Apartament sencer·Amfitrió particular

Waterfront Gorgeous Beach Home-Sunsets & Spa Bath

Galeria de fotos de l’allotjament Waterfront Gorgeous Beach Home-Sunsets & Spa Bath

Habitació amb una finestra gran que dona a un cel roig de ponent sobre el mar, un sofà blanc i una taula petita amb una tassa.
Platja amb cel clar, sol reflectit a l'aigua i riba sorrenca.
Una cadira d'hamaca sobre un pont de fusta amb vistes a un capvespre sobre l'aigua.
Una cuina moderna amb una illa gran, electrodomèstics d'acer inoxidable i il·luminació penjant.
Vista a través de grans finestres d'una zona de platja amb un moll de fusta i un petit porxo.

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Allotjament sencer en bloc d’apartaments

3 dormitoris2 banysCapacitat per a 6

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Waterfront Gorgeous Beach Home-Sunsets & Spa Bath

  • Gorgeous, renovated, quiet waterfront condo in Duck NC on the outer banks. Best of everything- amazing sunsets and sound access for water sports right outside your front door. Gorgeous beach just across the street (walk or free easy parking). Walk, bike or kayak to the Duck shops, boardwalk and restaurants (about a mile). Amazing peaceful location with access to everything. Beautiful views, adjustable vibrating beds with luxury mattresses, spa bathrooms, indoor pool, tennis, pickleball, basketball, fishing/relaxing pier & beach & sound toys galore! New to VRBO but 5 stars on Airbnb!

    Welcome to our beautiful home in Duck in North Carolina’s Outer Banks!

    Duck is a gorgeous and fun little town. It is highlighted as one of the most charming summer beach vacations on the east coast. Our family has been coming here for over 40 years. It has always been a dream for us to own a little piece of heaven here in Duck and it finally came true! We love it here and enjoy sharing our tranquil waterfront home with other families.

    You will be staying in our dream home and we take care of it as such. What that means is that we finished an extensive renovation to create a spa like experience and include free amenities the whole family can enjoy. You will arrive to a kitchen with all the appliances you need. The silverware, dinnerware, and utensils are renewed each season so you can enjoy meals with your family as you would at home. The garage is stocked with everything you need to enjoy the beach and the sound including but not limited to chairs, umbrellas, kayaks, paddle board, and boogie boards. You do not have to haul things here from home or pay for additional rentals and purchases. It is all already here for you so you can simply relax and enjoy. Our small beautiful community has an indoor pool (open mid-May through mid-October), fishing/relaxing pier, basketball, and a tennis and pickleball court. It is a quick walk across the street to the ocean and beautiful beach. If you'd prefer to drive, we are pleased to announce that starting November 2023 we now have free and easy beach parking.

    After all the years we’ve been coming to the outer banks, we believe we found the perfect waterfront vacation spot and our guests have told us time and time again that they love it here and that we are by far the best value for waterfront accommodations in Duck. Explore the information here and please reach out and ask if you have any questions. We’d love to host you for a relaxing and memorable vacation.

    We look forward to your visit!

    --The Details--

    This is our second home and we ask guests to treat it as their own home! This is NOT a party house.

    Master – King sized zero gravity adjustable vibrating bed with luxury mattress. En suite bath with huge spa shower featuring an 18 inch rain shower with led lights that change based on the water temperature and six body sprayers. Sound view and deck with hammock off the master bedroom.

    Room two – Queen sized zero gravity adjustable vibrating bed with luxury mattress.

    Room three – Queen sized zero gravity adjustable vibrating bed with luxury mattress. Single day bed with additional single trundle. Both with very comfortable mattresses.

    Second renovated full bath with shower/tub, rain shower, and separate vanity area.

    There are two TVs and wifi internet access. The TVs are internet TVs and have Netflix, Hulu, and Amazon Prime available if you subscribe to these services but NO CABLE.

    If booked for your preferred dates, we have an almost identical property right next door. We also have one just a bit down the road that is also gorgeous.

Serveis de l’allotjament

Platja

  • A la platja
  • Gandules de platja
  • Tovalloles de platja

Piscina i spa

  • Piscina climatitzada
  • Piscina coberta
  • Piscina compartida

Internet

  • Disponible al bloc d'apartaments: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament a les instal·lacions amb opcions d'estacionament en un garatge

Cuina

  • Batedora
  • Bullidora elèctrica
  • Cafetera i tetera
  • Dispensador de gel
  • Espècies
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Illa de cuina
  • Microones
  • Molinet de cafè
  • Placa de cuina
  • Rentaplats
  • Torradora
  • Tovallons de paper

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • 3 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 2 banys
  • Assecador de cabells
  • Banyera o dutxa
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic
  • Sabó
  • Xampú

Sales d'estar

  • Llar de foc
  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Jocs
  • Llibres
  • Televisor intel·ligent

Zones a l'aire lliure

  • Balcó
  • Mobles a l'aire lliure

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Habitacions accessibles
  • Allotjament lliure de fum

