Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG

Classificació de l’allotjament: 2.5

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

8,6 sobre 10,
Excel·lent
El preu actual és de 135 €
taxes i impostos inclosos
21 d’oct. - 22 d’oct.

Serveis populars

  • Piscina
  • Esmorzar inclòs
  • S'admeten animals
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 10 de 10 habitacions

Habitació estàndard

10,0 sobre 10
Excepcional
(1 opinió)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 2 llits individuals

Habitació estàndard, 1 llit de matrimoni gran

9,8 sobre 10
Excepcional
(22 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran

Habitació estàndard, 1 llit de matrimoni gran (Mobility Accessible)

10,0 sobre 10
Excepcional
(4 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran

Habitació estàndard, 1 llit de matrimoni gran, banyera accessible (Communications, Mobility)

8,0 sobre 10
Molt bo
(4 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran

Habitació estàndard, 1 llit de matrimoni gran, accessible (Communications)

10,0 sobre 10
Excepcional
(4 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran

Habitació estàndard, 2 llits de matrimoni

9,4 sobre 10
Excepcional
(12 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 2 llits de matrimoni

Habitació estàndard, 2 llits de matrimoni, accessible (Communications)

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 2 llits de matrimoni

Suite, diversos llits

8,0 sobre 10
Molt bo
(6 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 6
  • 2 llits de matrimoni i 1 sofà llit doble

Suite, 1 llit de matrimoni gran i sofà llit

9,4 sobre 10
Excepcional
(3 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 1 llit de matrimoni gran i 1 sofà llit doble

Suite, 2 llits de matrimoni, banyera accessible (Mobility)

8,0 sobre 10
Molt bo
(1 opinió)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 2 llits de matrimoni
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG es troba a Red Wing. Si busques unes vacances actives, apropa't a Enllaços de Golf Nacional del Mississippi i Bolera Island Xtreme; també pots visitar atractius turístics com ara Teatre Sheldon d'Arts Escèniques i Música Hobgoblin. Consultar la guia de viatge a Red Wing
Mapa
1919 Old West Main Street, Red Wing, MN, 55066

Què hi ha als voltants

  • Un camí sinuós travessa una zona boscosa, conduint a una gran massa d'aigua amb embarcacions.
    Llac Pepin
    2 minuts en cotxe - 1.8 km
  • Museu de Ceràmica de Red Wing
    5 minuts a peu - 0.5 km
  • Teatre Sheldon d'Arts Escèniques
    2 minuts en cotxe - 1.8 km
  • Botiga i Museu de Sabates Red Wing
    2 minuts en cotxe - 1.8 km
  • Parc Barn Bluff
    2 minuts en cotxe - 2.2 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Red Wing: 2 min en cotxe
  • Saint Paul, Minnesota (STP-Aeroport de Saint Paul Downtown): a 57 min en cotxe

Restaurants

  • McDonald's
    2 minuts en cotxe
  • Taco Bell
    3 minuts en cotxe
  • Culver's
    4 minuts en cotxe
  • Harbor Restaurant, Bar & Marina
    6 minuts en cotxe
  • Kelly's Tap House Bar and Grill
    6 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG

  • Hotel a prop de Riu Mississipí
  • Un esmorzar d'estil bufet gratuït, un casino i una bugaderia són només algunes de les comoditats que ofereix Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació. A més, els clients tenen un gimnàs i un centre de negocis a la seva disposició.
  • Entre els altres avantatges d'aquest hotel, s'inclouen els següents:
    • Una piscina coberta
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Servei de cura d'infants (de pagament), cafè/te a les zones comunes i ascensor
    • Sales de reunions i allotjament lliure de fum
    • Als comentaris dels clients es diuen coses molt bones de l'amabilitat del personal
  • Característiques de l'habitació
  • Les 71 habitacions presenten detalls com ara aire condicionat. També s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i caixes fortes. Als comentaris dels clients es diuen coses molt bones de la neteja de les habitacions de l'allotjament.
  • Entre les comoditats addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen banyeres profundes i articles de tocador gratuïts
    • Televisors de pantalla plana amb canals prèmium
    • Frigorífics, microones i cafeteres/teteres

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi (recàrrec) i Internet per cable (recàrrec)

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Menjar i beguda

  • Esmorzar d'estil bufet gratuït disponible cada dia de 06:30 a 09:30
  • Cafè i te a les zones comunes

Activitats

  • Casino
  • Gimnàs
  • Piscina coberta

Per a famílies

  • Activitats supervisades per a nens (recàrrec)
  • Bugaderia
  • Frigorífic a l'habitació
  • Microones a l'habitació
  • Piscina coberta

Comoditats

  • Bugaderia

Serveis empresarials

  • Centre de negocis
  • Sala de reunions

Accessibilitat

  • Ascensor

Més serveis

  • 3 plantes
  • No es permet fumar

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Cortines opaques

Bany

  • Articles de tocador gratuïts
  • Assecador de cabells
  • Bany privat
  • Banyera i dutxa independents
  • Banyera profunda

Entreteniment

  • Televisor de pantalla plana amb canals per satèl·lit prèmium

Menjar i beguda

  • Cafetera i tetera
  • Frigorífic
  • Microones

Altres

  • Aire condicionat (control de la temperatura)
  • Caixa forta
  • Calefacció (control de la temperatura)
  • Escriptori
  • Habitacions connectades disponibles
  • Planxa i post de planxar
  • Telèfon
  • Trucades locals gratuïtes

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: en qualsevol moment.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 21 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament no disposa de recepció
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia per un càrrec addicional: 25 USD per animal de companyia per nit.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec
S'apliquen restriccions; contacta amb l'allotjament mitjançant el número que trobaràs a la confirmació de la reserva per a més informació

