Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice

Classificació de l’allotjament: 5 i superior

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,8 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Piscina
  • Esmorzar inclòs
  • S'admeten animals
  • Wifi gratuïta
  • Restaurant
  • Aire condicionat

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 19 de 19 habitacions

Suite, balcó, vistes a la llacuna

  • Vista a la llacuna
  • 59 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Internet per cable gratuït

Suite (Vigneto)

  • Vista al jardí
  • 54 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Internet per cable gratuït

Suite destacada (Palladio)

  • Vista a la llacuna
  • 110 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Internet per cable gratuït

Suite (San Giorgio)

  • Vista a la llacuna
  • 90 metres quadrats
  • Capacitat per a 4
  • 1 llit de matrimoni gran i 2 llits individuals
  • Internet per cable gratuït

Suite júnior, pati, al costat de la piscina

10,0 sobre 10
Excepcional
(1 opinió)
  • 48 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Internet per cable gratuït

Habitació prèmium, balcó, vistes a la llacuna

10,0 sobre 10
Excepcional
(4 opinions)
  • Vista a la llacuna
  • 30 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni gran O BÉ 2 llits individuals
  • Internet per cable gratuït

Suite júnior (Orto)

10,0 sobre 10
Excepcional
(2 opinions)
  • Vista al jardí
  • 45 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Internet per cable gratuït

Habitació superior

10,0 sobre 10
Excepcional
(1 opinió)
  • 35 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran O BÉ 2 llits individuals
  • Internet per cable gratuït

Suite júnior, vistes a la llacuna (with Balcony or Terrace)

10,0 sobre 10
Excepcional
(1 opinió)
  • Vista a la llacuna
  • 50 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Internet per cable gratuït

Suite (St Marks View)

  • Vista a la llacuna
  • 65 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Internet per cable gratuït

Suite destacada (Dogaressa)

  • Vista a la ciutat
  • 120 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Internet per cable gratuït

Habitació prèmium (St Marks View)

  • Vista a la ciutat
  • 40 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni gran O BÉ 2 llits individuals
  • Internet per cable gratuït

Suite destacada (Serenissima)

  • Vista a la llacuna
  • 197 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran O BÉ 2 llits individuals
  • Internet per cable gratuït

Suite destacada (Laguna)

  • Vista a la llacuna
  • 150 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Internet per cable gratuït

Suite júnior (Superior)

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Internet per cable gratuït

Suite superior

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Internet per cable gratuït

Suite júnior (Villeggiatura)

  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran O BÉ 2 llits individuals
  • Internet per cable gratuït

Suite (Sophia)

  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran O BÉ 2 llits individuals
  • Internet per cable gratuït

Suite (Serenity)

  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni gran O BÉ 2 llits individuals
  • Internet per cable gratuït

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice és a La Giudecca, Venècia, a la vora de l'aigua. Museu Peggy Guggenheim i Teatre La Fenice són visites imprescindibles per als aficionats a la cultura: afegeix-les al teu itinerari juntament amb Palau Ducal i Pont dels Sospirs, punts d'interès molt destacats de la zona. Gran Canal i Plaça de Sant Marc són altres dos llocs recomanats per visitar. Si t'agraden els esports d'aigua, en aquesta zona podràs gaudir d'un ampli ventall d'opcions, com ara pesca. Consultar la guia de viatge a Venècia
Mapa
Isola Della Giudecca 10, Venice, VE, 30133

Què hi ha als voltants

  • Paisatge urbà històric al front marítim, amb arquitectura destacada, incloent una torre alta i edificis amb cúpules.
    Bacino San Marco
    2 minuts a peu - 0.2 km
  • Un canal amb una gondola, un edifici de pedra amb finestres d'arc i un pont al fons.
    Pont dels Sospirs
    16 minuts a peu - 1.3 km
  • Un edifici històric d'arquitectura elaborada i una gran plaça oberta.
    Plaça de Sant Marc
    17 minuts a peu - 1.5 km
  • Un edifici blanc i imponent amb estàtues i columnes, una gran plaça oberta amb taules grogues i un cel blau clar.
    Palau Ducal
    17 minuts a peu - 1.5 km
  • Un canal amb barques i edificis al costat de l'aigua.
    Gran Canal
    19 minuts a peu - 1.6 km

