Apartament sencer

Dolce Vita by Interhome

Galeria de fotos de l’allotjament Dolce Vita by Interhome

Un bany modern amb una cabina de dutxa de vidre, un vàter, un lavabo amb un mirall i una estant amb productes de tocador.
Un saló amb dos sofàs, una taula de centre, una làmpada i un quadre.
Un llit doble amb roba de llit estampada, dues làmpades de nit, un quadre a la paret i un armari.
Zona de dinar amb una taula i cadires, una planta en test i vista a la vegetació.
Zona de menjador amb taula i cadires, cuina amb armaris i un llumfer.

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • S'admeten animals
  • Espai a l'aire lliure
  • Vistes al llac

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Dolce Vita by Interhome

  • Pisos en el alojamiento: 7. Inicialmente equipado. Distancias: Compras: 200 m. Transporte público: 600 m. Estación de tren: 11000 m. Restaurante: 200 m.
    NL-00013176

    Incluído en el precio:
    Gastos de gestión
    ERV cancelación de viaje
    Limpieza final (La limpieza básica corre a cargo del cliente) 
    Ropa de cama, toallas y toallas para la piscina
    Tasa turística
    Tasa turística de niños
    Tasa turística de niños
    Local tax babies
    Tasa turística
    Interhome planta 100'000 m2 de campo con flores para salvar a las abejas

    No incluido en el precio y debe reservarse de antemano:
    Cama para niños (hasta 2 años) 78.33 EUR Bookable extra fixed price
    Trona 62.68 EUR Bookable extra fixed price
    Mascota (max. 1 animal) 12.53 EUR Bookable extra per day

    #CH6614.643.1

Informació sobre el barri

aquest apartament es troba a Brissago, al centre i a la vora d'un llac. Museu Comunal d'Art Modern i Galleria Borgo són visites imprescindibles per als aficionats a la cultura de la regió; també pots apropar-te a atractius turístics com ara Fundació Monte Verità i Estació de funicular de Locarno. Vols aprofitar la teva estada i gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Centre Nacional d'Esports Juvenils o a Estadi de Maccagno. Consultar la guia de viatge a Brissago
Mapa
Brissago

Què hi ha als voltants

  • Un port amb edificis de colors, vaixells i muntanyes nevades al fons.
    Terminal de ferri de Cannobio
    13 minuts en cotxe - 9.0 km
  • Una plaça empedrada amb edificis històrics, un ciclista i una estàtua.
    Piazza Grande
    15 minuts en cotxe - 10.5 km
  • platja prop de Formine
    5 minuts en cotxe - 4.2 km
  • Fundació Monte Verità
    11 minuts en cotxe - 7.0 km
  • Monte Verità
    11 minuts en cotxe - 6.7 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Locarno F.A.R.T: 19 min en cotxe
  • Aeroport de Lugano-Agno (LUG): a 68 min en cotxe

Restaurants

  • Bar Incontro
    4 minuts a peu
  • Seven Easy
    14 minuts en cotxe
  • Ristorante Pizzeria Elvezia
    12 minuts en cotxe
  • Osteria Nostrana
    13 minuts en cotxe
  • Ristorante al Pontile
    13 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Dolce Vita by Interhome té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina. Podràs gaudir d'una piscina climatitzada.

Dolce Vita by Interhome accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Dolce Vita by Interhome?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Dolce Vita by Interhome?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Dolce Vita by Interhome?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Brissago, al bell mig de la ciutat, i a menys de 10 km de les atraccions següents: Fundació Monte Verità, Santuari de la Pietat i Terminal de ferri de Cannobio. Plaça Vittorio Emanuele III i Museu Comunal d'Art Modern també són a menys de 10 km.