Hotel apartament

Magnolia Pointe Luster Leaf 4837-302

Classificació de l’allotjament: 3.5

Galeria de fotos de l’allotjament Magnolia Pointe Luster Leaf 4837-302

Un balcó amb taula i cadires, amb vista a un cos d'aigua i altres edificis.
Interior
Una piscina interior amb diverses línies de bades, teulada coberta i zona de seients amb cadires.
Una piscina amb gandules blaves i un edifici petit amb un rètol.
Un dormitori amb un llit gran, dues taules de nit amb làmpades, una finestra amb cortines i un quadre a la paret.

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Assecadora
  • Aire condicionat

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Magnolia Pointe Luster Leaf 4837-302

  • Hotel apartament a prop de Broadway a la Platja
  • Magnolia Pointe Luster Leaf 4837-302, amb Aquari de Ripley a prop, té molt per oferir. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a les zones comunes.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure
    • Allotjament lliure de fum i ascensor
  • Característiques de l'habitació
  • A Magnolia Pointe Luster Leaf 4837-302, totes les habitacions disposen de comoditats com ara aire condicionat.
  • Entre els serveis i les instal·lacions extres, s'inclou el següent:
    • 2 banys que inclouen banyeres
    • Cuines, rentaplats i microones

Allotjaments similars

Informació sobre el barri

aquest hotel apartament és a Myrtle Beach Central, a Myrtle Beach. Broadway a la Platja i Coastal Grand Mall són visites imprescindibles per als amants de les botigues; afegeix-les al teu itinerari juntament amb altres atractius turístics com ara Aquari de Ripley i SkyWheel Myrtle Beach. També val la pena visitar Parc d'Atraccions Family Kingdom i Broadway Grand Prix. Consultar la guia de viatge a Myrtle Beach
Mapa
4837 Luster Leaf Circle, Myrtle Beach, SC, 29577

Què hi ha als voltants

  • Un senyal verd amb el text "Pinnacles & Palmetto Golf Club" i "Myrtlewood Golf Club".
    Club de Golf Myrtlewood
    4 minuts en cotxe - 3.7 km
  • Un edifici gran amb la paraula "WONDERS" a la façana, un passeig de fusta i una massa d'aigua al primer pla.
    Broadway a la Platja
    4 minuts en cotxe - 5.6 km
  • Un passeig marítim amb restaurants, una noria i palmeres.
    Platges de Myrtle Beach
    4 minuts en cotxe - 5.3 km
  • Paisatge urbà costaner amb una muntanya russa, places d'aparcament i un cel al capvespre.
    Centre de Convencions de Myrtle Beach
    8 minuts en cotxe - 7.2 km
  • Una gran noria, una platja i un moll amb edificis al fons.
    Passeig marítim de Myrtle Beach
    11 minuts en cotxe - 8.8 km

Com moure’s per la zona

  • Myrtle Beach, Carolina del Sud (MYR): a 16 min en cotxe

Restaurants

  • Circle K
    6 minuts en cotxe
  • J Peters Grill & Bar
    6 minuts en cotxe
  • Circle K
    3 minuts en cotxe
  • Cookout
    6 minuts en cotxe
  • McDonald's
    7 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Magnolia Pointe Luster Leaf 4837-302 té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Magnolia Pointe Luster Leaf 4837-302 accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Magnolia Pointe Luster Leaf 4837-302?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 20:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Magnolia Pointe Luster Leaf 4837-302?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Magnolia Pointe Luster Leaf 4837-302?

Aquest hotel apartament es troba a Myrtle Beach Central i a menys de 5 km de les atraccions següents: Club de Golf Myrtlewood, Broadway a la Platja i Platges de Myrtle Beach. Deephead Swash i Legends In Concert també són a menys de 5 km.