Amfitrió particular

Vista Cave Hotel

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,8 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Esmorzar inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 5 de 5 habitacions

Habitació doble

  • Vista al jardí
  • 30 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Habitació

10,0 sobre 10
Excepcional
(2 opinions)
  • Vista al jardí
  • 40 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni i 1 llit individual
  • Wifi gratuïta

Habitació Deluxe

10,0 sobre 10
Excepcional
(2 opinions)
  • Vista de la muntanya
  • 25 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Suite familiar, 1 dormitori

  • Vista al jardí
  • 60 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 2 llits individuals grans i 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Habitació Deluxe, 1 llit de matrimoni, no fumadors, vistes a la muntanya

10,0 sobre 10
Excepcional
(1 opinió)
  • Vista de la muntanya
  • 25 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Vista Cave Hotel és a Nevşehir, al centre. A més de visitar punts de referència com ara Museu a l'Aire Lliure de Goreme i Castell d'Uchisar, podràs apreciar la bellesa natural de Parc Nacional de Göreme o Vall de l'Amor. També val la pena visitar Ceràmica Guray i Ceràmica dels Sultans. Gaudeix de les possibilitats d'aquesta destinació i practica activitats com ara les rutes de senderisme o ciclisme i l'equitació. Consultar la guia de viatge a Nevşehir
Mapa
Aydinli Mh Aydinli Sk No 15/1, Nevsehir, Göreme, 50180

Què hi ha als voltants

  • Paisatge amb formacions rocoses singulars i globus aerestàtics.
    Parc Nacional de Göreme
    1 minuts a peu - 0.0 km
  • Castell romà de Göreme
    4 minuts a peu - 0.3 km
  • Aydın Kırağı
    8 minuts a peu - 0.7 km
  • Punt de vista de globus d'alba i posta de sol
    8 minuts a peu - 0.7 km
  • Turó dels Enamorats
    10 minuts a peu - 0.9 km

Com moure’s per la zona

  • Aeroport Internacional de Kayseri-Erkilet (ASR): a 94 min en cotxe

Restaurants

  • D'STİny RESTAURANT & CAFE
    5 minuts a peu
  • Old Cappadocia Cafe & Restaurant
    4 minuts a peu
  • Kelebek Special Cave Hotel
    3 minuts a peu
  • Oze Coffee
    5 minuts a peu
  • Happena Restaurant
    3 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

Vista Cave Hotel

  • Hotel a prop de Parc Nacional de Göreme
  • T'esperen un esmorzar d'estil bufet gratuït, una terrassa i una biblioteca a Vista Cave Hotel. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • Entre els altres avantatges d'aquest hotel, s'inclouen els següents:
    • Servei de trasllat a l'aeroport (de pagament) i allotjament lliure de fum
    • A les opinions dels clients es parla molt bé de l'amabilitat del personal
  • Característiques de l'habitació
  • Totes les habitacions estan moblades individualment i ofereixen comoditats com ara roba de llit d'alta qualitat i barres. Així mateix, s'inclouen altres detalls com espais de treball aptes per a portàtils i aire condicionat.
  • Entre les comoditats addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen dutxes i articles de tocador gratuïts
    • Armaris robers o de rebost, servei de neteja i escriptoris

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït fora de les instal·lacions a 40 metres
  • Aparcament disponible al carrer
  • Servei de retorn a l'aeroport obert les 24 hores amb sol·licitud prèvia per un recàrrec

Menjar i beguda

  • Esmorzar d'estil bufet gratuït disponible cada dia de 08:30 a 10:30

Activitats

  • Biblioteca

Comoditats

  • Armariets
  • Servei de recepció durant un horari limitat

Serveis per als clients

  • Canvi de tovalloles (cal sol·licitar-lo)
  • Servei de neteja (cal sol·licitar-lo)

Exterior

  • Terrassa

Accessibilitat

  • Sense ascensor

Més serveis

  • Any de construcció: 2005
  • Arquitectura d'estil tradicional
  • Finestres de doble vidre
  • Mosquiteres
  • No es permet fumar

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Roba de llit d'alta qualitat

