Casa sencera

The Island Pool House

Galeria de fotos de l’allotjament The Island Pool House

Un balcó cobert amb piscina, plantes en testos i vistes a vegetació exuberant.
Una cuina moderna amb una illa gran, armaris de fusta fosca, electrodomèstics d'acer inoxidable i il·luminació penjant.
Una cuina moderna amb armaris foscos, un frigorífic d'acer inoxidable i un sòl de rajola.
Cuina moderna amb una illa central, tamborets de bar, il·luminació penjant i una porta gran.
Un saló espaiós amb una llar de pedra, una gran televisió de pantalla plana i un ventilador de sostre.

Opinions

9,6 sobre 10,
Excepcional

Casa sencera

3 dormitoris2 banysCapacitat per a 9197 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • S'admeten animals
  • Wifi gratuïta

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

The Island Pool House

  • Private, island pool house, perfect for families or guests interested in true indoor-outdoor living. Master has a king bed, guest bedroom 1 has a queen Murphy bed, 2nd guest has a twin over twin bunk bed. Pool, covered outdoor gaming areas and backyard artificial turf. Rooftop terrace. Workout/flex space available downstairs, right off of the pool. Top of the line furnishings. Spa stays at pool temperature.

Serveis de l’allotjament

Platja

  • Platja a prop

Piscina i spa

  • Piscina

Internet

  • Disponible a la casa: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament a les instal·lacions amb opcions d'estacionament en un garatge

Cuina

  • Batedora
  • Cafetera i tetera
  • Dispensador de gel
  • Espècies
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Illa de cuina
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats
  • Torradora

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • 3 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 2 banys
  • Assecador de cabells
  • Banyera
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic
  • Sabó

Sales d'estar

  • Menjador independent
  • Sala d'estar
  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Televisor intel·ligent amb canals per cable i per satèl·lit

Zones a l'aire lliure

  • Balcó
  • Barbacoa
  • Fogar
  • Jardí
  • Pati privat amb tanca
  • Terrassa superior

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Espais de treball

  • Escriptori

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • S'admeten animals
  • Només s'admeten gossos
  • 2 animals de companyia en total

Característiques especials i accessibilitat

  • Zones designades per a fumadors

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar
  • Servei de neteja (cal sol·licitar-lo)

Aspectes destacats de la ubicació

  • A prop de la badia
  • A prop del port esportiu
  • Al centre de la ciutat
  • En una illa privada

Activitats

  • Gimnàs
  • Sala de jocs o videojocs
  • Activitat amb caiac a prop
  • Ciclisme a prop
  • Esquí aquàtic a prop
  • Golf a prop
  • Natació a prop
  • Navegació a prop
  • Observació d'aus a prop
  • Pesca a prop
  • Recorreguts en llanxes a motor a prop
  • Rutes en moto aquàtica a prop
  • Rutes per a l'observació d'animals salvatges a prop
  • Tubing aquàtic a prop

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Farmaciola
  • Extintor
  • Tancament de seguretat

General

  • Jardí
  • Mida de la unitat: 197 metres quadrats
  • Servei de neteja (cal sol·licitar-lo)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00
Registre d'entrada sense contacte

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.
Registre de sortida sense contacte

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec
Només es poden portar gossos
2 animals de companyia en total

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking allowed: in designated areas

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
S'accepten estades a llarg termini
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Entre els elements de seguretat, s'hi inclouen un extintor, una farmaciola i un pany de seguretat.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació sobre el barri

aquesta casa de vacances és a Clau de Pine, Tierra Verde, a prop de la platja. Si t'interessa la cultura local, apropa't a Museu Salvador Dalí; si vols submergir-te en la naturalesa, visita Badia de Tampa i Platges de St. Petersburg - Clearwater. Per gaudir d'una nit diferent, pren nota: Jannus Live és una molt bona opció. Si viatges amb nens, porta'ls a Putter Polinesi. Rutes en moto aquàtica, caiac i esquí nàutic són activitats magnífiques que pots fer molt a la vora. Si t'ho estimes més, pots gaudir de l'aire lliure amb disciplines com el ciclisme, que també pots practicar a prop. Consultar la guia de viatge a Tierra Verde
Mapa
St. Petersburg, FL

Què hi ha als voltants

  • Un hotel rosa amb una platja i l'oceà al fons.
    Platges de St. Petersburg - Clearwater
    9 minuts en cotxe - 8.2 km
  • Una platja amb aigües turqueses cristal·lines, sorra daurada i un arbre sense fulles.
    Parc Fort De Soto
    10 minuts en cotxe - 8.2 km
  • Vista aèria d'una estació turística a la costa, amb una platja, aigua i un hotel.
    Platja Pass-a-Grille
    10 minuts en cotxe - 8.5 km
  • Cartell d'Eckerd College, amb un camp verd i arbres al fons.
    Col·legi Eckerd
    11 minuts en cotxe - 9.2 km
  • Platges de l'Illa del Sol
    7 minuts en cotxe - 6.2 km

Com moure’s per la zona

  • Saint Petersburg, Florida (SPG-Aeroport d'Albert Whitted): a 17 min en cotxe

Restaurants

  • Paradise Grille
    13 minuts en cotxe
  • Island Grill
    4 minuts en cotxe
  • Hurricane Seafood Restaurant
    14 minuts en cotxe
  • The Wharf
    12 minuts en cotxe
  • Brass Monkey
    14 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

The Island Pool House té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

The Island Pool House accepta animals de companyia?

Sí, aquest allotjament admet gossos (2 com a màxim).

Quant costa aparcar a The Island Pool House?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a The Island Pool House?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a The Island Pool House?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba The Island Pool House?

