Best Budget Inn

Allotjament de 2.0 estrelles

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,2 sobre 10,
Fantàstic

Serveis populars

  • Piscina
  • Esmorzar inclòs
  • S'admeten animals
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
El preu actual és de 76 €
taxes i impostos inclosos
30 de juny - 1 de jul.

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 3 de 3 habitacions

Habitació estàndard, 1 llit de matrimoni

9,2 sobre 10
Fantàstic
(30 opinions)
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Habitació estàndard, 2 llits de matrimoni

9,6 sobre 10
Magnífic
(12 opinions)
  • Capacitat per a 4
  • 2 llits de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Habitació individual bàsica, 1 llit de matrimoni gran

9,8 sobre 10
Magnífic
(17 opinions)
  • 21 metres quadrats
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Best Budget Inn és a Carthage, en un parc regional. Parc Estatal de la Batalla de Carthage i Praderia de Noah Brown són una bona mostra de la bellesa natural de la regió. També pots apropar-te a atractius turístics com ara Zona de Lazer Tag Lazer Force o Gimnasos Maccaroo. També val la pena visitar Centre d'Arts George A. Spiva i Fàbrica de Xocolata Candy House. Gaudeix d'una mica de temps a l'aire lliure en aquesta regió i anima't a provar activitats com les rutes de senderisme o ciclisme. Consultar la guia de viatge a Carthage
Mapa
13008 State Hwy. 96, Carthage, MO, 64836

Què hi ha als voltants

  • Un cañón en un camp herbós amb una granja i arbres al fons.
    Museu de la Guerra Civil
    3 minuts en cotxe - 3.3 km
  • Parc Estatal de la Batalla de Carthage
    3 minuts en cotxe - 3.3 km
  • Tribunal del Comtat de Jasper
    3 minuts en cotxe - 3.3 km
  • Capella Precious Moments
    17 minuts en cotxe - 19.4 km
  • Complex Turístic i Casino Downstream
    31 minuts en cotxe - 56.4 km

Com moure’s per la zona

  • Joplin, Missouri (JLN-Aeroport regional de Joplin): a 22 min en cotxe

Restaurants

  • Casey's
    4 minuts en cotxe
  • Habaneros Mexican Grill
    2 minuts en cotxe
  • Taco Town
    7 minuts en cotxe
  • SONIC Drive In
    4 minuts en cotxe
  • McDonald's
    5 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Best Budget Inn

  • Motel en un parc estatal
  • A Best Budget Inn t'esperen un esmorzar continental gratuït, un jardí i una bugaderia. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • També gaudiràs dels avantatges següents:
    • Una piscina a l'aire lliure de temporada amb gandules
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Aparcament per a autocaravanes, autobusos i camions, registre de sortida exprés i barbacoa
    • Màquina expenedora i mobiliari a l'aire lliure
    • A les opinions dels clients es diuen coses molt bones de l'amabilitat del personal
  • Característiques de l'habitació
  • A Best Budget Inn, totes les habitacions presenten comoditats com ara aire condicionat. També inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i cadires d'escriptori.
  • Entre les comoditats extres, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen dutxes i articles de tocador gratuïts
    • Televisors amb canals per cable
    • Frigorífics, microones i cafeteres/teteres

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament sense assistència gratuït i descobert a les instal·lacions
  • Aparcament per a autocaravanes, autobusos i camions a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Menjar i beguda

  • Esmorzar continental gratuït disponible cada dia de 08:00 a 09:30

Activitats

  • Piscina a l'aire lliure

Per a famílies

  • Bugaderia
  • Frigorífic a l'habitació
  • Microones a l'habitació
  • Piscina a l'aire lliure

Comoditats

  • Bugaderia
  • Guies
  • Màquina expenedora
  • Servei de recepció durant un horari limitat

Serveis per als clients

  • Servei de neteja (diari)

Exterior

  • Barbacoa
  • En un parc regional
  • Gandules de piscina
  • Jardí
  • Mobles a l'aire lliure
  • Zona de pícnic

Accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Camí per arribar a l'entrada ben il·luminat
  • Camí per arribar a l’entrada sense escales
  • Sense ascensor

Més serveis

  • 1 edifici
  • 1 planta
  • Any de construcció: 1955
  • Arquitectura d'estil georgià
  • Zones designades per a fumadors

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Cortines opaques
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • Articles de tocador gratuïts
  • Assecador de cabells
  • Bany privat
  • Dutxa
  • Tovalloles

