Casa sencera

Sidlaw Spa

Classificació de l’allotjament: 2

Galeria de fotos de l’allotjament Sidlaw Spa

Una piscina interior amb un sostre de fusta alçada i panells de vidre transparent.
Una cabana número 35 amb façana de fusta, finestres grans i un teulat inclinat.
Una habitació amb dos llits, una tauleta de nit i una finestra amb cortines.
Una llar de pedra amb una xemeneia gran, envoltada de taules i cadires en una zona de menjador.
Un bany amb dutxa tancada amb vidre, un lavabo de pedestal i un vàter.

Casa sencera

2 dormitorisCapacitat per a 4

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • S'admeten animals
  • Aparcament inclòs

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Sidlaw Spa

  • Casa rural al costat d'un camp de golf
  • Sidlaw Spa ofereix un parc infantil i més.
  • Entre els altres avantatges d'aquesta casa rural, s'inclouen els següents:
    • Una piscina coberta
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Una pista de tennis a l'aire lliure, billar i allotjament lliure de fum
  • Característiques de l'habitació
  • Totes les habitacions estan moblades individualment i disposen de comoditats com ara banyeres d'hidromassatge privades.
  • Entre els serveis i les instal·lacions addicionals, s'inclou el següent:
  • Cuines amb utensilis de cuina, vaixella i coberteria

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Accés a la piscina les 24 hores
  • Piscina coberta
  • Piscina d'hidromassatge privada

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions
  • Aparcament a les instal·lacions amb opcions d'estacionament privat

Comoditats per a famílies

  • Parc infantil

Cuina

  • Estris de cuina, vaixella i coberteria

Dormitoris

  • 2 dormitoris

Animals de companyia

  • S'admeten animals

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • No hi ha servei de neteja

Aspectes destacats de la ubicació

  • Al costat d'un camp de golf

Activitats

  • Pista de tennis a l'aire lliure
  • Taula de billar

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Habitacions amb diferent decoració
  • Habitacions amb diferent mobiliari

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 23:00.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Fumadors

Smoking is not permitted

Formes de pagament de l’allotjament

  • Mastercard
  • Visa

Informació important

Informació indispensable

En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit i targetes de dèbit.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’allotjament. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Es pot accedir a la piscina durant tot el dia.

Informació sobre el barri

Sidlaw Spa és a Dundee, al costat d'un camp de golf. Centre Maggie i Verdant Works són alguns dels punts d'interès de la regió; també en pots admirar la bellesa natural a Camperdown Country Park i Templeton Woods i Parc rural de Clatto. També val la pena visitar Centre de Vida Salvatge Camperdown i Lochee Swimming & Leisure Centre. Consultar la guia de viatge a Dundee
Mapa
Landal Piperdam Fowlis, Dundee, SCT, DD2 5LY

Què hi ha als voltants

  • Camperdown Country Park i Templeton Woods
    6 minuts en cotxe - 6.6 km
  • Centre de Vida Salvatge Camperdown
    10 minuts en cotxe - 8.9 km
  • Cineworld Dundee
    11 minuts en cotxe - 9.6 km
  • Centre Maggie
    13 minuts en cotxe - 11.2 km
  • Parc de Lochee
    14 minuts en cotxe - 10.9 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Invergowrie: 16 min en cotxe
  • Dundee (DND): a 20 min en cotxe

Restaurants

  • McDonald's
    9 minuts en cotxe
  • Starbucks
    9 minuts en cotxe
  • Starbucks
    8 minuts en cotxe
  • Charlie Khan’s
    10 minuts en cotxe
  • Birkhill Inn
    5 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Sidlaw Spa té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina coberta. La piscina està oberta les 24 hores.

Sidlaw Spa accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia.

Quant costa aparcar a Sidlaw Spa?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Sidlaw Spa?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 23:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Sidlaw Spa?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Sidlaw Spa?

Aquesta casa rural amb camp de golf es troba a Dundee i a menys de 10 km de les atraccions següents: Camperdown Country Park i Templeton Woods, TeamSport Go Karting Dundee i Centre de Vida Salvatge Camperdown. Cineworld Dundee i Club de Golf Downfield també són a menys de 10 km.