Apartament sencer

Swimming pool, terrace, parking, tv, 51m², Valberg / Beuil

Galeria de fotos de l’allotjament Swimming pool, terrace, parking, tv, 51m², Valberg / Beuil

Àrea exterior de l'allotjament
Exterior
Àrea exterior de l'allotjament
Servei de restauració
Piscina

Apartament sencer

2 dormitoris51 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • S'admeten animals
  • Aparcament disponible

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Swimming pool, terrace, parking, tv, 51m², Valberg / Beuil

  • La Residencia "Les Gorges Rouges" está situada a 800m de altitud en el pueblo de Guillaumes, al pie de la Cayolle y a 15km de la estación de esquí de Valberg/Beuil, en los Alpes del Sur. Las actividades y las pistas de esquí están a 15km de la residencia. Las tiendas estan a 800 m. Se compone de 37 apartamentos dúplex o tríplex. También cuenta con un pabellón central con recepción y lavandería... Superficie aproximada de 51 m². Comedor. Habitación con lavabo, cama doble (140). Habitación con lavabo, cama individual (90), 2 camas literas (2x90). Cocina con caldera, cafetera, campana extractora, micro-ondas, placas eléctricas o gas, refrigerador. WC independiente. Cuarto de baño con ducha con ducha. Terraza con mesa y sillas de jardín. Las camas en altura no convienen a los niños de menos de 6 años.

Serveis de l’allotjament

Esquí

  • A prop de les activitats d'esquí
  • Surf de neu a prop

Piscina i spa

  • Piscina compartida

Internet

  • Disponible a l'apartament: wifi

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament a les instal·lacions

Cuina

  • Cafetera i tetera
  • Frigorífic
  • Microones

Dormitoris

  • 2 dormitoris

Bany

  • Dutxa

Entreteniment

  • Jocs

Comoditat

  • Calefacció

Animals de companyia

  • S'admeten animals

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Servei de neteja (cal sol·licitar-lo)

Aspectes destacats de la ubicació

  • A la muntanya

Activitats

  • Tennis de taula
  • Alpinisme a prop
  • Ciclisme de muntanya a prop
  • Senderisme a prop

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Mida de la unitat: 51 metres quadrats
  • Servei de neteja (cal sol·licitar-lo)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 17:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

Events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es permet celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

D'acord amb la normativa del país, aquest allotjament no accepta pagaments en efectiu d'imports superiors a 1000 EUR; per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva

Informació sobre el barri

Aquest apartament és a Guillaumes, a la muntanya. Si busques unes vacances actives, apropa't a Valberg i a Estació d'esquí de Valberg. Per apreciar la bellesa natural de la regió, la millor opció és visitar Gorges de Daluis o Parc nacional de Mercantour. També val la pena visitar ESF Valberg i Arborètum Marcel Kroenlein. Explora totes les opcions de la zona fent activitats com ara l'escalada, el senderisme i el ciclisme de muntanya. Consultar la guia de viatge a Guillaumes
Mapa
Guillaumes

Què hi ha als voltants

  • Paisatge de muntanya rocosós amb formacions rocoses destacades i un cim nevado al fons.
    Valberg
    10 minuts en cotxe - 8.7 km
  • Un camp verdós amb cavalls brama, un camí i muntanyes al fons.
    Estació d'esquí de Valberg
    19 minuts en cotxe - 17.4 km
  • Gorges de Daluis
    13 minuts en cotxe - 11.5 km
  • ESF Valberg
    19 minuts en cotxe - 17.8 km
  • Camí de les Fures
    19 minuts en cotxe - 17.8 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren d'Annot: 29 min en cotxe
  • Niça (NCE-Aeroport de Nice-Côte d'Azur): a 106 min en cotxe

Restaurants

  • La Planche Guillaumoise
    5 minuts a peu
  • Snack du Lac
    31 minuts en cotxe
  • Le Petit Moulin
    16 minuts en cotxe
  • Tête des Eguilles
    19 minuts en cotxe
  • Les Terrasses du Soleil
    16 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Swimming pool, terrace, parking, tv, 51m², Valberg / Beuil té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Swimming pool, terrace, parking, tv, 51m², Valberg / Beuil accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia.

Quant costa aparcar a Swimming pool, terrace, parking, tv, 51m², Valberg / Beuil?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Swimming pool, terrace, parking, tv, 51m², Valberg / Beuil?

Hora d'inici del registre d'entrada: 17:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Swimming pool, terrace, parking, tv, 51m², Valberg / Beuil?

Registre de sortida: 10:00.

Where is Swimming pool, terrace, parking, tv, 51m², Valberg / Beuil located?

Situated in the mountains, this apartment building is 2.9 mi (4.7 km) from Valberg and within 9 mi (15 km) of Daluis Gorge and Valberg Ski Resort. Faucons and ESF Valberg are also within 9 mi (15 km).