en cotxe - 8.6 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Patukan: 25 min en cotxe
  • Aeroport Internacional de Yogyakarta-Adisucipto (JOG): a 39 min en cotxe

Restaurants

  • Pulen & Kopi Ponti
    2 minuts en cotxe
  • Suara Dewandaru
    16 minuts a peu
  • Meeting Point Palawidja
    6 minuts en cotxe
  • Dapur Ibu Pakem
    6 minuts en cotxe
  • Bakmi Jowo Mz Gareng
    6 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Nira Meraki By Semesta Management té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Nira Meraki By Semesta Management accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Nira Meraki By Semesta Management?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Nira Meraki By Semesta Management?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: en qualsevol moment.

A quina hora es fa el registre de sortida a Nira Meraki By Semesta Management?

Registre de sortida: migdia.

Where is Nira Meraki By Semesta Management located?

Situated in Cangkringan, this villa is 2.8 mi (4.5 km) from Merapi Golf Course and within 6 mi (10 km) of Stonehenge Merapi and The Lost World Castle. Islamic University of Indonesia and Ullen Sentalu Museum are also within 6 mi (10 km).