Maison 'Ambre' with Shared Pool & Spa, Private Terrace, and Wi-Fi
Bienvenidos a La Belle Parenthèse, una casa de vacaciones abierta todo el año que os ofrece un entorno campestre chic para momentos de auténtico relax. Situada en Vergné, con acceso fácil y rápido a los lugares más emblemáticos de Charente Marítimo, esta casa combina comodidad moderna y encanto tradicional para una estancia tranquila.
El confort y la calidez son protagonistas en este espacio único, donde cada detalle está pensado para que viváis una experiencia inolvidable.
En el interior encontraréis una zona de estar acogedora y una cocina totalmente equipada con todo lo necesario para preparar vuestras comidas y empezar bien el día. Las habitaciones familiares son amplias y ofrecen vistas al jardín y a la piscina. Tras un día de visitas, relajaos en la piscina y el spa exterior (abiertos de mayo a octubre) y disfrutad del jardín exuberante. También podéis pasar un buen rato en el espacio "Boulangerie", con mesa de ping-pong, futbolín y dardos.
Al final del día, nada mejor que una barbacoa en la plancha de vuestro jardín privado.
Sábanas y toallas están incluidas para vuestra comodidad.
Varias veces por semana se entregan pizzas, que podéis saborear bajo el tilo. Además, se ofrecen varios servicios de temporada.
Si queréis explorar la región, La Belle Parenthèse es el punto de partida perfecto para visitar destinos como La Rochelle y su acuario, Fouras (puerta de la Île d'Aix), Île de Ré, Île d'Oléron, Royan, así como acceso rápido al Puy du Fou y Futuroscope.
Allotjaments similars
Holiday Home 'Chez Tiramisù' with Private Pool and Wi-Fi
Coivert
Holiday Home 'Chez Tiramisù' with Private Pool and Wi-Fi
aquesta casa de vacances es troba a Vergné. Si busques unes vacances actives, apropa't a Els Raïms de l'Abadia i Club de golf de Niort; també pots visitar atractius turístics com ara Parc d'animals de Zoodyssée i La Moutarderia Charentaise. Viatges amb nens? Porta'ls a Luka Land; si et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit, pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Estadi René Gaillard. Aprofita per practicar activitats a l'aire lliure com les rutes de senderisme o ciclisme i el ciclisme: passaràs una bona estona i gaudiràs de l'entorn. Consultar la guia de viatge a Vergné
Vergné
Què hi ha als voltants
Parc natural regional de Marais Poitevin
13 minuts en cotxe - 16.4 km
Castell de Dampierre-sur-Boutonne
9 minuts en cotxe - 8.8 km
Abadia Reial
15 minuts en cotxe - 17.3 km
Museu de Saint Jean d'Angély
15 minuts en cotxe - 17.9 km
Parc d'animals de Zoodyssée
17 minuts en cotxe - 19.5 km
Com moure’s per la zona
Estació de tren de Villeneuve-la-Comtesse: 4 min en cotxe
Restaurants
McDonald's
9 minuts en cotxe
Au Clos Gourmand
8 minuts en cotxe
Delirhum
8 minuts en cotxe
La Ptite Pause Charentaise
3 minuts en cotxe
La P'tite Pause
3 minuts en cotxe
Preguntes freqüents
Maison 'Ambre' with Shared Pool & Spa, Private Terrace, and Wi-Fi té piscina?
Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.
Maison 'Ambre' with Shared Pool & Spa, Private Terrace, and Wi-Fi accepta animals de companyia?
No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.
Quant costa aparcar a Maison 'Ambre' with Shared Pool & Spa, Private Terrace, and Wi-Fi?
Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.
A quina hora es fa el registre d'entrada a Maison 'Ambre' with Shared Pool & Spa, Private Terrace, and Wi-Fi?
Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.
A quina hora es fa el registre de sortida a Maison 'Ambre' with Shared Pool & Spa, Private Terrace, and Wi-Fi?
Registre de sortida: 10:00.
On es troba Maison 'Ambre' with Shared Pool & Spa, Private Terrace, and Wi-Fi?
Aquesta casa de vacances per a famílies és a Vergné. És a 7,7 km de Castell de Dampierre-sur-Boutonne, i a menys de 20 km de Parc d'animals de Zoodyssée i Parc natural regional de Marais Poitevin. Museu de Saint Jean d'Angély i Església de Sant Pere d'Aulnay també són a menys de 20 km.