Casa sencera·Amfitrió particular

Townhouse near I-85, hartfield Jackson airport, QTS, movie studios, and hospital

Galeria de fotos de l’allotjament Townhouse near I-85, hartfield Jackson airport, QTS, movie studios, and hospital

Una cuina amb armaris de fusta fosca, taulell de granat i nevera negra, i vàter d'acer inoxidable.
Un banc amb estructura metàl·lica i seient pla, situat davant d'un edifici amb façana de pedra i un balcó.
Una terrassa de fusta amb barana que domina una filera de cases urbanes.
Una cuina moderna amb armaris de fusta fosca, un frigorífic d'acer inoxidable i un microones.
Una cuina amb encimera de granat, un vàter integrat i una zona de menjador amb cadires i taula.

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Casa sencera

3 dormitoris3 banysCapacitat per a 6158 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Townhouse near I-85, hartfield Jackson airport, QTS, movie studios, and hospital

  • Bright and spacious end unit townhouse with Loft – Ideal for Groups

    This modern and airy end-unit townhouse offers 3 bedrooms, 2.5 bathrooms, and a loft office space. Comfortably accommodating up to 6 guests. Conveniently located in a desirable community, it provides easy access to major attractions while ensuring a peaceful and comfortable stay.

    Prime Location:
    • 15 minutes from Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport
    • 30 minutes from Downtown Atlanta
    • Close to Trilith Movie Studios, Atlanta Studios, QTS, and Piedmont Hospital Fayetteville
    • Near restaurants, shopping centers, and I-85
    • A car is necessary as public transportation is unavailable in the area

    Townhouse Features:
    • Open-concept living space with high-speed internet and a TV in each room for your convenience
    • Wood flooring on the first floor and staircase
    • Modern kitchen with granite countertops, a spacious island, and a stylish glass tile backsplash
    • Loft area on the second floor, set up as a functional office space
    • Spacious master bedroom with a double vanity and a separate garden tub/shower in the en-suite bath
    • Large secondary bedrooms, including one with a private walk-out balcony
    • Rear-entry driveway with garage parking available

    This fully furnished townhouse is designed for comfort and convenience, making it an ideal choice for families, professionals, or groups transitioning in Atlanta.

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina a l'aire lliure
  • Piscina compartida

Internet

  • Disponible a la casa: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Punt de recàrrega de cotxes elèctrics a les instal·lacions
  • Aparcament a les instal·lacions amb opcions d'estacionament en un garatge

Cuina

  • Batedora
  • Bullidora elèctrica
  • Cafetera i tetera
  • Dispensador de gel
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Illa de cuina
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats
  • Torradora

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • 3 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 2,5 banys
  • Assecador de cabells
  • Banyera
  • Banyera o dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic
  • Sabó

Sales d'estar

  • Llar de foc
  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Televisor intel·ligent

Zones a l'aire lliure

  • Balcó
  • Mobles a l'aire lliure

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Espais de treball

  • Cadira d'escriptori

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Sense ascensor (allotjament d'una planta)
  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar
  • Servei de lliurament de menjar

Aspectes destacats de la ubicació

  • A prop d'un hospital
  • A prop d'un zoo

Activitats

  • Parc temàtic a prop

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Farmaciola
  • Extintor
  • Tancament de seguretat

General

  • Mida de la unitat: 158 metres quadrats
  • Punt de recàrrega de cotxes elèctrics
  • S'utilitzen alguns llums LED

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00
Registre d'entrada sense contacte
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 21 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.
Registre de sortida sense contacte

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
S'accepten estades a llarg termini
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Entre els elements de seguretat, s'hi inclouen un extintor, una farmaciola i un pany de seguretat.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.

Informació sobre el barri

aquesta casa de vacances és a Fairburn, a prop de parcs temàtics i a prop d'un parc aquàtic. Reserva Natural The Ridge i Àrea Natural de Line Creek són una bona mostra de la bellesa natural de la regió. També pots apropar-te a atractius turístics com ara Score Indoor Sports o Festival del Renaixement de Geòrgia. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit durant la teva estada? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Centre de Tennis de South Fulton; si et ve de gust gaudir d'una nit diferent, St James Live és una bona opció. Consultar la guia de viatge a Fairburn
Mapa
Fairburn, GA

Què hi ha als voltants

  • Dues persones jugant a bàsquet en una pista coberta amb un cèrcol de bàsquet i finestres al fons.
    Score Indoor Sports
    2 minuts en cotxe - 3.1 km
  • Antic Palau de Justícia del Comtat de Campbell
    4 minuts en cotxe - 3.2 km
  • Festival del Renaixement de Geòrgia
    5 minuts en cotxe - 5.1 km
  • El Teatre Legacy
    7 minuts en cotxe - 9.3 km
  • Casa dels Byers de Stranger Things
    9 minuts en cotxe - 6.9 km

Com moure’s per la zona

  • Atlanta, Geòrgia (ATL-Aeroport Internacional de Hartsfield-Jackson Atlanta): a 23 min en cotxe

Restaurants

  • Chick-Fil-A
    4 minuts en cotxe
  • Dairy Queen
    6 minuts en cotxe
  • McDonald's
    17 minuts a peu
  • Whataburger
    3 minuts en cotxe
  • Dunkin'
    7 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Townhouse near I-85, hartfield Jackson airport, QTS, movie studios, and hospital té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Townhouse near I-85, hartfield Jackson airport, QTS, movie studios, and hospital accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Townhouse near I-85, hartfield Jackson airport, QTS, movie studios, and hospital?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Townhouse near I-85, hartfield Jackson airport, QTS, movie studios, and hospital?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Townhouse near I-85, hartfield Jackson airport, QTS, movie studios, and hospital?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba Townhouse near I-85, hartfield Jackson airport, QTS, movie studios, and hospital?

Aquesta casa de vacances es troba a Fairburn i a menys de 5 km de les atraccions següents: Score Indoor Sports, Antic Palau de Justícia del Comtat de Campbell i Festival del Renaixement de Geòrgia. Parc de Ronald Bridges i El Teatre Legacy també són a menys de 10 km.

Opinions: Townhouse near I-85, hartfield Jackson airport, QTS, movie studios, and hospital

Opinions

Magnífic

Totes les opinions provenen d’experiències reals de clients. Només els clients que han reservat una estada amb nosaltres poden enviar opinions. Verifiquem les opinions d’acord amb les nostres directrius i les publiquem totes, tant si són positives com negatives.
Més informacióS’obre en una finestra nova
Puntuació 10: Excel·lent. 3 de 3 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 3 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 3 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 3 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 3 opinions

10

Neteja

9,4

Ubicació

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Highly recommend!

I stayed at this location for 10 weeks while on an extended assignment for work. The property is clean, neat and modern. The property owner was very responsive to any questions or issues that I had along the way. The property is fully furnished and is a cozy townhouse. The only part that took some adjusting to was the noise of the interstate, but after a few nights it became normal. Highly recommend this property!
Estada de 68 nits (juny 2022)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Fairburn Oasis

Elsie was incredibly friendly and easy to work with! highly recommend this host!
Estada de 11 nits (set. 2021)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

The Views from 32🥳

I enjoyed staying in this place while I visited the city of Atlanta
Estada de 4 nits (oct. 2020)