Casa sencera·Amfitrió particular

OUTSTANDING VILLA WITH PRIVATE POOL, CLOSE TO THE AMAZING PROKOPIOS BEACH

Galeria de fotos de l’allotjament OUTSTANDING VILLA WITH PRIVATE POOL, CLOSE TO THE AMAZING PROKOPIOS BEACH

Taula amb una ampolla de vi rosat, dues copes de vi, una espelma, un llumí, un bol de fruita i un plat de pastissos.
Vídeo fet per l’allotjament
Una piscina blava i nítida amb gandules i vista a les muntanyes llunyanes.
Vista costanera amb cel serè, sorra daurada i un litoral rocos.
Un poble costaner amb edificis al costat de la platja, una calma massa d'aigua que reflecteix les construccions, i un turó destacat amb arquitectura històrica al fons.

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Casa sencera

4 dormitoris2 banysCapacitat per a 8120 metres quadrats

Serveis populars

  • Vista al mar
  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

OUTSTANDING VILLA WITH PRIVATE POOL, CLOSE TO THE AMAZING PROKOPIOS BEACH

  • A lovely Cycladic villa with 4 bedrooms and 2 bathrooms, that sleeps 8 comfortably, with a small private pool, 150 meters from the beautiful sandy beaches of Naxos Island''s amazing west coast. On the entrance level you enter the villa via the fully fitted kitchen/dining area, air conditioning and double doors leading out on to a garden terrace. From the kitchen, stairs lead up to the master bedroom with a queen sized double bed, fitted cupboards, air conditioning and double door leading out on to a terrace with fantastic views. There is also a shower room with toilet. From the Kitchen, stairs lead down to double aspect living area with air conditioning and 2 large double doors leading out on to a poolside terrace, gardens and swimming pool. There is also a shower room, toilet and washing machine. Stairs then lead to the downstairs bedrooms, all with air conditioning, one double bedroom with a queen sized double bed, fitted cupboards. A very small single bedroom with bunk beds and a small single bedroom (with a low ceiling) with a queen sized double bed. A car is recommended for this villa. There are double glazed tilt and turn doors and windows, air conditioning and built in mosquito nets throughout the villa.

    Watch the video here: https://youtube.com/watch?v=fiBwek0IM78

    Stelida is located at one end of Prokopios beach, one of the best blue flag beaches in the Mediterranean, just a 10 minute walk (800m) from the villa. The beach has amazing sand, crystal clear azure water, tavernas on the beach and beds/umbrellas for hire. There is also some beautiful little beaches 150m from the villa.

    A 20 minute (1.5km) walk brings you to the resort of Aghios Prokopios. Here you can find grocery stores, mini markets, restaurants, bars, ATM, car and bike rental, and a small aqua park. There are plenty of water sports and activities including a scuba diving centre (P.A.D.I.), windsurfing etc

    A short walk from Prokopios brings you to Agia Anna resort with restaurants, cafes, bars, ATM, car hire, a small port and a great sandy blue flag beach popular with families.

    Further along the coast is Plaka beach resort made famous by the hippies in the 70’s and 80’s, the 4 kilometer long sandy beach is surrounded by sand dunes and rare cedar forest. At the back of the beach are many tavernas & restaurants to suit all tastes, There are plenty of water sports and activities including windsurfing & horse riding. A frequent local bus service links all three resorts with Chora the main town of Naxos.

    Naxos averages more than 12 hours of sunshine a day in the summer months and almost no rain in June, July and August, and was recently voted the 6th best Island in the world by reviewers.

    Please note you will be renting the owners home and not a hotel. A cleaning and laundry fee of €200.00 is payable in cash on your arrival. This cleaning and laundry fee covers your end of stay cleaning and laundry. Also it includes a mid-clean laundry change and bathroom clean if staying more than 7 nights.