Entreteniment

  • Televisor amb canals per cable

Menjar i beguda

  • Cafetera i tetera
  • Frigorífic
  • Microones

Altres

  • Adaptadors elèctrics
  • Aire condicionat
  • Cadira d'escriptori
  • Detergent
  • Escriptori
  • Planxa i post de planxar
  • Telèfon
  • Trucades locals gratuïtes

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.
L'entrada abans de l'horari establert està subjecta a disponibilitat.
Es pot fer el registre d'entrada abans de l'horari establert si es paga un càrrec.
Registre d'entrada sense contacte
Per fer el registre d'entrada més tard de l'horari habitual, entre les 11:00 i les 15:00, s'ha d'abonar un càrrec.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 21 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.
Registre de sortida sense contacte
La sortida després de l'horari establert està subjecta a disponibilitat.
Es cobrarà un càrrec per fer el registre de sortida més tard de l'horari establert.
Registre de sortida exprés disponible

Instruccions especials d’entrada

L'horari de la recepció és el següent: 08:00-00:00, cada dia
La recepció compta amb personal durant un horari limitat
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Recepció (horari limitat) i recollida de claus

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia per un càrrec addicional: 10.00 USD per animal de companyia per nit. A més, s'ha d'abonar un dipòsit (10 USD per dia).
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec
2 en total (fins a 16 kg per animal de companyia)
Els animals de companyia no es poden deixar desatesos
Només en determinades habitacions (s'apliquen restriccions); és possible trucar a l'allotjament mitjançant el número que trobaràs a la confirmació de la reserva per sol·licitar habitacions en què s'acceptin animals de companyia

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
Hi ha llits addicionals disponibles per un càrrec addicional de 10.00 USD per dia
No hi ha bressols disponibles.

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Extres opcionals

  • Dipòsit pels animals de companyia: 10 USD per dia.
  • Càrrec per animals de companyia: 10.00 USD per animal de companyia per nit.
  • No és necessari abonar cap taxa en concepte d'animals de servei
  • Es pot fer el registre d'entrada abans de l'horari establert si es paga un càrrec (subjecte a disponibilitat).
  • Per fer el registre d'entrada més tard de l'horari habitual, entre les 11:00 i les 15:00, s'ha d'abonar un càrrec.
  • Es pot fer el registre de sortida més tard de l'horari establert si es paga un càrrec (subjecte a disponibilitat).
  • Càrrec pel llit addicional: 10.00 USD per dia.

És possible que la llista anterior no sigui exhaustiva o que els impostos no hi estiguin inclosos. Els imports poden variar.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
Es poden fer transaccions sense efectiu.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un detector de monòxid de carboni, un extintor, un detector de fum i un sistema de seguretat
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors
Mesos en què la piscina de temporada és oberta: juny-setembre
L'horari de la piscina és el següent: 09:00-21:00.

Preguntes freqüents

Best Budget Inn té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure. Horari de la piscina: 09:00-21:00.

Quant costa allotjar-se a Best Budget Inn?

Amb data 29 de juny de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Best Budget Inn el dia 30 de juny de 2026 són d'almenys 76 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Best Budget Inn accepta animals de companyia?

Sí, aquest motel admet animals de companyia (2 com a màxim) que pesin fins a 16 kg cadascun. Es cobra un dipòsit de 10 USD per dia, i una taxa de 10.00 USD per animal de companyia i per nit. No cal pagar cap taxa en el cas dels animals de servei. Poden aplicar-se restriccions, així que posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació.

Quant costa aparcar a Best Budget Inn?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Best Budget Inn?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00. S'aplica una taxa per fer el registre d'entrada abans de l'horari establert (el servei està subjecte a disponibilitat). Si s'abona un càrrec, es pot fer l'entrada més tard de l'horari habitual (11:00-15:00).

A quina hora es fa el registre de sortida a Best Budget Inn?

Registre de sortida: 11:00. Si s'abona un càrrec, es pot fer el registre de sortida més tard de l'horari habitual (servei subjecte a disponibilitat).

On es troba Best Budget Inn?

