Casa sencera·Amfitrió particular

Magnificent family house With heated swimming pool,quiet ,close to the sea

Galeria de fotos de l’allotjament Magnificent family house With heated swimming pool,quiet ,close to the sea

Paisatge costaner amb aigües turqueses cristal·lines, un arbre destacat i turons rocosos a la distància.
Un poble costaner amb un castell històric sobre un penya-segat, una marina amb nombroses embarcacions i una vista clara del mar.
Una cuina amb salabost amb pedra, un rellotge i una planta en test.
Una marina amb vaixells amarrats, un edifici gran amb una cúpula i una noria al fons.
Zona de piscina amb gandules i ombrel·les, envoltada de vegetació i una casa amb un balcó.

Opinions

9,8 sobre 10,
Excepcional

Casa sencera

6 dormitoris4 banysCapacitat per a 12200 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • S'admeten animals
  • Aire condicionat
  • Gimnàs

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Magnificent family house With heated swimming pool,quiet ,close to the sea

  • Beautiful air-conditioned villa in a peaceful setting, between sea and countryside

    Ideally nestled in a lush green environment, this superb villa combines serenity and modern comfort.
    Enjoy the tranquility of the countryside while being only 35 minutes from the beaches of Mandelieu, Cannes and Fréjus — a perfect balance between nature, relaxation and the pleasures of the French Riviera.



    🏡 The property

    A secure electric gate opens onto several parking spaces.
    The villa, spacious and impeccably maintained, includes:
       •   A fully equipped open-plan kitchen
       •   A bright dining room
       •   An air-conditioned veranda, ideal for meals in any season
       •   A large living room with flat-screen TV (Canalsat) and Wi-Fi ADSL
       •   5 bedrooms in the main house (capacity: 10 guests + 2 baby beds)
       •   3 bathrooms
       •   An independent air-conditioned apartment with 1 bedroom, 1 bathroom and WC – perfect for family or friends wishing for extra privacy



    🌺 Outdoors & relaxation

    The villa enjoys a privileged location, with no overlooking neighbors, in the heart of a beautifully landscaped and fully enclosed garden.
    Several shaded areas invite you to relax to the gentle sound of birdsong.
       •   Welcoming pool house beside the swimming pool, with a large family table and plancha grill — a convivial space to enjoy sunny lunches and warm summer evenings
       •   Heated pool available on request (heating fee: €200, payable upon arrival), surrounded by spacious sun terraces with plenty of loungers
       •   Pool alarm for safety
       •   Barbecue and parasols
       •   Two ping-pong tables
       •   Petanque court with boules provided
       •   10 mountain bikes for adults and children to explore the surrounding nature
       •   Direct access to the forest and its numerous walking trails



    💎 Highlights of the villa
       •   Absolute peace and preserved natural surroundings
       •   Full air conditioning
       •   Large capacity, ideal for families or groups
       •   Meticulously maintained property
       •   Wide range of equipment for adults and children
       •   Heated pool on request
       •   Ideal location between sea and mountains
       •   Electric vehicle charging station available

    An idyllic setting for relaxing, convivial and unforgettable holidays.



    🛒 Nearby (5 minutes)

    All amenities within easy reach: bakeries, butcher’s shops, supermarkets, restaurants and fishmongers.



    Available and responsive, I remain at your disposal for any further information or special request before or during your stay.

Serveis de l’allotjament

Platja

  • Platja a prop

Piscina i spa

  • Piscina a l'aire lliure
  • Piscina climatitzada
  • Piscina privada

Internet

  • Disponible a la vil·la: wifi

Aparcament i opcions de transport

  • Punt de recàrrega de cotxes elèctrics a les instal·lacions
  • Cal arribar-hi en cotxe
  • Aparcament a les instal·lacions

Cuina

  • Bullidora elèctrica
  • Cafetera i tetera
  • Espècies
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats
  • Torradora

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • 6 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 4 banys
  • Assecador de cabells
  • Banyera
  • Banyera o dutxa
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles

Sales d'estar

  • Menjador independent
  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Estèreo
  • Jocs
  • Llibres
  • Reproductor de DVD
  • Televisor amb canals per cable i per satèl·lit

Zones a l'aire lliure

  • Balcó
  • Barbacoa
  • Jardí
  • Mobles a l'aire lliure

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • S'admeten animals
  • Només s'admeten gats i gossos
  • Fins a 25 kg per animal de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Habitacions accessibles
  • Zones designades per a fumadors
  • Nota de l'amfitrió: Fumeurs autorisés à l'extérieur

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Aspectes destacats de la ubicació

  • A la muntanya
  • A la vora d'un llac
  • A la vora d'un riu
  • A prop d'un zoo
  • A prop d'una botiga d'estocs
  • En un poble
  • En una zona rural

