Lavender Hotel

Selecciona les dates per veure els preus

Serveis populars

  • Piscina
  • Wifi gratuïta
  • Restaurant
  • Aire condicionat
  • Bar
  • Bugaderia

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 4 de 4 habitacions

Habitació doble estàndard, vistes a la ciutat

  • Vista a la ciutat
  • 29 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni

Habitació amb dos llits individuals estàndard, vistes a la ciutat

  • Vista a la ciutat
  • 29 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 2 llits individuals

Habitació triple estàndard

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 3 llits individuals

Habitació doble Deluxe, vistes a la ciutat

  • Vista a la ciutat
  • 42 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Lavender Hotel és a Deira, a Dubai. Abans de recórrer les atraccions turístiques, com Museu del Futur i Parc Aquàtic Wild Wadi, submergeix-te en la bellesa natural de Dubai Creek o Platja de Jumeirah. Vols aprofitar la teva estada i gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Estadi de Tennis de Dubai o a Coca-Cola Arena. Consultar la guia de viatge a Dubai
Mapa
40b St Al Jazira St, Dubai, Dubai

Què hi ha als voltants

  • Zona d'estar interior amb grans finestres que donen a un Starbucks.
    Centre Al Ghurair
    6 minuts a peu - 0.6 km
  • Paisatge urbà de la costa amb una mesquita destacada, un minaret i embarcacions tradicionals.
    Dubai Creek
    9 minuts a peu - 0.8 km
  • Una escultura moderna amb un rellotge, palmeres i edificis urbans al fons.
    Rellotge de Deira
    13 minuts a peu - 1.1 km
  • Una persona amb vestimentes tradicionals al pati, amb una porta de fusta, un arbre i un passatge cobert.
    Al Seef
    16 minuts a peu - 1.4 km
  • Un edifici modern amb una entrada corba i grans finestres, envoltat d'un carrer animat amb cotxes i vianants.
    Centre Comercial Deira
    2 minuts en cotxe - 2.1 km

Com moure’s per la zona

  • Estació d'Union: 9 min a peu
  • Aeroport Internacional de Dubai (DXB): a 13 min en cotxe

Restaurants

  • Hardees
    6 minuts a peu
  • Burger King
    5 minuts a peu
  • Seiyun Mandi Restaurant
    5 minuts a peu
  • Beirut Restaurant and Grills مطعم ومشاوي بيروت
    7 minuts a peu
  • New Marina Restaurant
    8 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

Lavender Hotel

  • Hotel a prop de Dubai Creek
  • Un servei de compra de queviures gratuït, un detall de benvinguda diari gentilesa de la direcció i una cafeteria són només algunes de les comoditats que ofereix Lavender Hotel. La wifi gratuïta a l'habitació, amb 500 Mbps o més (6 persones o més, o 10 dispositius o més) de velocitat, està disponible per a tots els clients, juntament amb una perruqueria i una bugaderia.
  • També trobaràs avantatges com ara els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure
    • Atenció multilingüe, sala de recepcions i botiga de regals o quiosc
    • Porter o grum, televisió al vestíbul i servei de consergeria
    • Caixa forta a la recepció, màquina expenedora i assistència turística i per a la compra d'entrades
  • Característiques de l'habitació
  • Les 114 habitacions presenten comoditats com ara aire condicionat, així com altres serveis i instal·lacions, per exemple, wifi gratuïta.
  • Entre els serveis i les instal·lacions extres, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen banyeres o dutxes i articles de tocador gratuïts
    • Frigorífics petits i servei de neteja diari

Preguntes freqüents

Lavender Hotel té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Lavender Hotel accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Lavender Hotel?

Lavender Hotel no disposa d'aparcament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Lavender Hotel?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: en qualsevol moment.

A quina hora es fa el registre de sortida a Lavender Hotel?

Registre de sortida: 12:30.

On es troba Lavender Hotel?

Aquest hotel es troba a Deira i a menys de 10 min a peu de les atraccions següents: Centre Al Ghurair i Dubai Creek. Soc d'Or i Centre Comercial Deira també són a menys de 3 km. Estació d'Union és a 9 min a peu i Estació d'Al Rigga, a 10 min.