Casa sencera·Amfitrió particular

CASA BEIRA MAR RIO EM TOQUINHO

Allotjament de 2.0 estrelles

Galeria de fotos de l’allotjament CASA BEIRA MAR RIO EM TOQUINHO

Piscina coberta
Façana frontal de l'allotjament
Interior
Façana frontal de l'allotjament
Habitació

Casa sencera

Capacitat per a 20

Serveis populars

  • Piscina
  • S'admeten animals

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

CASA BEIRA MAR RIO EM TOQUINHO

  • Casa de vacances a prop de Platja de Maracaípe
  • CASA BEIRA MAR RIO EM TOQUINHO té molt per oferir; a més, es troba a prop d'atraccions com ara Platja de Porto de Galinhas. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a les zones comunes.
  • També trobaràs avantatges com ara els següents:
  • Una piscina coberta

Serveis de l’allotjament

Platja

  • A la platja

Piscina i spa

  • Piscina coberta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït fora de les instal·lacions a 21 metres

Animals de companyia

  • S'admeten animals
  • S'admeten animals de companyia gratis

Característiques especials i accessibilitat

  • Sense ascensor

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 17:00.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 20 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: migdia.

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament no disposa de recepció
Els clients rebran un correu electrònic 24 hores abans de l'arribada amb instruccions per fer l'entrada. rebuda de l'amfitrió.
Abans de l'arribada has d'emplenar el registre en línia, accessible des d'un enllaç segur
Després de fer la reserva, l'allotjament et demanarà una còpia del teu document d'identitat oficial amb fotografia
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

L'amfitrió et rebrà

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia de manera gratuïta.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Càrrec pel servei de neteja: 200 BRL per allotjament i per nit (varia segons la unitat)
  • El dipòsit s'ha de pagar mitjançant una transferència bancària en un termini de 48 hores un cop feta la reserva.

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i abonar un dipòsit en efectiu per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament només accepta efectiu.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors
Els pares o tutors que viatgin amb menors de 18 anys han de presentar la partida de naixement del menor i un document d'identitat amb fotografia, com el passaport, en fer el registre d'entrada. Pel que fa als viatges internacionals cap al Brasil, si només un dels progenitors viatja amb el menor, també haurà de presentar una autorització del viatge signada per l'altre progenitor. En cas que els pares o tutors del menor no puguin o no vulguin proporcionar aquest consentiment, es necessària una autorització judicial. Les persones que tinguin previst viatjar al Brasil amb menors han de contactar amb el consolat brasiler abans del viatge per rebre més informació.

Informació sobre el barri

CASA BEIRA MAR RIO EM TOQUINHO és a Porto de Galinhas, Ipojuca, a la platja. Si vols submergir-te en la bellesa natural de la regió, apropa't a Platja de Maracaípe o a Piscines Naturals de Porto de Galinhas. També val la pena visitar Porto Cult i Projecte Hippocampus. Consultar la guia de viatge a Ipojuca
Mapa
Quadra B001- LOTE 0023, Ipojuca, PE, 55590-000

Què hi ha als voltants

  • Una platja amb surfistes, palmeres i edificis costaners.
    Platja de Maracaípe
    2 minuts a peu - 0.2 km
  • Vista aèria d'una ciutat costanera amb una platja, aigües turqueses cristal·lines i una zona urbana densa amb edificis i palmeres.
    Piscines Naturals de Porto de Galinhas
    5 minuts en cotxe - 2.3 km
  • Una platja sorrenca amb palmeres i un cel blau clar.
    Platja de Muro Alto
    23 minuts en cotxe - 15.9 km
  • Platja de Porto de Galinhas
    5 minuts en cotxe - 2.7 km
  • Platja de Cupe
    19 minuts en cotxe - 12.9 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Santo Inácio: 31 min en cotxe
  • Aeroport Internacional de Recife-Guararapes (REC): a 67 min en cotxe

Restaurants

  • Barraca Do Oscar
    4 minuts en cotxe
  • Estrela do Mar
    5 minuts en cotxe
  • Restaurante Santa Vista
    4 minuts en cotxe
  • Hulla-hulla bar
    1 minuts a peu
  • João Restaurante
    7 minuts a peu

Preguntes freqüents

CASA BEIRA MAR RIO EM TOQUINHO té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina coberta.

CASA BEIRA MAR RIO EM TOQUINHO accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia.

Quant costa aparcar a CASA BEIRA MAR RIO EM TOQUINHO?

És possible aparcar a prop de manera gratuïta.

A quina hora es fa el registre d'entrada a CASA BEIRA MAR RIO EM TOQUINHO?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 17:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a CASA BEIRA MAR RIO EM TOQUINHO?

Registre de sortida: migdia.

On es troba CASA BEIRA MAR RIO EM TOQUINHO?

Aquesta casa de vacances es troba a Porto de Galinhas i a menys de 2 km de les atraccions següents: Platja de Maracaípe, Piscines Naturals de Porto de Galinhas i Platja de Porto de Galinhas. Punt de Maracaípe i Porto Cult també són a menys de 3 km.

Opinions: CASA BEIRA MAR RIO EM TOQUINHO