Aquesta casa de vacances per a famílies a prop de la platja. És a menys de 10 km de Col·legi Eckerd, Putter Polinesi i Parc Aquàtic Illa Splash. Platja de l'Eckerd College i Parc Hurley també són a menys de 10 km.

Opinions

Opinions: The Island Pool House

9,6

Magnífic

9,6

Neteja

9,8

Ubicació
Puntuació 10: Excel·lent. 16 de 20 opinions
Puntuació 8: Bo. 3 de 20 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 1 de 20 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 20 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 20 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
We loved our stay. The house was stocked with everything you need. The pool was so fun and was perfect for chill family time. The neighborhood was great and so close to the most beautiful beaches. The host was attentive.
Estada de 7 nits (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Amazing house for family stay.

Loved this house and all it had to offer our family during our stay. It was the perfect location for our daughter’s college graduation celebration. The house was stocked with everything we needed for our vacation celebration.
Estada de 5 nits (maig 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Great Get Away

Our party of friends enjoyed the hospitality conveyed to us by Emily.
Estada de 7 nits (oct. 2023)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Great Location

Beautiful House and Neighborhood! Pool area and back yard was great.
Estada de 5 nits (maig 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Best VRBO experience ever

Outstanding home and the property manager goes above and beyond! Thoroughly enjoyed our time here in a great neighborhood and great location! I highly recommend this place!! 5 stars!
Estada de 10 nits (set. 2023)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Memorial Week

Very nice and quiet neighborhood. The house is roomy and well stocked. The pool area and gym are wonderful. Very close to St Pete beach without the overcrowding and hustle bustle.
Estada de 8 nits (maig 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Vacation

The house is so nice! Emily is great and responds quickly!
Estada de 9 nits (gen. 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Christmas vacation

Very nice home in a good location. House was clean and well stocked as if I lived there. Most places have the minimum so I liked how much stuff was provided. Our family enjoyed spending Christmas week there and will keep this house in mind for future rentals.
Estada de 5 nits (des. 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, ubicació, precisió de l’anunci

Great House for Family Time

Beautiful property. Enjoyed our stay. Loved the big table in kitchen. Huge master suite, great water pressure. Too cold for the pool but a beautiful patio and pool area. Sadly we were in town for a funeral, but this house gave us more space to be together with our family living on the island of Tierre Verde.
Estada de 5 nits (nov. 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Excellent!

Emily was an excellent hostess. Communication was quick and helpful. The property is well stocked with necessary essentials plus extras. The beds were comfortable. The pool and hot tub were much appreciated during the warm weather. The location was superb. We liked being close to everything, yet not in midst of the busy areas (Johns pass, Madeira Beach, Treasure Island...).
Estada de 5 nits (abr. 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, precisió de l’anunci
Communication with the host was super fast. House was very well stocked - basically anything you’d need in the kitchen, beach chairs and toys, towels, etc. Mosquitos were bad in pool area. Bring bug spray. Would have been to have ceiling fans down there to help with the bugs. Pool was great. There were a lot of floaties and pool toys available to use. Neighborhood was nice and very quiet. Just FYI, the closest public beach access is 15 min drive. There also aren’t many restaurants or stores close (again a 10-15 min drive).
Estada de 7 nits (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Wonderful Stay

My family and I thoroughly enjoyed our stay at Emily’s house. The house was perfect for the 5 of us. The house was clean and exactly like the photographs. Great outdoor pool which we used most days and the location and neighborhood was amazing for walking around every morning or evening. It was in a great location for beaching it or going to downtown St. Pete. The island grille was also a fantastic restaurant and highly recommend for anyone staying in the future. Emily was very helpful and responsive prior to and during our trip.
Estada de 7 nits (abr. 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Best house rental yet!!

House was beautiful. Fully stocked with cooking utensils, soaps, laundry detergent, garbage bags, t.p, ect. Too much to list. Hosts thought of everything anyone could need. Location is close to Anna Maria Island. It was a perfect weeks vacation
Estada de 7 nits (des. 2022)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

All the amenities!

This was the perfect vacation rental for our family. The pool was a big hit with the kids and everything we needed for the kitchen, pool, and trips to the beach was made available. We were very impressed with how well-stocked the house was. The neighborhood was beautiful, quiet, and less than 10 minutes from all the big beaches. Emily was an excellent host, keeping in communication with us, and made herself available should we need anything. Highly recommend!
Estada de 7 nits (juny 2023)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, ubicació, precisió de l’anunci

Spacious solid home.

A spacious solid property with open areas that invite you to walk around and exercise. Lovely open kitchen with everything necessary to cook anything that comes to mind. A large master bedroom and even larger master bathroom with independent whirlpool bathtub and shower. And nice views all around. Some appliances could be updated but our stay overall was one of the most enjoyable of any Vrbo we’ve ever stayed at.Would highly recommend to anyone that wants to spend a nice vacation in a quiet beautiful area just literally around the corner from the water.
Estada de 18 nits (des. 2024)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Entrada, comunicació i ubicació
Què no li ha agradat: Neteja

Our host was great!

The host was amazing and super responsive! However, it wasn't as clean as we thought it would be, with cleanliness being on the top of the list in their description. It just needs a good deep clean and maybe some maintenance and it would have been a much better stay.
Estada de 7 nits (abr. 2024)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Pool House

This house is fairly large, plenty of room for entertaining. The sleeping arrangements were a bit awkward for larger group, more accommodating for single family. The pool area is beautiful, it could use some ceiling fans. (It was extremely hot this week though). If you have family or friends in the Tierra Verde area, this place is definitely worth checking out. Owner is super great to work with. Thank you Emily😎
Estada de 7 nits (jul. 2023)