Casa sencera

Maison des Rêves de Loire

Galeria de fotos de l’allotjament Maison des Rêves de Loire

Servei de restauració a l'aire lliure
Frigorífic, microones, forn i placa de cuina
2 dormitoris, wifi i roba de llit
Frigorífic, microones, forn i placa de cuina
Tovalloles, sabó i paper higiènic

Opinions

7,4 sobre 10,

Casa sencera

2 dormitoris1 bany

Serveis populars

  • Cuina
  • Espai a l'aire lliure
  • Esmorzar disponible
  • Aparcament disponible

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Maison des Rêves de Loire

  • Casa de vacances a prop de Zoo Parc Beauval
  • Maison des Rêves de Loire ofereix un jardí i més. Els clients poden connectar-se a la wifi a l'habitació.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
  • Esmorzar (de pagament) i mobiliari a l'aire lliure
  • Característiques de l'habitació
  • A Maison des Rêves de Loire , totes les habitacions tenen serveis i instal·lacions com ara accés a Internet.
  • Entre els serveis i les instal·lacions addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que inclouen sabó
    • Terrasses o patis, cuines i frigorífics

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a la casa: wifi

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament a les instal·lacions

Cuina

  • Bullidora elèctrica
  • Cafetera i tetera
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats

Restaurants

  • Esmorzar de pagament disponible

Dormitoris

  • 2 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 1 bany
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic
  • Sabó

Sales d'estar

  • Sala d'estar

Zones a l'aire lliure

  • Jardí
  • Mobles a l'aire lliure
  • Terrassa o pati

Comoditat

  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Zones designades per a fumadors

Serveis i comoditats

  • Servei de neteja limitat

Aspectes destacats de la ubicació

  • A prop d'un zoo

Activitats

  • Observació d'aus a prop

Mesures de seguretat

  • No hi ha detector de monòxid de carboni ni aparells de gas (l'amfitrió ha indicat que no hi ha detector de monòxid de carboni ni aparells de gas a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Jardí

Allotjaments similars

Polítiques

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking allowed: in designated areas

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari ha indicat que no hi ha detectors de monòxid de carboni ni aparells de gas a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

D'acord amb la normativa del país, aquest allotjament no accepta pagaments en efectiu d'imports superiors a 1000 EUR; per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva

Informació sobre el barri

aquesta casa de vacances es troba a Saint-Aignan. Castells del Loira i Castell de Saint-Aignan són alguns dels punts d'interès de la regió; també en pots admirar la bellesa natural a Estany de les Tres Províncies i Coves Champignonnieres. També val molt la pena visitar Zoo Parc Beauval. Dedica una mica de temps a informar-te de les activitats que pots fer en aquesta zona, com ara observació d'aus. Consultar la guia de viatge a Saint-Aignan
Mapa
Saint-Aignan, Loir-et-Cher

Què hi ha als voltants

  • Dues cirereres estades i una de dreta en una zona herbosa amb arbres al fons.
    Zoo Parc Beauval
    3 minuts en cotxe - 2.8 km
  • Un castell imponent amb diverses torres i aljubes, envoltat d'una tanca blanca i arbres alts.
    Castell de Chenonceau
    30 minuts en cotxe - 36.4 km
  • Edifici històric amb una torre gran i diverses agullles, envoltat d'un jardí ben cuidat i arbres.
    Castell de Chambord
    51 minuts en cotxe - 55.3 km
  • Castell de Saint-Aignan
    13 minuts a peu - 1.2 km
  • Castell d'Amboise
    41 minuts en cotxe - 49.8 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Saint-Aignan-Noyers: 6 min en cotxe
  • Tours (TUF-Aeroport de Tours-Val de Loire): a 52 min en cotxe

Restaurants

  • La Roseraie
    3 minuts en cotxe
  • Kilimanjaro
    3 minuts en cotxe
  • Le Tropical
    4 minuts en cotxe
  • Les Bambous
    3 minuts en cotxe
  • Serengeti
    3 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Maison des Rêves de Loire accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Maison des Rêves de Loire ?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

On es troba Maison des Rêves de Loire ?

Aquesta casa de vacances es troba a Saint-Aignan, a poca distància a peu de Castells del Loira i 2,3 km de Zoo Parc Beauval. Castell de Saint-Aignan i Estany de les Tres Províncies també són a menys de 5 km.

Opinions: Maison des Rêves de Loire

Opinions

Bo

Totes les opinions provenen d’experiències reals de clients. Només els clients que han reservat una estada amb nosaltres poden enviar opinions. Verifiquem les opinions d’acord amb les nostres directrius i les publiquem totes, tant si són positives com negatives.
Més informacióS’obre en una finestra nova
Puntuació 10: Excel·lent. 0 de 3 opinions
Puntuació 8: Bo. 2 de 3 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 1 de 3 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 3 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 3 opinions

7,4

Neteja

9,4

Ubicació

Opinions

Verificada

6/10, Acceptable

Olivier R.

Què li ha agradat: Comunicació, ubicació i precisió de l’anunci
Què no li ha agradat: Neteja, entrada

Emplacement idéal pour le Zoo

Réservation compliquée
Estada de 3 nits (febr. 2025)
Verificada

8/10, Bé

Mireille V.

Què li ha agradat: Neteja, ubicació i precisió de l’anunci
Què no li ha agradat: Entrada, comunicació

Jolie maison

J'ai reçu un SMS avec les instructions pendant notre voyage. Les clés étaient dans une boîte à clefs au portail. La maison est grande, jolies tapisseries, bien arrangé, bons lits, mais :La porte d'entrée est très difficile à fermer.La porte du wc ne ferme pas à clé et celle de la salle de bain s'est bloquée quand mon frère était dedans, heureusement que nos hommes sont bricoleurs.La robinetterie date des années 70.La cuisine serait très bien s'il n'y avait pas cette cuisinière qui a mis 1h pour faire chauffer l'eau des pâtes, après on n'a fait que des salades.Au départ on a suivi les instructions et remis la clef dans sa boîte.
Estada de 6 nits (juny 2025)
Verificada

8/10, Bé

Florent S.

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
Estada de 3 nits (jul. 2025)