Restaurants

  • Caffè Florian
    20 minuts a peu
  • illy Caffè
    20 minuts a peu
  • Harry's Bar Cipriani
  • Gio's Restaurant & Terrace
  • Ombra del Leone

Sobre aquest allotjament

Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice

  • Hotel de luxe per a famílies amb Gran Canal a prop
  • Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice , amb Palau Ducal i Pont dels Sospirs a poca distància, ofereix un esmorzar complet gratuït, un camp de golf a les instal·lacions i una terrassa. Per descansar i relaxar-te, visita la sauna o la sala de vapor i dona't el gust amb un massatge o una manicura o una pedicura. No deixis passar l'oportunitat de menjar als dos restaurants de l'allotjament. La wifi gratuïta a l'habitació està disponible per a tots els clients, juntament amb una perruqueria i serveis de tintoreria o bugaderia.
  • També trobaràs avantatges com ara els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure i una piscina infantil, amb gandules
    • Servei de limusina o xofer, una pista de tennis a l'aire lliure i servei de cura d'infants (de pagament)
    • Servei de consergeria, premsa gratuïta al vestíbul i sala de banquets
    • Caixer automàtic, atenció multilingüe i caixa forta a la recepció
  • Característiques de l'habitació
  • Totes 96 habitacions tenen comoditats com ara servei d'habitacions les 24 hores i cartes de coixins, així com altres detalls, per exemple, aire condicionat i barnussos.
  • Entre les comoditats addicionals, s'inclou el següent:
    • Sabatilles de mida infantil i serveis de cura d'infants
    • Roba de llit hipoal·lergògena i cobrellits
    • Banyeres d'hidromassatge, capçals de dutxa tipus cascada i bidets
    • Televisors LCD de 30 polzades amb canals per cable i reproductors de DVD
    • Armaris robers o de rebost, classes de fitnes virtuals i equip d'entrenament

Premis i afiliacions

  • Allotjament amb certificació ecològica
  • Aquest allotjament té la següent certificació en matèria de sostenibilitat: EarthCheck. Si vols més informació sobre els requisits d’aquesta certificació i quins aspectes verifica, visita el seu lloc web.
  • Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice figura a la llista d'or dels millors allotjaments del món de la revista Condé Nast Traveler de l'any 2020 i a la llista dels 500 millors allotjaments de la revista Travel + Leisure de l'any 2021.
  • Aquest allotjament pertany a l'Associació Internacional de Viatges LGBTQ+  (IGLTA) i està enfocat al col·lectiu de persones lesbianes, gais, transsexuals, bisexuals, queers, intersexuals i asexuals (LGTBQ+).

Allotjaments similars

Preguntes freqüents

Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure i una piscina infantil. La piscina es tanca per temporada cada any durant aquest període: 5/octubre - 25/abril.

Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice accepta animals de companyia?

Sí, en aquest hotel s'admeten animals de companyia amb un pes màxim de 8 kg cadascun. Poden aplicar-se restriccions, així que posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice ?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice ?

Registre de sortida: migdia.

On es troba Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice ?

Aquest hotel a Venècia a la vora de l'aigua i és ideal per a famílies. A menys de 2 km tindràs les atraccions següents: Gran Canal, Palau Ducal i Pont dels Sospirs. Plaça de Sant Marc i Basílica de Sant Marc també són a menys de 2 km.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions

Opinions: Hotel Cipriani, A Belmond Hotel, Venice

9,8

Magnífic

10

Neteja

9,8

Ubicació

9,8

Personal i servei

9,8

Estat de l’allotjament i instal·lacions
Puntuació 10: Excel·lent. 79 de 90 opinions
Puntuació 8: Bo. 7 de 90 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 3 de 90 opinions
Puntuació 4: Deficient. 1 de 90 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 90 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Gorgeous, unreal perfect stay.
Estada de 2 nits (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Everything was wonderful
Estada d’1 nit (ag. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Terrific hotel!
Estada de 4 nits (set. 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
No questions, no hesitations, been fortunate enough to stay at some very nice properties over the year and can emphatically say that this hotel is amongst the best. the service, the staff, the room the right size (not too big). in my view the best in venice.
Estada de 2 nits (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, comoditats
Wonderful staff !
Estada de 2 nits (juny 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei i estat de l’allotjament i instal·lacions
Staying at Cipriani feels like you’re living in a luxurious home with a kind and generous staff who want to share everything with you. It’s truly a restful vacation with the best amenities.
Estada de 2 nits (juny 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació

