Apartament sencer

Casa Ninfea by Interhome

Galeria de fotos de l’allotjament Casa Ninfea by Interhome

Cuina amb armaris blancs, tauleig negre i terra de fusta.
Un dormitori amb un llit, una tauleta de nit, una làmpada i tres quadres penjats a la paret.
Gradi que condueixen a una terrassa amb vista a un llac, sota un cel serè i muntanyes a la distància.
Un pati exterior amb taula i bancs de pedra, un barbacoa i vista a un llac i muntanyes.
Un saló modern amb un sofà de pell negra, cadires vermelles, una taula de cafè blanca i un armari de fusta.

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Apartament sencer

2 dormitoris1 bany52 metres quadrats

Serveis populars

  • Cuina
  • Rentadora
  • Espai a l'aire lliure
  • Aparcament disponible
  • Barbacoa
  • Vista de la muntanya

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Casa Ninfea by Interhome

  • text missing
    The flat is located in Brissago (Ticino) in the Piodina district. It is in a quiet and sunny location, with a wonderful panoramic view of Lake Maggiore and the mountains.the flat was renovated in 2015 and now has a new kitchen and a new bathroom with washing machine.the flat is located on the ground floor of a two-family house. The second flat is rarely used outside the school holidays and has two bedrooms, a kitchen, a living room and a bathroom with a shower cubicle. The flat also has a terrace with a seating and dining area, which is covered by a large sunshade. There is also a sunbathing lawn and shared use of the pool. Sun loungers are available and there is a car park. Pets are not allowed and the village centre can be reached on foot in 10 minutes or by car in 5 minutes. There is also a bus stop two minutes' walk from the house, which is served on weekdays.

    Basic information
    - Pets allowed: none
    - Floor on which the object can be found: Ground floor
    - Year of the last complete renovation : 2016
    - not observable from the street
    - non-smoking
    - Number of bedrooms: 2
    - Number of bathrooms: 1

    Top features
    - WiFi
    - air conditioning: no
    - heating: In part
    - underfloor heating: Everywhere
    - terrace
    - Total of private car parking spaces: 1

    Sleeping
    bedroom 1
    - single bed
    - single bed
    - bedroom is dimmable
    bedroom 2
    - single bed
    - single bed
    - bedroom is dimmable
    in the living area
    - bedroom is dimmable

    Bathroom
    bathroom 1
    - shower
    - basin
    - toilet
    - hair dryer
    Guest toilet (or WC)
    - toilet

    Cooking/Living
    - coffee machine: espresso coffee pot, coffee machine
    - fridge/freezer: freezing compartment, fridge
    - stove: stove
    - kitchen hood
    - oven
    - toaster
    - dishwasher
    - number of dining tables: 1
    - number of seats: 6
    - number of living rooms: 1

    Entertainment
    - TV: TV, satellite TV

    Utility
    - washing machine: For communal use in the building
    - vaccum cleaner

    Outside area
    - grill/barbecue: grill/barbecue

    Surroundings
    - view: mountain, lake. NL-00001252

    Incluído en el precio:
    Ropa de cama (primer juego)
    ERV cancelación de viaje
    Consumo energético
    Limpieza final (La limpieza básica corre a cargo del cliente) 
    aparcamiento exterior
    Interhome planta 100'000 m2 de campo con flores para salvar a las abejas
    Toallas (primer juego)
    Acceso inalámbrico a internet (WIFI)

    #CH6614.627.1

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a l'apartament: accés a Internet

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament a les instal·lacions

Cuina

  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Rentaplats

Dormitoris

  • 2 dormitoris

Bany

  • 1 bany
  • Es proporcionen tovalloles

Entreteniment

  • Televisor

Zones a l'aire lliure

  • Barbacoa
  • Terrassa

Serveis de bugaderia

  • Rentadora

Comoditat

  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Mida de la unitat: 52 metres quadrats

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta efectiu.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació sobre el barri

aquest apartament es troba a Brissago. Si busques unes vacances actives, apropa't a Terminal de ferri de Cannobio i Terminal de ferri d'Ascona; també pots visitar atractius turístics com ara Illes de Brissago i Fundació Monte Verità. També val la pena visitar Estació de funicular de Locarno i Lido Locarno. Consultar la guia de viatge a Brissago
Mapa
Brissago

Què hi ha als voltants

  • Un port amb edificis de colors, vaixells i muntanyes nevades al fons.
    Terminal de ferri de Cannobio
    13 minuts en cotxe - 8.0 km
  • platja prop de Formine
    5 minuts en cotxe - 3.2 km
  • platja prop de Darbedo
    10 minuts en cotxe - 6.6 km
  • Santuari de la Pietat
    13 minuts en cotxe - 8.0 km
  • Plaça Vittorio Emanuele III
    13 minuts en cotxe - 8.0 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Locarno F.A.R.T: 21 min en cotxe
  • Aeroport de Lugano-Agno (LUG): a 61 min en cotxe

Restaurants

  • Bar Incontro
    4 minuts en cotxe
  • Ristorante Sunshine Sushi Cannobio
    11 minuts en cotxe
  • Caffé Verbano
    11 minuts en cotxe
  • Bar Sport
    11 minuts en cotxe
  • Pizzeria Eraora
    11 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Casa Ninfea by Interhome accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Casa Ninfea by Interhome?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Casa Ninfea by Interhome?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Casa Ninfea by Interhome?

Registre de sortida: 10:00.

Where is Casa Ninfea by Interhome located?

Situated in Brissago, this apartment building is 2.7 mi (4.4 km) from Brissago Islands and within 6 mi (10 km) of Pieta Sanctuary and Cannobio Ferry Terminal. Vittorio Emanuele III Plaza and Fondazione Monte Verita are also within 6 mi (10 km).

Opinions

Opinions: Casa Ninfea by Interhome

10

Magnífic

Puntuació 10: Excel·lent. 1 de 1 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 1 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 1 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 1 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 1 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Hervorragende Ferienwohnung in traumhafter Lage

Wir haben uns vom ersten Augenblick an in der Wohnung wohlgefühlt. Die gute Raumaufteilung und vollständige Ausstattung haben uns überzeugt. Wir waren schon in einigen schönen Ferienwohnungen im Tessin, aber hier hat einfach alles gepasst. Würden jederzeit gerne wieder unseren Urlaub dort verbringen.
Estada de 14 nits (ag. 2018)