Bany

  • Articles de tocador gratuïts
  • Assecador de cabells
  • Bany privat
  • Dutxa
  • Paper higiènic
  • Sabatilles
  • Sabó
  • Tovalloles
  • Xampú

Menjar i beguda

  • Bar

Altres

  • Aire condicionat
  • Caixa forta
  • Decoració exclusiva
  • Escriptori
  • Espai de treball apte per a portàtils
  • Finestres amb mosquitera
  • Mobiliari exclusiu

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 23:30.
L'entrada més tard de l'horari establert està subjecta a disponibilitat.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament ofereix un servei de trasllat des de l'aeroport (poden aplicar-se recàrrecs); els clients han de contactar amb l'allotjament 24 hores abans de l'arribada mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva
L'horari de la recepció és el següent: 07:30-00:00, cada dia
Els clients rebran un correu electrònic 24 hores abans de l'arribada amb instruccions per fer l'entrada; la recepció disposa de personal durant un horari limitat
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament com a mínim amb 24 hores d'antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
Si tens previst arribar més tard de les 14:00, contacta amb l'allotjament amb antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
El titular de la targeta ha de presentar la targeta de crèdit utilitzada per fer la reserva en fer l'entrada, juntament amb el document d'identitat amb fotografia corresponent, i qualsevol arranjament s'ha de coordinar amb l'allotjament abans de l'arribada
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Renovacions i tancaments

L'allotjament farà obres de renovació entre les dates següents: 15/novembre/2026 i 31/març/2027 (la data de finalització pot canviar). Afectaran les àrees següents:
  • Zona exterior
  • Recepció
  • Habitacions
  • Rebedor
  • Vestíbul
Durant les obres de renovació, aquest hotel prendrà les mesures necessàries per tal de reduir al màxim les possibles molèsties.

Mètodes d’accés

Recepció (horari limitat)

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament només per a adults no s'admeten menors de 18 anys; els clients majors de 18 anys hi són benvinguts
No hi ha llits addicionals disponibles
No hi ha bressols disponibles.

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Trasllat en Llançadora de l'aeroport: 15 EUR per adult, només l'anada

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Extres opcionals

  • Càrrec pel servei de connexió amb l'aeroport: 15 EUR per persona.
  • Càrrec per l'ús de l'aigua: 1 EUR per dia.

És possible que la llista anterior no sigui exhaustiva o que els impostos no hi estiguin inclosos. Els imports poden variar.

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i abonar un dipòsit en efectiu per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
El nom que figuri a la targeta de crèdit utilitzada en fer l'entrada per abonar les despeses addicionals ha de coincidir amb el nom principal de la reserva
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit, targetes de dèbit i efectiu.
Aquest allotjament es reserva el dret d'efectuar una autorització prèvia a la targeta de crèdit del client abans de l'arribada.
Es poden fer transaccions sense efectiu.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un detector de monòxid de carboni, un extintor, un detector de fum, un sistema de seguretat i una farmaciola
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Número de registre de l’allotjament: 2022-50-0068

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors
D'acord amb la política de l'allotjament, no s'accepten reserves de grups per celebrar esdeveniments o festes, inclosos els comiats de solter
Només s'admeten clients de més de 12 anys (gener-gener)
Només els clients registrats a l'allotjament poden accedir a les habitacions
Per accedir a l'allotjament es recomana disposar de cotxe

Preguntes freqüents

Vista Cave Hotel accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Vista Cave Hotel?

És possible aparcar a prop de manera gratuïta.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Vista Cave Hotel?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 23:30. Es pot fer una entrada tardana durant un horari limitat.

A quina hora es fa el registre de sortida a Vista Cave Hotel?

Registre de sortida: 11:00.

Vista Cave Hotel ofereix un servei de connexió amb l'aeroport?

Sí, hi ha un servei de trasllat de l'hotel a l'aeroport (cal sol·licitar-lo). S'aplica la taxa següent: 15 EUR per persona.

On es troba Vista Cave Hotel?

Aquest hotel es troba a Göreme i a menys de 10 min a peu de les atraccions següents: Parc Nacional de Göreme i Castell romà de Göreme. Turó dels Enamorats i Aydın Kırağı també són a menys de 15 min.