Serveis de l’allotjament

Platja

  • Platja a prop

Piscina i spa

  • Piscina a l'aire lliure
  • Piscina privada

Internet

  • Disponible a la vil·la: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament a les instal·lacions

Cuina

  • Bullidora elèctrica
  • Cafetera i tetera
  • Espècies
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Rentaplats
  • Torradora
  • Tovallons de paper

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • 4 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 2 banys
  • Assecador de cabells
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic
  • Sabó
  • Xampú

Sales d'estar

  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Estèreo
  • Televisor

Zones a l'aire lliure

  • Balcó
  • Barbacoa
  • Jardí
  • Mobles a l'aire lliure

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Espais de treball

  • Cadira d'escriptori
  • Escriptori

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Aspectes destacats de la ubicació

  • A prop d'un hospital
  • A prop d'un spa
  • A prop de la badia
  • A prop del mar
  • A prop del port esportiu
  • En una zona rural

Activitats

  • Ciclisme de muntanya a prop
  • Equitació a prop
  • Esquí aquàtic a prop
  • Immersió lleugera a prop
  • Natació a prop
  • Navegació a prop
  • Observació d'aus a prop
  • Pesca a prop
  • Recorreguts en llanxes a motor a prop
  • Rutes d'ecoturisme a prop
  • Rutes de senderisme o ciclisme a prop
  • Rutes en moto aquàtica a prop
  • Submarinisme a prop
  • Surf de vela a prop
  • Tubing aquàtic a prop
  • Visites a cellers a prop

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Farmaciola
  • Extintor

General

  • Jardí
  • Mida de la unitat: 120 metres quadrats

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00
Registre d'entrada sense contacte

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.
Registre de sortida sense contacte

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Normes

There is a cleaning and laundry fee of €200.00, payable in cash on your arrival.
Cancelled bookings will receive a refund. Please read our cancellation policy.

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor i una farmaciola.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Número de registre de l’allotjament: 00000983805

Informació addicional

D'acord amb la normativa del país, aquest allotjament no accepta pagaments en efectiu d'imports superiors a 500 GBP; per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva

Informació sobre el barri

aquesta vil·la es troba a Naxos, en una ubicació rural i a prop de la platja. Port de Naxos i Port de Parikia són dues opcions excel·lents per a aquells que busquen unes vacances actives, però si prefereixes submergir-te en la naturalesa, Platja d'Agia Anna i Platja de Sant Jordi són el que busques. També val la pena visitar Parc Aquàtic Aqua Fun i Aqua Paros - Parc Aquàtic. Rutes en moto aquàtica i submarinisme són activitats aquàtiques fantàstiques que pots fer a prop; si t'ho estimes més, també pots animar-te a provar disciplines com els recorreguts respectuosos amb el medi ambient i el senderisme a la zona. Consultar la guia de viatge a Naxos
Mapa
Naxos, Egeo

Què hi ha als voltants

  • Vistes costaneres amb onades que trenquen a la riba i una línia de costa llunyana amb edificis.
    Port de Naxos
    8 minuts en cotxe - 6.1 km
  • Parc Aquàtic Aqua Fun
    2 minuts en cotxe - 1.9 km
  • Platja de Sant Procopi
    3 minuts en cotxe - 2.3 km
  • Platja d'Agia Anna
    4 minuts en cotxe - 3.1 km
  • Platja de Plaka
    6 minuts en cotxe - 4.2 km

Com moure’s per la zona

  • Naxos (JNX-Aeroport nacional de l'illa de Naxos): a 4 min en cotxe

Restaurants

  • Ραντεβού (Rendez-Vous)
    7 minuts en cotxe
  • Kozi
    8 minuts en cotxe
  • Yasouvlaki
    7 minuts en cotxe
  • South Beach
    11 minuts en cotxe
  • Relax
    7 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

OUTSTANDING VILLA WITH PRIVATE POOL, CLOSE TO THE AMAZING PROKOPIOS BEACH té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

OUTSTANDING VILLA WITH PRIVATE POOL, CLOSE TO THE AMAZING PROKOPIOS BEACH accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a OUTSTANDING VILLA WITH PRIVATE POOL, CLOSE TO THE AMAZING PROKOPIOS BEACH?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a OUTSTANDING VILLA WITH PRIVATE POOL, CLOSE TO THE AMAZING PROKOPIOS BEACH?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a OUTSTANDING VILLA WITH PRIVATE POOL, CLOSE TO THE AMAZING PROKOPIOS BEACH?

Registre de sortida: 10:00.

Where is OUTSTANDING VILLA WITH PRIVATE POOL, CLOSE TO THE AMAZING PROKOPIOS BEACH located?

Situated by the sea, this villa is 1 mi (1.6 km) from Aqua Fun Water Park and within 3 mi (5 km) of Agia Anna Beach and Saint Nicolas. Agios Georgios Beach and Kouros Statue are also within 3 mi (5 km).

Opinions: OUTSTANDING VILLA WITH PRIVATE POOL, CLOSE TO THE AMAZING PROKOPIOS BEACH