Casa Miguel y Sally

Classificació de l’allotjament: 3

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

8,0 sobre 10,
Molt bo

Serveis populars

  • Piscina
  • Esmorzar inclòs
  • S'admeten animals
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Restaurant

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 10 de 10 habitacions

Suite Deluxe, bany privat (H6)

  • 51 metres quadrats
  • Capacitat per a 4
  • 1 llit de matrimoni i 2 llits individuals

Habitació doble, bany privat (H3)

  • 12 metres quadrats
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit doble

Habitació quàdruple, bany privat (H2)

  • 21 metres quadrats
  • Capacitat per a 4
  • 4 llits individuals

Habitació triple, bany privat (H4)

  • 16 metres quadrats
  • Capacitat per a 3
  • 3 llits individuals

Habitació triple bàsica, bany compartit (H1)

  • 15 metres quadrats
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit individual i 1 llit doble

Habitació quàdruple familiar, bany compartit (H7)

  • 19 metres quadrats
  • Capacitat per a 4
  • 4 llits individuals

Habitació quàdruple, bany privat (H5)

  • 19 metres quadrats
  • Capacitat per a 4
  • 4 llits individuals

Casa, diversos dormitoris

  • 800 metres quadrats
  • Capacitat per a 20
  • 4 llits dobles, 20 llits individuals i 1 sofà llit doble

Habitació quàdruple empresarial (H8)

  • Capacitat per a 4
  • 1 llit de matrimoni i 2 llits individuals

Habitació quàdruple Comfort (H9)

  • Capacitat per a 4
  • 2 llits individuals grans i 2 llits individuals
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Casa Miguel y Sally es troba a Villanueva de las Manzanas. Si busques unes vacances actives, apropa't a VILE La Finca i Celler Los Palomares, però si prefereixes anar de compres, ves a Plaça de San Martín o a Centre comercial Espacio León. Aquesta destinació t'ofereix activitats aquàtiques com pesca, que pots practicar a prop. Si ho prefereixes, pots gaudir de l'aire lliure amb la pràctica de disciplines esportives com ara l'equitació i les rutes de senderisme o ciclisme. Consultar la guia de viatge a Villanueva de las Manzanas
Mapa
Calle la Fuente, 28, Villanueva de Las Manzanas, Leon, 24217

Què hi ha als voltants

  • Una plaça històrica amb una torre d'església destacada, edificis amb teulades vermelles i cafeteries a l'aire lliure.
    Barrio Húmedo
    22 minuts en cotxe - 28.4 km
  • Una catedral històrica amb arquitectura detallada i una estàtua de lleó.
    Catedral de Lleó
    26 minuts en cotxe - 28.7 km
  • Museu Etnogràfic Provincial de Lleó
    12 minuts en cotxe - 10.3 km
  • Plaça de toros León Arena
    20 minuts en cotxe - 26.9 km
  • Convent de Sant Marc
    23 minuts en cotxe - 29.1 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren d'El Burgo Ranero: 20 min en cotxe
  • Lleó (LEN): a 27 min en cotxe

Restaurants

  • Los Oteros
    5 minuts en cotxe
  • La Curiosa
    8 minuts en cotxe
  • Bar la Parada
    15 minuts en cotxe
  • bar al grano
    8 minuts en cotxe
  • Confiteria Alonso
    7 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Casa Miguel y Sally

  • Casa de camp per a famílies
  • Has pensat a allotjar-te a Casa Miguel y Sally? Aprofita que ofereix un esmorzar d'estil bufet gratuït, un bar al costat de la piscina i una terrassa. Als viatgers més actius els agradaran les activitats que ofereix aquesta casa de camp, com ara tir amb arc i ciclisme. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació. A més, els clients tenen un jardí i un parc infantil a la seva disposició.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure de temporada i una piscina infantil
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Bicicletes de lloguer, servei de connexió d'anada i tornada amb l'aeroport (de pagament) i registre de sortida exprés
    • Registre d'entrada exprés, servei de cangur (de pagament) i assistència turística i per a la compra d'entrades
  • Característiques de l'habitació
  • A Casa Miguel y Sally, totes les habitacions tenen detalls com ara llars de foc. Així mateix, s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i habitacions insonoritzades.
  • Entre els serveis i les instal·lacions addicionals, s'inclou el següent:
    • Dutxes, articles de tocador gratuïts i assecadors de cabells
    • Televisors intel·ligents amb canals prèmium
    • Balcons o patis, cuines i cuines compartides

Allotjaments similars

Preguntes freqüents

Casa Miguel y Sally té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure de temporada i una piscina infantil.

Casa Miguel y Sally accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia. Es cobra un dipòsit de 150.0 EUR per estada. No cal pagar cap taxa en el cas dels animals de servei. Poden aplicar-se restriccions, així que posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació.

Quant costa aparcar a Casa Miguel y Sally?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Casa Miguel y Sally?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 21:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Casa Miguel y Sally?

Registre de sortida: migdia.

Casa Miguel y Sally ofereix un servei de connexió amb l'aeroport?

Sí, hi ha un servei de connexió amb l'aeroport (cal sol·licitar-lo). S'aplica la taxa següent: 40 EUR per vehicle.

On es troba Casa Miguel y Sally?

Aquesta casa de camp per a famílies és a Villanueva de las Manzanas. És a 6,5 km de Museu Etnogràfic Provincial de Lleó, i a menys de 20 km de Monestir de Santa Maria de Sandoval i Circuit Benamariel Karting El Silvar. Plaça de San Martín i Parc de Quevedo també són a menys de 25 km.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions

Opinions: Casa Miguel y Sally

8,0

Molt bo

9,0

Neteja

8,0

Ubicació

9,0

Personal i servei

9,0

Estat de l’allotjament i instal·lacions
Puntuació 10: Excel·lent. 1 de 2 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 2 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 1 de 2 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 2 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 2 opinions

Opinions

Opinió verificada

6/10, Acceptable

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Despite having the address and a GPS/Sat Nav to find this property it is very badly signposted and it was more luck than anything that we stumbled upon it. The house/hostal is behind a high wall and it was very difficult to gain entry (no answer to rings or phone calls). It was quite full the night we were there but fortunately they did offer dinner (the village has nothing in it) although it was somewhat chaotic with us eating in the kitchen. Breakfast is basically a piece of toast and honey. Miguel was very attentive and happy to help in any way but rather rushed off his feet.
Estada d’1 nit (set. 2019)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació

Great hospitality - great quiet place

Fantastic place, great hospitality
Estada d’1 nit (abr. 2018)