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Formes de pagament de l’allotjament

  • American Express
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Informació important

Extres opcionals

  • Càrrec per animals de companyia: 25 USD per animal de companyia per nit.
  • No és necessari abonar cap taxa en concepte d'animals de servei

És possible que la llista anterior no sigui exhaustiva o que els impostos no hi estiguin inclosos. Els imports poden variar.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
L'allotjament afirma que segueix les pràctiques de neteja i desinfecció que estableix el document o l'associació següent: Clean Promise (IHG).
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

L'horari de la piscina és el següent: 07:00-22:00.
L'allotjament disposa d'habitacions comunicades o contigües, subjectes a disponibilitat; per sol·licitar-les cal contactar amb l'allotjament mitjançant la informació que figura a la confirmació de la reserva.
Aquest allotjament dona la benvinguda a clients de totes les orientacions sexuals i identitats de gènere (LGBTQ+-friendly)

Preguntes freqüents

Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina coberta. Horari de la piscina: 07:00-22:00.

Quant costa allotjar-se a Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG?

Amb data 26 de set. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG el dia 21 d’oct. de 2026 són d'almenys 135 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia. Es cobra una taxa de 25 USD per animal de companyia i per nit. No cal pagar cap taxa en el cas dels animals de servei. Poden aplicar-se restriccions, així que posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació.

Quant costa aparcar a Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: en qualsevol moment.

A quina hora es fa el registre de sortida a Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG?

Aquest hotel es troba a Red Wing i a menys de 2 km de les atraccions següents: Museu de Ceràmica de Red Wing i Riu Mississipí. Sender de la Vall Cannon i Llac Pepin també són a menys de 15 min. Estació de tren de Red Wing és a 21 min a peu.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions

Opinions: Holiday Inn Express & Suites Red Wing by IHG

8,6

Excel·lent

9,0

Neteja

8,2

Ubicació

8,6

Personal i servei

9,0

Estat de l’allotjament i instal·lacions
Puntuació 10: Excel·lent. 222 de 383 opinions
Puntuació 8: Bo. 89 de 383 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 35 de 383 opinions
Puntuació 4: Deficient. 13 de 383 opinions
Puntuació 2: Horrible. 24 de 383 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Great location, good parking, great cinnamon rolls & egg omelets for breakfast, iHG perks for free late checkout. Raquel had helpful tourist info at front desk
Estada d’1 nit (ag. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Everything was fabulous
Estada d’1 nit (ag. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
The breakfast was great, the hotel is clean bed very comfortable, staff, friendly
Estada d’1 nit (març 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
The room were very nice, the hotel itself was extremely nice and the area felt very safe. Would definitely recommend others to stay. Breakfast was plentiful and the pool was clean.
Estada d’1 nit (maig 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Fantastic stay and enjoyable wonderful weekend. Room exceptionally clean and staff so nice. I’ll definitely stay 100 more times.
Estada de 2 nits (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Absolutely loved this hotel. Very clean, spacious rooms. Loved the room design with lots of space to keep stuff up off the floor. 10/10
Estada de 3 nits (juny 2026)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, estat de l’allotjament i instal·lacions
Beds comfortable, staff friendly, great location
Estada d’1 nit (març 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Only stayed one night, everything was good
Estada d’1 nit (maig 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Personal i servei, comoditats i estat de l’allotjament i instal·lacions
Very clean well staffes
Estada d’1 nit (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Clean room, excellent customer service and comfortable room as the AC worked well!
Estada d’1 nit (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, comoditats i estat de l’allotjament i instal·lacions
Clean room, wonderful breakfast
Estada d’1 nit (febr. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
I researched most of the hotels in Red Wing. This looked like the best option. I was very satisfied with the room, staff, and the breakfast options. We did not use the pool and did not intend to. I would definitely stay here again and recommend it to others.
Estada d’1 nit (jul. 2026)
Opinió verificada

6/10, Acceptable

Què li ha agradat: Personal i servei
Què no li ha agradat: Neteja
Not in the best of shape. Shower floor looked dirty.
Estada d’1 nit (ag. 2026)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Great breakfast!
Estada de 4 nits (des. 2025)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Personal i servei
It was fine. Staff was friendly. accommodations were fine. Breakfast was good. I wasn’t sure initially but felt much better once we got settled in.
Estada d’1 nit (maig 2026)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Breakfast was very good. Eggs and sausage and biscuits and gravy, well worth it. Disappointed there was no hot tub, but the property was clean and the staff friendly!
Estada d’1 nit (abr. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Super nice rooms ad an amazing breakfast.
Estada de 3 nits (oct. 2024)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Great stay.
Estada d’1 nit (oct. 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació
Just an overall cleanliness of the hotel that we liked.
Estada d’1 nit (oct. 2025)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, estat de l’allotjament i instal·lacions i comoditat de l’habitació
Nice breakfast
Estada d’1 nit (set. 2025)
Opinió verificada

4/10, Deficient

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
We were there for a wedding and had a 3:00 check in time. They did not have rooms ready for us and even though we were there ahead of numerous other people we had to wait for almost an hour to get into our room. By then it was 3:30… past check in time. The front desk worker was very nice about it all and was trying her best but it was frustrating to wait that long… and to see others that came in after us all get their rooms before us.
Estada d’1 nit (ag. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Staff is friendly! Clean place!
Estada d’1 nit (gen. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació

Good hotel.

Great hotel. Would stay there again!
Estada d’1 nit (ag. 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Place was clean and a great breakfast!
Estada d’1 nit (març 2023)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Rooms were really nice and breakfast was excellent. Very nice staff.
Estada de 4 nits (ag. 2025)