Casa sencera

Villa Bliss

Classificació de l’allotjament: 3.5

Selecciona les dates per veure els preus

Serveis populars

  • Piscina
  • Aparcament inclòs
  • Aire condicionat
  • Servei de neteja
  • Cuina

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Villa Bliss és a Keroboken Kelod, en una ubicació rural. Seminyak Square i Carrer de Menjar són visites imprescindibles per als amants de les botigues; afegeix-les al teu itinerari juntament amb paratges naturals fantàstics, com ara Platja de Seminyak i Platja Double Six. També val la pena visitar Waterbom Bali i Jardí d'Orquídies Duta. Anima't a descobrir les possibilitats aquàtiques d'aquesta destinació amb activitats com surf i natació, que pots practicar a prop. Si t'ho estimes més, pots gaudir de l'aire lliure i provar disciplines com els recorreguts respectuosos amb el medi ambient. Consultar la guia de viatge a Keroboken Kelod
Mapa
85FC+C84, Kerobokan Kelod, Keroboken Kelod, Bali, 80361

Què hi ha als voltants

  • Un mercat de carrer amb terrasses, una cafeteria i diferents parades.
    Carrer de Menjar
    3 minuts en cotxe - 2.0 km
  • Mercat Pasar Taman Sari
    12 minuts a peu - 1.0 km
  • Galeria d'Art Purpa Seminyak
    16 minuts a peu - 1.4 km
  • Centre Comercial Sunset Point
    19 minuts a peu - 1.6 km
  • Prana Spa
    4 minuts en cotxe - 2.3 km

Com moure’s per la zona

  • Aeroport Internacional de Denpasar-Ngurah Rai (DPS): a 22 min en cotxe

Restaurants

  • Downtime
    8 minuts a peu
  • Naughty Nuri's Warung
    11 minuts a peu
  • Ruka Coffee Auto Tennis
    12 minuts a peu
  • Ingka
    12 minuts a peu
  • Chikindary
    13 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

Villa Bliss

  • Vil·la a prop de Seminyak Square
  • A Villa Bliss t'esperen una terrassa, un jardí i un servei de cangur. Regala't un massatge o algun altre servei de l'spa. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a les zones comunes.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Servei de consergeria i magatzem d'equipatge
  • Característiques de l'habitació
  • A Villa Bliss, totes les habitacions presenten detalls com ara piscines privades i espais de treball aptes per a portàtils. Així mateix, s'inclouen serveis i instal·lacions com aire condicionat i ampolla d'aigua gratuïta.
  • Entre els serveis i les instal·lacions addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen dutxes i assecadors de cabells
    • Televisors amb serveis de streaming
    • Cuines, frigorífics i microones

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 21:00.
L'entrada més tard de l'horari establert està subjecta a disponibilitat.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

Els clients han de demanar a l'allotjament la informació sobre el registre d'entrada.
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament amb antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
Els nens poden allotjar-se de manera gratuïta sempre que no es necessitin llits addicionals.

Informació important

Informació indispensable

En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta efectiu.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament té servei de neteja professional.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’allotjament. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Preguntes freqüents

Villa Bliss té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Villa Bliss accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Villa Bliss?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Villa Bliss?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 21:00. Es pot fer una entrada tardana durant un horari limitat.

A quina hora es fa el registre de sortida a Villa Bliss?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba Villa Bliss?

Aquesta vil·la en una ubicació rural i a menys de 2 km de les atraccions següents: Centre Comercial Sunset Point i Carrer de Menjar. Seminyak Square i Platja de Seminyak també són a menys de 5 km.