Apartament sencer

Yacht View Apartments

Classificació de l’allotjament: 4

Galeria de fotos de l’allotjament Yacht View Apartments

Botó d’imatge sense classificar, 1 de 8
Botó d’imatge sense classificar, 2 de 8
Botó d’imatge sense classificar, 3 de 8
Botó d’imatge sense classificar, 4 de 8
Botó d’imatge sense classificar, 5 de 8

Apartament sencer

1 banyCapacitat per a 2

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Bugaderia

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Yacht View Apartments

  • Apartament de 4 estrelles a prop de Universitat de Saint George
  • A Yacht View Apartments t'esperen un bar al costat de la piscina, un jardí i una bugaderia. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • Entre els altres avantatges d'aquest apartament, s'inclouen els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure amb gandules
    • Aparcament sense assistència gratis
  • Característiques de l'habitació
  • A Yacht View Apartments, totes les habitacions presenten comoditats com ara banyeres d'hidromassatge privades cobertes i espais de treball aptes per a portàtils. També s'inclouen altres detalls com aire condicionat i sales d'estar independents.
  • Entre les comoditats addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que inclouen xampú
    • Armaris robers o de rebost, sales d'estar independents i cuines

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Gandules de piscina
  • Piscina a l'aire lliure
  • Piscina d'hidromassatge privada coberta

Internet

  • Disponible a l'apartament: wifi gratuït
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament sense assistència gratuït i vigilat a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Cuina

  • Congelador
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Torradora

Restaurants

  • Un bar al costat de la piscina

Dormitoris

  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 1 bany privat
  • Paper higiènic
  • Sabó
  • Xampú

Sales d'estar

  • Sala d'estar independent

Entreteniment

  • Televisor de pantalla plana

Zones a l'aire lliure

  • Jardí

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia

Espais de treball

  • Espai de treball apte per a portàtils

Comoditat

  • Aire condicionat

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Sense ascensor
  • Terres de rajola a l'habitació
  • Zones designades per a fumadors

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • 5 unitats
  • Jardí

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: migdia.
L'entrada més tard de l'horari establert està subjecta a disponibilitat.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

L'horari de la recepció és el següent: de dilluns a divendres (08:00-16:00)
Els clients rebran un correu electrònic 24 hores abans de l'arribada amb instruccions per fer l'entrada. El personal de la recepció els donarà la benvinguda quan arribin a l'allotjament.
Si tens previst arribar més tard de les 15:30, contacta amb l'allotjament amb antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Renovacions i tancaments

L'allotjament estarà tancat durant les dates següents: 1/agost/2024-31/desembre/2026 (les dates poden variar).

Mètodes d’accés

Personal de recepció

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
No hi ha llits addicionals disponibles
No hi ha bressols disponibles.

Fumadors

Smoking allowed: in designated areas

Formes de pagament de l’allotjament

  • Mastercard
  • Visa

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit, targetes de dèbit i efectiu.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors

Informació sobre el barri

Yacht View Apartments es troba a Saint George's. Si busques unes vacances actives, apropa't a Drassana i Marina de Clarkes Court i Port de Saint George; també pots visitar atractius turístics com ara Jardí Sunnyside i Parc d'Escultures Submarines de Grenada. Vols aprofitar la teva estada i gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Estadi Nacional o a Estadi del Parc de la Reina. Consultar la guia de viatge a Saint George's
Mapa
True Blue, St. George's

Què hi ha als voltants

  • Una platja amb aigua turquesa cristal·lina, sorra daurada i un turó amb edificis al fons.
    Platja de Morne Rouge
    3 minuts en cotxe - 2.0 km
  • Una platja amb dues taules de surf recolzades contra un pal, un cel blau clar i mar tranquil·la amb vaixells a la distància.
    Platja de Grand Anse
    8 minuts en cotxe - 3.7 km
  • Universitat de Saint George
    16 minuts a peu - 1.4 km
  • Excel Plaza
    2 minuts en cotxe - 1.7 km
  • Platja de Prickly Bay
    3 minuts en cotxe - 2.0 km

Com moure’s per la zona

  • Saint George's (GND-Aeroport Internacional Maurice Bishop): a 7 min en cotxe

Restaurants

  • Grazie
    4 minuts en cotxe
  • KFC
    3 minuts en cotxe
  • Grill Master
    3 minuts en cotxe
  • Coconut Beach
    4 minuts en cotxe
  • Wall Street.
    3 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Yacht View Apartments té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Yacht View Apartments accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Yacht View Apartments?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Yacht View Apartments?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: migdia. Es pot fer una entrada tardana durant un horari limitat.

A quina hora es fa el registre de sortida a Yacht View Apartments?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba Yacht View Apartments?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Saint George's i a menys de 3 km de les atraccions següents: Universitat de Saint George, Platja de Prickly Bay i Excel Plaza. Platja de Portici i Platja Magazine també són a menys de 3 km.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions: Yacht View Apartments