Casa sencera

Gorgeous home in Motovun

Galeria de fotos de l’allotjament Gorgeous home in Motovun

Piscina
Servei de restauració
Servei de restauració
Exterior
Interior

Opinions

9,6 sobre 10,
Magnífic

Casa sencera

3 dormitoris1 banyCapacitat per a 590 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • S'admeten animals
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Gorgeous home in Motovun

  • Casa Veranda is a charming detached house on the edge of the quiet village of Lazi, one of the greenest areas in central Istria. Surrounded by lush orchards and vineyards, this villa offers breathtaking panoramic views of the picturesque medieval town of Motovun. The property is fully fenced and has a beautiful outdoor area with a swimming pool, a manicured lawn and a covered terrace with an outdoor dining area and a barbecue. There are also two car parking spaces. Inside, Casa Veranda comprises a living room with a well-equipped kitchen and dining area, a sofa bed, a shower room and a separate toilet. Motovun, in the heart of Istria, is known for its film festival, thermal spring and well-preserved historical buildings. The villa's central location makes it ideal for exploring the sights of Istria. Visit the coastal towns of Pula, Rovinj and Porec or enjoy a trip to the Brijuni National Park, known for its beautiful beaches, golf courses and zoo. Experience Istrian cuisine in local taverns or go on a truffle hunting adventure in the Motovun forest.



    - Free parking on site

    - Consumption costs incl.

    - Not suitable for youth groups

    - Bedlinen incl towels (included)

    - Final cleaning (included)



    - Private outdoor swimming pool (21m2)

    - Air conditioning

    - Cot: 1

    - Child's chair: 1

    - Pets: 1

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina privada

Internet

  • Disponible a la casa: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament a les instal·lacions

Cuina

  • Cafetera i tetera
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats

Dormitoris

  • 3 dormitoris
  • Es proporcionen llençols
  • Sofà llit

Bany

  • 1 bany
  • Dutxa

Sales d'estar

  • Menjador independent
  • Sala d'estar

Entreteniment

  • Televisor amb canals per cable i per satèl·lit

Zones a l'aire lliure

  • Barbacoa
  • Jardí

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Comoditat

  • Aire condicionat

Animals de companyia

  • S'admeten animals

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Mesures de seguretat

  • No hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que no hi ha detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Jardí
  • Mida de la unitat: 90 metres quadrats

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Normes

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Die Unterkunft ist nicht für Jugendgruppen geeignet.

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec
Nota de l'amfitrió: This property accepts a maximum of 1 pet(s)

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari ha indicat que no hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Número de registre de l’allotjament: DK17484575
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació sobre el barri

aquesta casa de vacances es troba a Motovun. Muralles Antigues de la Ciutat i Dvigrad són alguns dels punts d'interès de la regió; també et pots apropar a atractius turístics com ara Aquapark Istralandia i Aquacolors Porec. Vols aprofitar la teva estada i gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Estadi ATP Stella Maris o a Estadi Central ATP Umag Stella Maris. Consultar la guia de viatge a Motovun
Mapa
Motovun

Què hi ha als voltants

  • Muralles Antigues de la Ciutat
    11 minuts en cotxe - 10.3 km
  • Pou Antic
    15 minuts en cotxe - 10.7 km
  • Fakin
    16 minuts en cotxe - 13.5 km
  • Istarske Toplice
    23 minuts en cotxe - 19.2 km
  • Platja de Spadici
    41 minuts en cotxe - 35.9 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Buzet: 44 min en cotxe
  • Aeroport de Pula (PUY): a 55 min en cotxe

Restaurants

  • Fast food "Đir
    12 minuts en cotxe
  • Konoba Mondo
    12 minuts en cotxe
  • Konoba Dolina
    20 minuts en cotxe
  • Konoba Santa Terra
    29 minuts en cotxe
  • Vinarija Tomaz
    9 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Gorgeous home in Motovun té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Gorgeous home in Motovun accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia.

Quant costa aparcar a Gorgeous home in Motovun?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Gorgeous home in Motovun?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Gorgeous home in Motovun?

Registre de sortida: 10:00.

Where is Gorgeous home in Motovun located?

Situated in Motovun, this vacation home is 5.2 mi (8.4 km) from Ancient City Walls and within 20 mi (32 km) of Spadici Beach and Aquapark Istralandia. Porec Marina and Lanterna Beach are also within 20 mi (32 km).

