Richter Pansion

Classificació de l’allotjament: 2.5

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

6,8 sobre 10,

Serveis populars

  • S'admeten animals
  • Wifi gratuïta
  • Esmorzar disponible
  • Aparcament disponible
  • Serveis per als negocis
  • Bugaderia
El preu actual és de 51 €
taxes i impostos inclosos
26 d’ag. - 27 d’ag.

Opcions d’habitació

Habitació clàssica, 1 llit doble, no fumadors

  • Capacitat per a 2
  • 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Richter Pansion és a Districte XIV, a Budapest. Òpera Estatal Hongaresa i Museu Nacional d'Hongria són visites imprescindibles per als aficionats a la cultura: afegeix-les al teu itinerari juntament amb Plaça dels Herois i Basílica de Sant Esteve, punts d'interès molt destacats de la zona. Banys Rudas i Pont de les Cadenes de Szechenyi són altres dos llocs recomanats per visitar. Consultar la guia de viatge a Budapest
Mapa
Thököly út 111., Budapest, 1146

Què hi ha als voltants

  • Un parc amb escultures de bronze d'animals i persones en una font.
    Parc de la Ciutat
    10 minuts a peu - 0.9 km
  • Una font clàssica amb escultures davant d'un edifici groc.
    Banys Termals Széchenyi
    3 minuts en cotxe - 1.8 km
  • Un arc de pedra històric amb una porta metàl·lica que porta la inscripció “MAGYAR MUEZES”, que condueix a un edifici amb torre.
    Castell de Vajdahunyad
    5 minuts en cotxe - 2.1 km
  • Una ampla plaça oberta amb un edifici majestuós, ple de columnes i estàtues.
    Plaça dels Herois
    6 minuts en cotxe - 2.5 km
  • Estadi Ferenc Puskas
    5 minuts en cotxe - 1.8 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Budapest-Zuglo: 3 min a peu
  • Parada de tramvia de Zugló vasútállomás: 4 min a peu
  • Aeroport Internacional de Budapest-Franz Liszt (BUD ): a 35 min en cotxe

Restaurants

  • BistrOdium
    4 minuts en cotxe
  • Cinema City Büfé
    4 minuts en cotxe
  • Cafe Frei
    6 minuts en cotxe
  • McDonald's
    13 minuts a peu
  • The Private Rooft6p
    19 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

Richter Pansion

  • Hotel amb Plaça dels Herois a prop
  • Richter Pansion, amb Òpera Estatal Hongaresa i Basílica de Sant Esteve a poca distància, ofereix una terrassa, un jardí i una sala de jocs o videojocs. Podràs connectar-te a Internet gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació. A més, tindràs una bugaderia a la teva disposició.
  • També trobaràs avantatges com ara els següents:
    • Esmorzar continental (de pagament), aparcament (de pagament) i servei de connexió d'anada i tornada amb l'aeroport (de pagament)
    • Servei de recepció obert les 24 hores, allotjament lliure de fum i magatzem d'equipatge
    • Assistència turística i per a la compra d'entrades, sales de reunions i sala de banquets
  • Característiques de l'habitació
  • A Richter Pansion, totes les habitacions inclouen serveis com ara wifi gratuïta i habitacions insonoritzades.
  • Entre les comoditats addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen banyeres o dutxes i articles de tocador gratuïts
    • Televisors amb canals per cable
    • Frigorífics, calefacció i servei de neteja diari

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Servei de transport a l'aeroport (anada i tornada) obert les 24 hores amb sol·licitud prèvia per un recàrrec
  • Aparcament a les instal·lacions (10 EUR per estada)
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Menjar i beguda

  • Esmorzar continental de pagament disponible cada dia de 08:00 a 09:30: 10 EUR per adult i 5 EUR per nen

Activitats

  • Sala de jocs o videojocs

Per a famílies

  • Bugaderia
  • Frigorífic a l'habitació
  • Habitacions insonoritzades
  • Sala de jocs o videojocs