Aquest motel en un parc estatal i a menys de 3 km de les atraccions següents: Museu de la Guerra Civil, Parc Estatal de la Batalla de Carthage i Tribunal del Comtat de Jasper. Museu i Comunitat d'Art de Red Oak II és a 3,8 km de distància.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions

Opinions: Best Budget Inn

9,2

Fantàstic

9,4

Neteja

8,6

Ubicació

9,6

Personal i servei

8,8

Estat de l’allotjament i instal·lacions
Puntuació 10: Excel·lent. 348 de 513 opinions
Puntuació 8: Bo. 120 de 513 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 24 de 513 opinions
Puntuació 4: Deficient. 11 de 513 opinions
Puntuació 2: Horrible. 10 de 513 opinions

Opinions

Verificada

8/10, Bé

Marcia

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
The hotel is next to Kellogg Lake, just a beautiful place for reflection, walking or fishing.
Estada de 2 nits (juny 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

marina

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Great place if traveling with dogs! The park is right next to motel to walk them.
Estada de 8 nits (maig 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

David

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
A great motor lodge on the original Route 66. Clean and comfortable, professional staff.
Estada de 2 nits (maig 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

daniel

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
was cool old style room with great staff. clean and comfort ale. I was worried about non chain hotel but this was better!
Estada d’1 nit (juny 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

james

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
The room was clean and the decor cool.
Estada d’1 nit (maig 2026)
Verificada

6/10, Acceptable

Marty

Què li ha agradat: Personal i servei
Què no li ha agradat: Comoditats
The hotel needs updated
Estada d’1 nit (juny 2026)
Verificada

8/10, Bé

Patricia

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
If you're looking for a resort, keep looking. If you're looking for a small, independent property that gives that nostalgic 1960's, Route 66 vibe: this is it. The room we stayed in, 103, was clean, comfortable, and decorated true to the period with what appeared to be original tile and bathroom fixtures. We'd stay again.
Estada d’1 nit (maig 2026)
Verificada

8/10, Bé

Rodney

Què li ha agradat: Neteja, comoditats
Clean, good location, friendly staff
Estada d’1 nit (febr. 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

William

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
This is a fun place to stay. They have kept the Route 66 theme with fun retro decorations. There is a nice park across the street to enjoy. The pool is hidden in the back of the property. We had breakfast at Maple Leaf Coffee shop and Crepery, which is a cozy coffee shop just down the road.
Estada d’1 nit (maig 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

Chrystal

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Love it
Estada de 2 nits (abr. 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

Dennis

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
For what it is and where it is I would stay here again in a heartbeat! Yes it's dated but that's part of the charm of this place. It's vintage vibe was great and was reminiscent of the good ol days of Route 66! The staff was great, the location was great for us! There was a lake that was close enough to walk to and fish in. The early fireflies were so cool to watch as well! We'll return to The Best Budget Inn every single time we are in the area!
Estada de 3 nits (maig 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

Dave

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Great location next to a lake. Staff were friendly and helpful. Room was clean and everything worked. Will definitely stay here again.
Estada d’1 nit (març 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

David

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Such warm and friendly folks! Clean and quiet. Our little dog slept like a log too.
Estada de 4 nits (abr. 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

Anita C

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei i comoditats
Nice room, dependable WiFi, convenient laundry, and nice place to sit outside and watch geese and ducks on lake across the road.
Estada de 21 nits (febr. 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

Ian

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Historic hotel kept in good shape. Nothing amazing but good enough. Great value.
Estada de 2 nits (març 2026)
Verificada

8/10, Bé

Mark

Què li ha agradat: Neteja, estat de l’allotjament i instal·lacions
Love the retro look. Everything great but the bed was too soft.
Estada d’1 nit (abr. 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

Nicole

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
The staff was amazing, friendly, and so helpful! They had information on everything going on in town and different things we could do in Carthage! They shared history with us! Everything was so clean and a very affordable stay! We will definitely stay here again if we make our way back to Carthage!!
Estada de 2 nits (abr. 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

Timothy D

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
The retro feel is nice. The room was clean. The staff was friendly.
Estada d’1 nit (març 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

Darryl

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Great little motel. 1950's themed. Cleanest hotel, inside and out, that I think I've ever had the plessure of staying out. If near Joplin, MO it is worth your while to drive over to Carthage for this slice of Americana.
Estada d’1 nit (març 2026)
Verificada

10/10, Excel·lent

Jeff

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació
Retro style, clean and comfortable stay on Route 66.
Estada d’1 nit (nov. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Charley

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Great place
Estada d’1 nit (juny 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

chris

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei
I just love this little retro motel it's my favorite United States
Estada d’1 nit (nov. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Jacob

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació
Check in was easy and everyone was friendly.
Estada de 3 nits (set. 2025)
Verificada

10/10, Excel·lent

Deborah

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Nice place to stay and appreciated the easy parking.
Estada de 2 nits (set. 2024)
Verificada

10/10, Excel·lent

Linda

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, estat de l’allotjament i instal·lacions, comoditat de l’habitació
Clean room friendly staff
Estada de 2 nits (oct. 2025)