Opinions: Gorgeous home in Motovun

Opinions

Magnífic

Totes les opinions provenen d’experiències reals de clients. Només els clients que han reservat una estada amb nosaltres poden enviar opinions. Verifiquem les opinions d’acord amb les nostres directrius i les publiquem totes, tant si són positives com negatives.
Més informacióS’obre en una finestra nova
Puntuació 10: Excel·lent. 5 de 7 opinions
Puntuació 8: Bo. 2 de 7 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 7 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 7 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 7 opinions

10

Neteja

10

Ubicació

Opinions

D’un lloc associat

8/10, Bé

Kai.H

Sehr sauber kann man auf jeden Fall empfehlen.

Sehr sauber kann man auf jeden Fall empfehlen. Der Pool ein Traum wenn man seine Ruhe haben will ist man hier genau richtig. Für jemanden der gerne Städte Trip machen will auch gut liegt sehr zentral istrien. Für Nachtleben ist es zu weit vom Schuss... top Unterkunft
Verificada

10/10, Excel·lent

Norma H.

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Merveilleuses vacances

Un accuil chaleureux et amical. Un emplacement parfait pour etre au calme. Deuxieme fois que nous venons dans ces coins, et c’est toujours aussi bien. Maison propre, spacieuse et piscine au top. Merci beaucoup
Estada de 7 nits (jul. 2024)
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Angelika.L

War alles wie beschrieben ein sehr schönes Ferienhaus, absolut gepflegt und sauber.

War alles wie beschrieben ein sehr schönes Ferienhaus, absolut gepflegt und sauber. Es war liebevoll eingerichtet und ausgestattet mit allem was man so braucht. Der Außenbereich und der Pool top. Sehr schöne abgelegene Gegend, geeignet für einen erholsamen Urlaub. Bei Ankunft fanden wir frische Blumen, einen Teller mit Obst und leckerem Wein vor. Wir wurden vom Hausherrn sehr nett begrüßt. Gerne kommen wir wieder!
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Wouter.v

Een heerlijk huis in een rustig dorpje in het prachtige Istrië.

Een heerlijk huis in een rustig dorpje in het prachtige Istrië. Het voldeed precies aan onze verwachting. Misschien kan kinderbestek worden toevoegd? Verder vooral zo houden! Ja, het ligt wat afgelegenzl, maar dat is juist de meerwaarde. Wij bevelen dit huis van harte aan voor gezinnen en iedereen die van rust en privacy houdt.
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Gunther.V

Prachtig huisje , alles erop en eraan en in topconditie.

Prachtig huisje , alles erop en eraan en in topconditie. Bij aankomst voel je gewoon , ja dit is het . Van de gastheer een flesje wijn en fruit en groenten op tafel , zelfs een bloemetje . Hier zou ik nog gerust 2 weken langer kunnen verblijven . prima uitvalsbasis om Istrië te verkennen . Overal binnen het uur naartoe (Pula en Ucka gebergte op 1 uur ). En dan als je terug bent afkoelen in het prachtige zwembad , zalig gewoon . Ook in de nabije buurt genoeg mogelijkheden om te eten en te winkelen en iets te gaan drinken . Topvakantie gehad hier , en ook onze hond was zeer tevreden :)
D’un lloc associat

8/10, Bé

Marius

Es war eine sehr entspannte Zeit in der grünen Hügellandschaft von Motovun.

Es war eine sehr entspannte Zeit in der grünen Hügellandschaft von Motovun. Ein Schlafzimmer mit Doppelbett und zwei Schlafzimmer mit Einzelbetten; ideal für eine Familie mit 2 Kindern. Pool und zwei Garagen zur Eigennutzung. Küche komplett eingerichtet. Alles war gepflegt und im guten Zustand. Es fehlte eigentlich an nichts, nur Nachttischlämpchen wären in den Schlafzimmern schön gewesen. Gute Internetverbindung, Fernseher leider nur mit kroatischen, slowenischen und italienischen Sendern. Sehr nette Vermieter.
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Friederike

A very nice House with a fantastic view and a great pool and the best sunsets.

A very nice House with a fantastic view and a great pool and the best sunsets. It‘s very clean and equipped with everything you need. I’ts a quite place away from the crowded tourist spaces and nearby is the lovely town of Motovun. We were here the second time and enjoyed our stay very much!