Aspectes destacats de la ubicació

  • A la vora de l'aigua
  • A prop d'un hospital
  • A prop d'un spa
  • A prop d'una botiga d'estocs
  • A prop de la badia
  • A prop del mar
  • A prop del port esportiu
  • En un poble

Activitats

  • Bicicletes
  • Caiac
  • Equipament per a esports aquàtics
  • Piscina climatitzada
  • Tennis
  • Activitat amb caiac a prop
  • Bàsquet a prop
  • Ciclisme de muntanya a prop
  • Equitació a prop
  • Esquí aquàtic a prop
  • Golf a prop
  • Immersió lleugera a prop
  • Natació a prop
  • Navegació a prop
  • Observació d'aus a prop
  • Observació de balenes a prop
  • Pesca a prop
  • Ràfting a prop
  • Recorreguts en llanxes a motor a prop
  • Rutes d'ecoturisme a prop
  • Rutes de senderisme o ciclisme a prop
  • Rutes en moto aquàtica a prop
  • Rutes per a l'observació d'animals salvatges a prop
  • Submarinisme a prop
  • Surf de vela a prop
  • Surf i surf pla a prop
  • Tubing aquàtic a prop
  • Vol nàutic a prop

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Farmaciola
  • Extintor
  • Tancament de seguretat

General

  • Bicicletes
  • Filtres de cafè i te reutilitzables
  • Finestres de doble vidre
  • Reciclatge
  • S'utilitzen alguns llums LED
  • S'utilitzen productes de neteja ecològics
  • Visites i activitats organitzades i de propietat local

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00
Registre d'entrada sense contacte
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 25 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.
Registre de sortida sense contacte

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Normes

No Pets - No Exceptions Wash sand off outside house This is a beautiful home - take care of it as if it were your own.
No smokers (no smoking or vaping in the house and no one who smokes can rent because the smell comes in on your clothes)
Please respect our home and leave it the way you found it. If excessive cleaning is necessary or items are stained or damaged, you will be charged.

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Entre els elements de seguretat, s'hi inclouen un extintor, una farmaciola i un pany de seguretat.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.

Informació sobre el barri

aquest bloc d'apartaments es troba a Kitty Hawk, a prop d'un parc aquàtic i a la platja. Si busques unes vacances actives, apropa't a Duck Woods Country Club i a Enllaços de Golf Sea Scape. Per apreciar la bellesa natural de la regió, la millor opció és visitar Reserva de Bosc de Kitty Hawk o Reserva de Nags Head Woods. Per gaudir d'una nit diferent, pren nota: Tap Shack i The Village Table & Tavern són dues opcions que et faran el pes. Rutes en moto aquàtica i caiac són activitats aquàtiques fantàstiques que pots fer a prop; si t'ho estimes més, també pots animar-te a provar disciplines com el senderisme i els recorreguts respectuosos amb el medi ambient a la zona. Consultar la guia de viatge a Duck
Mapa
Duck, NC

Què hi ha als voltants

  • Un moll de fusta s'endinsa en aigües tranquil·les al capvespre.
    Passeig de Fusta de Duck
    3 minuts en cotxe - 1.7 km
  • Una platja costanera amb cases al costat de la platja i on les onades baten contra la sorra.
    Platja de Corolla
    20 minuts en cotxe - 17.8 km
  • Monument amb inscripcions i un bust de bronze.
    Memorial Nacional dels Germans Wright
    23 minuts en cotxe - 20.4 km
  • Un moll que s'endinsa a l'oceà al capvespre.
    Moll de pesca Nags Head
    29 minuts en cotxe - 27.0 km
  • platja
    15 minuts a peu - 1.3 km

Com moure’s per la zona

  • Manteo, Carolina del Nord (MEO-Aeroport regional de Dare County): a 44 min en cotxe

Restaurants

  • Duck Donuts
    4 minuts en cotxe
  • Sunset Grille & Raw Bar
    5 minuts en cotxe
  • Shore Coffee Roasters
    11 minuts en cotxe
  • Cosmos Pizzeria
    12 minuts en cotxe
  • Coastal Cravings
    3 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Waterfront Gorgeous Beach Home-Sunsets & Spa Bath té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina coberta. Podràs gaudir d'una piscina climatitzada.

Waterfront Gorgeous Beach Home-Sunsets & Spa Bath accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Waterfront Gorgeous Beach Home-Sunsets & Spa Bath?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Waterfront Gorgeous Beach Home-Sunsets & Spa Bath?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Waterfront Gorgeous Beach Home-Sunsets & Spa Bath?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Waterfront Gorgeous Beach Home-Sunsets & Spa Bath?

Aquest bloc d'apartaments a Kitty Hawk es troba a la platja i a menys de 3 km de les atraccions següents: Passeig de Fusta de Duck, Botigues de Scarborough Lane i Tap Shack. Platja de Kitty Hawk i Duck Woods Country Club també són a menys de 10 km.

Opinions: Waterfront Gorgeous Beach Home-Sunsets & Spa Bath