Apartament sencer

Porto Residence

Classificació de l’allotjament: 2.5

Galeria de fotos de l’allotjament Porto Residence

Una zona exterior moderna amb piscina, zones d'estar i un parc infantil.
Cuina amb nevera, un separador de vidre i zona de dinar amb taula i cadires.
Un parc infantil amb cadenes i tobogans, una zona de seients coberta, i un edifici de disseny modern.
Un saló modern amb un sofà, una televisió i vistes a una zona de piscina exterior.
Un llit ben fet amb llençols blancs, una manta beix cremosa i una tovallola blanca sobre el llit.

Opinions

9,4 sobre 10,
Excepcional

Apartament sencer

Capacitat per a 550 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • S'admeten animals
  • Wifi gratuïta
  • Bugaderia
  • Espai a l'aire lliure

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Porto Residence

  • Apartament a prop de Platja de Porto de Galinhas
  • Piscines Naturals de Porto de Galinhas se situa a prop d'on és Porto Residence, que ofereix una terrassa, un jardí i una bugaderia. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
  • Una piscina a l'aire lliure
  • Característiques de l'habitació
  • A Porto Residence, totes les habitacions ofereixen comoditats com ara wifi gratuïta i habitacions insonoritzades.

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina a l'aire lliure

Internet

  • Disponible a l'apartament: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït fora de les instal·lacions a 5 metres
  • Aparcament disponible al carrer

Dormitoris

  • 2 dormitoris

Zones a l'aire lliure

  • Jardí
  • Terrassa

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia

Animals de companyia

  • S'admeten animals
  • Només s'admeten gossos
  • S'admeten animals de companyia gratis

Característiques especials i accessibilitat

  • Sense ascensor

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar (cal sol·licitar-les)
  • Servei de recepció durant un horari limitat

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Insonorització
  • Jardí

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: migdia.

Instruccions especials d’entrada

L'horari de la recepció és el següent: 15:00-00:00, cada dia
La recepció compta amb personal durant un horari limitat
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Recepció (horari limitat)

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia de manera gratuïta.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec
Només es poden portar gossos
S'apliquen restriccions; contacta amb l'allotjament mitjançant el número que trobaràs a la confirmació de la reserva per a més informació

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Formes de pagament de l’allotjament

  • Visa

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors
Els pares o tutors que viatgin amb menors de 18 anys han de presentar la partida de naixement del menor i un document d'identitat amb fotografia, com el passaport, en fer el registre d'entrada. Pel que fa als viatges internacionals cap al Brasil, si només un dels progenitors viatja amb el menor, també haurà de presentar una autorització del viatge signada per l'altre progenitor. En cas que els pares o tutors del menor no puguin o no vulguin proporcionar aquest consentiment, es necessària una autorització judicial. Les persones que tinguin previst viatjar al Brasil amb menors han de contactar amb el consolat brasiler abans del viatge per rebre més informació.

Informació sobre el barri

aquest apartament és a Porto de Galinhas, a Ipojuca. Si vols submergir-te en la bellesa natural de la regió, apropa't a Platja de Porto de Galinhas o a Piscines Naturals de Porto de Galinhas. També val la pena visitar Projecte Hippocampus i Porto Cult. Consultar la guia de viatge a Ipojuca
Mapa
Rua Cajueiro, s/n, Ipojuca, Pernambuco, 55593-114

Què hi ha als voltants

  • Mar turquesa i cristal·lina amb diversos vaixells i persones.
    Platja de Merepe
    5 minuts a peu - 0.5 km
  • Un edifici blau amb teulada de palla, envoltat de flors vermelles i arbustos verds.
    Projecte Hippocampus
    7 minuts a peu - 0.6 km
  • Una platja costanera amb aigües turqueses cristal·lines, un litoral sorrenc i una zona de resort amb ombrel·les i palmeres.
    Piscines Naturals de Porto de Galinhas
    17 minuts a peu - 1.5 km
  • Una platja amb surfistes, palmeres i edificis costaners.
    Platja de Maracaípe
    4 minuts en cotxe - 1.9 km
  • Platja de Porto de Galinhas
    3 minuts a peu - 0.3 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Santo Inácio: 28 min en cotxe
  • Aeroport Internacional de Recife-Guararapes (REC): a 63 min en cotxe

Restaurants

  • Chef Pirata - Hamburgueria Artesanal
    5 minuts a peu
  • Cachorro Quente Do Léo
    8 minuts a peu
  • Mcdonald's Porto De Galinhas
    2 minuts a peu
  • Maná Restaurante
    5 minuts a peu
  • Restaurante Porto Bello
    7 minuts a peu

Preguntes freqüents

Porto Residence té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Porto Residence accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els gossos. Poden aplicar-se restriccions, així que posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació.

Quant costa aparcar a Porto Residence?

És possible aparcar a prop de manera gratuïta.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Porto Residence?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Porto Residence?

Registre de sortida: migdia.

On es troba Porto Residence?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Porto de Galinhas i a menys de 2 km de les atraccions següents: Platja de Porto de Galinhas, Piscines Naturals de Porto de Galinhas i Platja de Maracaípe. Platja de Merepe i Projecte Hippocampus també són a menys de 10 min.

Opinions

9,4

Magnífic