Good Place And Strategic Studio Gold Coast Apartment Pik
Apartament a prop de Platja de Sorra Blanca PIK 2
Good Place And Strategic Studio Gold Coast Apartment Pik t'ofereix tot el que necessites. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a l'habitació.
Entre els avantatges addicionals, s'inclouen els següents:
Una piscina a l'aire lliure
Característiques de l'habitació
A Good Place And Strategic Studio Gold Coast Apartment Pik, totes les habitacions presenten avantatges com ara aire condicionat. Així mateix, s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i ampolla d'aigua gratuïta.
Entre les comoditats extres, s'inclou el següent:
Cuines amb frigorífics, microones i arrosseres
Allotjaments similars
Good Deal And Restful 2Br Apartment Tokyo Riverside Pik 2
Teluknaga
Good Deal And Restful 2Br Apartment Tokyo Riverside Pik 2
aquest apartament és a Pantai Indah Kapuk, a Jakarta. Si et ve de gust anar de compres, no et perdis Centre Comercial Thamrin City ni Grand Indonesia; per a aquells que prefereixin rodejar-se de naturalesa, Platja de Sorra Blanca PIK 2 és una opció excel·lent. També val la pena visitar Dunia Fantasi i Allianz Ecoparc Ancol. Consultar la guia de viatge a Jakarta
Tower Carribean FL36 #F, Jl. Pantai Indah Kapuk, Jakarta, DKI Jakarta, 14470
Què hi ha als voltants
Platja San Antonio PIK 2
16 minuts a peu - 1.4 km
Pantjoran Chinatown PIK
3 minuts en cotxe - 2.2 km
Centre Comercial By The Sea PIK
5 minuts en cotxe - 2.9 km
Sedayu Indo Golf
5 minuts en cotxe - 2.9 km
Club de Golf i Country Damai Indah
5 minuts en cotxe - 2.2 km
Com moure’s per la zona
Estació de Jakarta Rawa Buaya: 10 min en cotxe
Aeroport Internacional de Jakarta-Soekarno-Hatta (CGK): a 27 min en cotxe
Restaurants
David Black & Coffee
7 minuts a peu
Fong Sheng Hongkong Bakmie & Steam Nasi
5 minuts a peu
Fresh Market PIK
7 minuts a peu
Ta Chia
6 minuts a peu
Bakmi Lamlo
8 minuts a peu
Preguntes freqüents
Good Place And Strategic Studio Gold Coast Apartment Pik té piscina?
Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.
Good Place And Strategic Studio Gold Coast Apartment Pik accepta animals de companyia?
No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.
Quant costa aparcar a Good Place And Strategic Studio Gold Coast Apartment Pik?
En aquest allotjament no s'ofereix aparcament.
A quina hora es fa el registre d'entrada a Good Place And Strategic Studio Gold Coast Apartment Pik?
Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00. No és possible fer el registre d'entrada fora de l'horari establert.
A quina hora es fa el registre de sortida a Good Place And Strategic Studio Gold Coast Apartment Pik?
Registre de sortida: migdia.
On es troba Good Place And Strategic Studio Gold Coast Apartment Pik?
Aquest edifici d'apartaments es troba a Pantai Indah Kapuk i a menys de 3 km de les atraccions següents: Platja San Antonio PIK 2, Pantjoran Chinatown PIK i Centre Comercial By The Sea PIK. Sedayu Indo Golf i Centre d'Ecoturisme de Manglars PIK també són a menys de 5 km.