Apartament sencer·Amfitrió particular

Pfalzzeit - Die Pusteblume

Galeria de fotos de l’allotjament Pfalzzeit - Die Pusteblume

1 dormitori, escriptori, wifi i roba de llit
Una dutxa sense barrera amb porta de vidre, un seient de dutxa blanc i una paret revestida de marbre.
Un armari amb espai per caminar, amb nombrosos prestatges i calaixos, un mirall i un radiador.
Servei de restauració
Una cuina moderna amb finestra, electrodomèstics d'acer inoxidable i forn integrat.

Opinions

10 sobre 10,
Magnífic

Apartament sencer

1 dormitori1 banyCapacitat per a 3

Serveis populars

  • Espai a l'aire lliure

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Pfalzzeit - Die Pusteblume

  • Aspectes destacats de l'allotjament
  • Pfalzzeit - Die Pusteblume ofereix un jardí i més. Els clients poden connectar-se a la wifi a l'habitació.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
  • Mobiliari a l'aire lliure
  • Característiques de l'habitació
  • A Pfalzzeit - Die Pusteblume, totes les habitacions ofereixen serveis i instal·lacions com ara accés a Internet.
  • Entre les comoditats addicionals, s'inclou el següent:
  • Balcons, servei de neteja i escriptoris

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a l'apartament: wifi

Dormitoris

  • Dormitori
  • Es proporcionen llençols
  • Sofà llit

Bany

  • 1 bany
  • Es proporcionen tovalloles

Zones a l'aire lliure

  • Balcó
  • Jardí
  • Mobles a l'aire lliure

Espais de treball

  • Escriptori

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Zones designades per a fumadors

Serveis i comoditats

  • Servei de neteja (cal sol·licitar-lo)

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Jardí
  • Servei de neteja (cal sol·licitar-lo)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking allowed: in designated areas

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.

Informació sobre el barri

aquest apartament es troba a Weisenheim am Berg. Museu de Joguines i Galerie ASPEKT són visites imprescindibles per als aficionats a la cultura; si busques unes vacances actives, també pots apropar-te a Weingut Petri i Celler Michael Schroth. També val la pena visitar Noll i Parc Kurpfalz. Consultar la guia de viatge a Weisenheim am Berg
Mapa
Weisenheim am Berg, RP

Què hi ha als voltants

  • Un rierol de bosc amb roques cobertes de molsa i fulles d'autumne.
    Parc Natural del Bosc del Palatinat
    1 minuts a peu - 0.0 km
  • Una pista de cursa amb graderies buides i un hotel al fons.
    Circuit de Curses de Hockenheim
    41 minuts en cotxe - 52.2 km
  • Banderes americanes i alemanyes penjant en un edifici amb grans finestres que donen a un aeroport.
    Base Aèria de Ramstein
    47 minuts en cotxe - 59.4 km
  • Weingut Petri
    3 minuts en cotxe - 2.4 km
  • Gradierwerk Bad Durkheim
    10 minuts en cotxe - 7.3 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren (S-Bahn) de Herxheim am Berg: 3 min en cotxe
  • Parada de tramvia de Bad Dürkheim East: 13 min en cotxe
  • Mannheim (MHG): a 39 min en cotxe

Restaurants

  • AlexweinLounge
    3 minuts en cotxe
  • Holz-Weisbrodt
    4 minuts a peu
  • Freinsheim-Döner
    6 minuts en cotxe
  • Café Solo
    5 minuts a peu
  • Zum Burggraf
    6 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Pfalzzeit - Die Pusteblume accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Pfalzzeit - Die Pusteblume?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Pfalzzeit - Die Pusteblume?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba Pfalzzeit - Die Pusteblume?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Weisenheim am Berg, a poca distància a peu de Parc Natural del Bosc del Palatinat i a menys de 5 km de Weingut Petri i Noll. Castell de Neuleiningen i Museu de Joguines també són a menys de 5 km.

Opinions: Pfalzzeit - Die Pusteblume

Opinions

Magnífic

Totes les opinions provenen d’experiències reals de clients. Només els clients que han reservat una estada amb nosaltres poden enviar opinions. Verifiquem les opinions d’acord amb les nostres directrius i les publiquem totes, tant si són positives com negatives.
Més informacióS’obre en una finestra nova
Puntuació 10: Excel·lent. 1 de 1 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 1 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 1 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 1 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 1 opinions

10

Neteja

10

Ubicació

Opinions

Verificada

10/10, Excel·lent

Ingrid L.

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Sehr schöner Kurzurlaub

Wir haben uns sehr wohl gefühlt in der Wohnung. Die Vermieter waren sehr nett und hilfsbereit. Werden auf jeden Fall noch mal dorthin fahren 😁.
Estada de 3 nits (ag. 2023)