Activitats

  • Bicicletes
  • Caiac
  • Gimnàs
  • Golf
  • Piscina climatitzada
  • Tennis
  • Tennis de taula
  • Vaixell
  • Caça a prop
  • Casino a prop
  • Ciclisme de muntanya a prop
  • Equitació a prop
  • Golf a prop
  • Immersió lleugera a prop
  • Natació a prop
  • Navegació a prop
  • Observació d'aus a prop
  • Observació de balenes a prop
  • Parc temàtic a prop
  • Patinatge sobre gel a prop
  • Pesca a prop
  • Rutes d'ecoturisme a prop
  • Rutes de senderisme o ciclisme a prop
  • Submarinisme a prop
  • Surf de vela a prop
  • Surf i surf pla a prop
  • Tubing aquàtic a prop
  • Visites a cellers a prop

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Extintor
  • Tancament de seguretat

General

  • Bicicletes
  • Jardí
  • Mida de la unitat: 200 metres quadrats
  • Punt de recàrrega de cotxes elèctrics

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec
Només es poden portar gossos i gats
2 en total (fins a 25 kg per animal de companyia)
S'apliquen restriccions; contacta amb l'allotjament mitjançant el número que trobaràs a la confirmació de la reserva per a més informació

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking allowed: in designated areas
Fumeurs autorisés à l'extérieur

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
S'accepten estades a llarg termini
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor i un pany de seguretat.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.

Informació addicional

D'acord amb la normativa del país, aquest allotjament no accepta pagaments en efectiu d'imports superiors a 1000 EUR; per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
Per accedir a l'allotjament és necessari disposar de cotxe

Informació sobre el barri

aquesta vil·la es troba a Montauroux, en una ubicació rural i a la vora d'un riu. Pont des Tuves i Museu d'Art i d'Història de Provença són alguns dels punts d'interès de la regió. Si busques unes vacances actives, també pots apropar-te a Camp de Golf de Terre Blanche i a Cova de Pasqua. Per gaudir d'una nit diferent, pren nota: Centre cultural Scène 55 és una molt bona opció. Si viatges amb nens, porta'ls a Museu Fragonard - Col·lecció Jean-Honoré Fragonard. Submarinisme i immersió lleugera són activitats aquàtiques fantàstiques que pots fer a prop; si t'ho estimes més, també pots animar-te a provar disciplines com l'equitació i el ciclisme a la zona. Consultar la guia de viatge a Montauroux
Mapa
Montauroux, Provence-Alpes-Côte-D’Azur

Què hi ha als voltants

  • Paisatge costaner amb penya-segats rocosos, vegetació verda i mar blau clara.
    Massís de l'Esterel
    46 minuts en cotxe - 24.7 km
  • Exhibició de diversos productes i caixes perfumades a una botiga.
    Museu Internacional del Perfum
    55 minuts en cotxe - 28.9 km
  • Capella de Sant Bartolomeu
    11 minuts en cotxe - 1.5 km
  • Oficina de Turisme
    12 minuts en cotxe - 2.5 km
  • Llac de Saint-Cassien
    28 minuts en cotxe - 9.1 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Fréjus-Saint-Raphaël: 31 min en cotxe
  • Niça (NCE-Aeroport de Nice-Côte d'Azur): a 45 min en cotxe

Restaurants

  • McDonald's
    11 minuts en cotxe
  • Restaurant La Farigoulette
    15 minuts en cotxe
  • La Pause Tourrettane
    13 minuts en cotxe
  • Bar des Campagnes
    14 minuts en cotxe
  • Le France
    14 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Magnificent family house With heated swimming pool,quiet ,close to the sea té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure. Podràs gaudir d'una piscina climatitzada.

Magnificent family house With heated swimming pool,quiet ,close to the sea accepta animals de companyia?

Sí, aquest allotjament admet gats i gossos (2 com a màxim) que pesin fins a 25 kg cadascun. Poden aplicar-se restriccions, així que posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació.

Quant costa aparcar a Magnificent family house With heated swimming pool,quiet ,close to the sea ?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Magnificent family house With heated swimming pool,quiet ,close to the sea ?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Magnificent family house With heated swimming pool,quiet ,close to the sea ?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Magnificent family house With heated swimming pool,quiet ,close to the sea ?

Aquesta vil·la per a famílies és a Montauroux i al riu. És a menys de 3 km de Capella de Sant Bartolomeu i Oficina de Turisme. Capella Sant Miquel i Pont de Tuves també són a menys de 5 km.

Opinions: Magnificent family house With heated swimming pool,quiet ,close to the sea