Comoditats

  • Bugaderia
  • Magatzem d'equipatge
  • Màquina expenedora
  • Servei de recepció obert les 24 hores

Serveis per als clients

  • Assistència turística o per a la compra d'entrades
  • Servei d'obertura de llit
  • Servei de neteja (diari)

Serveis empresarials

  • Sala de reunions

Exterior

  • Jardí
  • Terrassa

Accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Accés en cadira de rodes (pot tenir limitacions)
  • Camí per arribar a l'entrada ben il·luminat
  • Recepció accessible en cadira de rodes
  • Sense ascensor

Més serveis

  • No es permet fumar
  • Sala de banquets

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Cortines opaques
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • Articles de tocador gratuïts
  • Bany privat
  • Banyera o dutxa
  • Tovalloles

Entreteniment

  • Televisor amb canals per cable

Menjar i beguda

  • Frigorífic

Altres

  • Calefacció
  • Escriptori
  • Habitacions insonoritzades

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.
L'entrada més tard de l'horari establert està subjecta a disponibilitat.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.
La sortida després de l'horari establert està subjecta a disponibilitat.
Càrrec per fer el registre de sortida més tard de l'horari establert: 50 % de la tarifa de l'habitació.

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament ofereix un servei de trasllat des de l'aeroport (poden aplicar-se recàrrecs); els clients han de facilitar els detalls de l'arribada a l'allotjament abans del viatge mitjançant la informació que trobaran a la confirmació de la reserva
Els clients han de contactar amb l'allotjament amb antelació per rebre les instruccions per fer l'entrada. El personal de recepció els estarà esperant.
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament com a mínim amb 24 hores d'antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
Si tens previst arribar més tard de les 05:30, contacta amb l'allotjament amb antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Personal de recepció

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia per un càrrec addicional: 30 EUR per animal de companyia per dia.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Extres opcionals

  • Càrrec per l'esmorzar continental: 10 EUR per adult i 5 EUR per nen (preu aproximat).
  • Càrrec pel servei de connexió amb l'aeroport: 100 EUR per vehicle només l'anada.
  • Càrrec per l'aparcament sense assistència: 10 EUR per estada.
  • Càrrec per animals de companyia: 30 EUR per animal de companyia per dia.
  • No és necessari abonar cap taxa en concepte d'animals de servei
  • Càrrec pel registre de sortida més tard de l'horari establert: 50 % de la tarifa de l'habitació (subjecte a disponibilitat).

És possible que la llista anterior no sigui exhaustiva o que els impostos no hi estiguin inclosos. Els imports poden variar.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit i efectiu.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors

Preguntes freqüents

Richter Pansion accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia. Es cobra una taxa de 30 EUR per animal de companyia i per dia. No cal pagar cap taxa en el cas dels animals de servei.

Quant costa allotjar-se a Richter Pansion?

Amb data 24 d’ag. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Richter Pansion el dia 26 d’ag. de 2026 són d'almenys 51 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Quant costa aparcar a Richter Pansion?

Hi ha aparcament disponible per 10 EUR per estada.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Richter Pansion?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00. Es pot fer una entrada tardana durant un horari limitat.

A quina hora es fa el registre de sortida a Richter Pansion?

Registre de sortida: 10:00. És possible fer una sortida tardana per una taxa d'un 50 % (servei subjecte a disponibilitat).

Richter Pansion ofereix un servei de connexió amb l'aeroport?

Sí, hi ha un servei de connexió amb l'aeroport (cal sol·licitar-lo). S'aplica la taxa següent: 100 EUR per vehicle.

On es troba Richter Pansion?

Aquest hotel és a Districte XIV, a menys de 5 km de les atraccions següents: Plaça dels Herois, Òpera Estatal Hongaresa i Museu Nacional d'Hongria. Basílica de Sant Esteve i Banys Rudas també són a menys de 10 km. Parada de tramvia de Zugló vasútállomás i Estació de Budapest-Zuglo són a 5 min a peu.