Wonderful service

Absolutely stunning - wonderful service and the team couldn’t do enough to help us - such a lovely experience and a very special place.
Boat to Venice
View of breakfast
Balcony
Bedroom
Estada de 3 nits (març 2023)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
This is simply an outstanding hotel in a gorgeous location, the staff was really good (Michele at check-in was amazing and the waiters in Cip’s Club were great), thank you so much…
Estada d’1 nit (ag. 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, comoditats i estat de l’allotjament i instal·lacions
Best hotel in the world. Saltwater pool is a dream and huge and everything is perfection.
Estada de 3 nits (set. 2023)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
The location
Estada d’1 nit (ag. 2022)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Einfach hervorragend
Estada de 5 nits (ag. 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació
An unforgettable experience! I will remember my stay here for a lifetime. The service was outstanding, the rooms were perfect, and everything exceeded my expectations. Words are simply not enough to describe this hotel.
Estada d’1 nit (set. 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, estat de l’allotjament i instal·lacions
M
Estada de 2 nits (abr. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Unique in Venice. Where else would you stay ?
Estada de 3 nits (juny 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació

Exceptional Style

There is no finer introduction to Venice than the Cipriani. Amazing rooftop terrace view of Venice. Incredible breakfast, not just an expansive selection, but finest quality and surroundings. Fantastic private launch from St Marks Square.
Estada de 3 nits (abr. 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
An extremely special hotel. Oozes quality and service. Staff are wonderful warm and friendly. Alexandra at breakfast special mention. Water shuttle to st marks 24/7 Would love to return
Estada de 4 nits (abr. 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
This hotel is utterly faultless, from the facilities to the charming staff. Please accept my thanks for a wonderful stay here. It was impossible to find anything wrong with the property and the extremely helpful staff. The swimming pool is breathtaking, the food terrific and the rooms are splendid. Utterly wonderful. Highly recommended.
Estada de 3 nits (ag. 2024)
Opinió verificada

6/10, Acceptable

Què li ha agradat: Neteja, comoditats i estat de l’allotjament i instal·lacions
hotel splendido , staff gentile , ma prezzi delle stanze esagerati. Soprattutto in momenti di guerra e di crisi energetica
Estada de 3 nits (oct. 2022)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
It was a dream!
Estada d’1 nit (oct. 2023)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació

Exceptional Style

There is no finer introduction to Venice than the Cipriani, equally there is no finer breakfast or service. The option to retreat from the wonders of Venice via a private launch from St Marco, to tranquility, is not just what they do but how they do it. If you would like real style and have the opportunity to do it then this is for you.
Estada de 3 nits (abr. 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
I could use this space to speak how great the Hotel is, the property, the food, the flowers, the location, the rooms, the gardens, etc… but I won’t talk about this. One must understand, to build a team it’s very hard, to keep it even harder, but to have a TEAM with such a passion, happiness, camaraderie towards the guests and colleagues, it only come with great leadership and heritage. Amazing Cipriani!
Estada de 6 nits (abr. 2023)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Great service and facilities but slightly over priced.
Estada de 3 nits (oct. 2022)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació

Long weekend in Venice

Staff at the hotel were welcoming from the moment we stepped in. Always on hand to help with anything needed and everything seemed effortless. Room was lovely and spacious with beautiful Murano chandeliers and just perfect. At first I had been a little concerned about being on a separate island but the shuttle service to and from San Marco was great. We never waited more than a couple of minutes for the boat to arrive and it actually adds a little more decadence to the stay! I can imagine if staying in the summer months this would allow you to escape the hustle and bustle. Breakfast was full of delicious treats and peach Bellinis in the bar or by the pool are wonderful.
Estada de 3 nits (oct. 2021)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació

Un sogno...

Un'esperienza talmente bella ed esclusiva che abbiamo deciso di allungare il soggiorno di una notte.
Estada d’1 nit (set. 2021)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació

Un sogno diventato realtà ...

Un sogno, una magia, tutto perfetto, tutto bellissimo. Io e mio marito non dimenticheremo mai il nostro soggiorno qui.
Estada de 2 nits (set. 2021)