Apartament sencer

Spacious Breckenridge Condo: Walk to Ski Lifts!

Classificació de l’allotjament: 3

Galeria de fotos de l’allotjament Spacious Breckenridge Condo: Walk to Ski Lifts!

Cuina moderna amb una illa central, armaris de fusta fosca, electrodomèstics d'acer inoxidable i una llar de foc.
Un dormitori amb un llit, dues taules de nit, un rellotge penjat a la paret i una finestra gran amb vistes a l'exterior.
Un ampli saló amb llar de foc, sofà de pell i una finestra gran amb persianes.
Una zona de menjador amb una taula i cadires de fusta, una làmpada de cristall i una escala.
Un saló acollidor amb una llar de pedra, un sofà de cuir i un armari amb dibuixos.

Opinions

9,4 sobre 10,
Excepcional

Apartament sencer

4 dormitoris3 banysCapacitat per a 9120 metres quadrats

Serveis populars

  • Cuina
  • Assecadora
  • Llar de foc
  • Serveis per als negocis
  • Vista de la muntanya

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Spacious Breckenridge Condo: Walk to Ski Lifts!

  • Apartament a prop de Estació d'Esquí Breckenridge
  • Spacious Breckenridge Condo: Walk to Ski Lifts!, amb Main Street a prop, ofereix comoditats com ara un centre de negocis. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a les zones comunes.
  • Entre els avantatges addicionals, s'inclouen els següents:
  • Allotjament lliure de fum
  • Característiques de l'habitació
  • A Spacious Breckenridge Condo: Walk to Ski Lifts!, totes les habitacions inclouen comoditats com ara llars de foc.
  • Entre els serveis i les instal·lacions addicionals, s'inclou el següent:
    • 3 banys que inclouen banyeres o dutxes
    • Balcons, cuines i rentaplats

Serveis de l’allotjament

Esquí

  • Teleesquí a prop

Comoditats per a famílies

  • Trona

Cuina

  • Espècies
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats
  • Tovallons de paper

Dormitoris

  • 4 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 3 banys privats
  • Banyera o dutxa

Sales d'estar

  • Llar de foc

Entreteniment

  • Televisor

Zones a l'aire lliure

  • Balcó

Serveis de bugaderia

  • Assecadora

Espais de treball

  • Centre de negocis

Comoditat

  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

L'entrada no es fa a l'allotjament; per efectuar-la, ves a: [apartment]
Els clients han de demanar a l'allotjament la informació sobre el registre d'entrada.
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament com a mínim amb 48 hores d'antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Fumadors

Smoking is not permitted

Formes de pagament de l’allotjament

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Número de registre de l’allotjament: 298280002
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació sobre el barri

aquest apartament és a Peak 8, a Breckenridge. Estació d'Esquí Breckenridge i Estació d'Esquí de Copper Mountain són dues opcions excel·lents per a aquells que busquen unes vacances actives, però si prefereixes anar de compres, no et perdis Main Street. També val la pena visitar Breckenridge Riverwalk Center i Museu de l'Esquí de Summit. Consultar la guia de viatge a Breckenridge
Mapa
Breckenridge, CO

Què hi ha als voltants

  • Un carrer cobert de neu amb edificis de colors i una serralada de muntanyes al fons.
    Estació d'Esquí Breckenridge
    1 minuts a peu - 0.0 km
  • Un esquí de neu surt lliscat per una pendent nevada, amb arbres al fons.
    Telecadira Snowflake
    3 minuts a peu - 0.3 km
  • Un poble cobert de neu amb edificis històrics i una serralada de muntanyes al fons.
    Main Street
    8 minuts a peu - 0.7 km
  • Breckenridge Riverwalk Center
    8 minuts a peu - 0.7 km
  • SuperChair Beaver Run
    11 minuts a peu - 1.0 km

Com moure’s per la zona

  • Vail, Colorado (EGE-Aeroport regional d'Eagle County): a 83 min en cotxe

Restaurants

  • Downstairs at Eric's
    12 minuts a peu
  • RMU Tavern
    13 minuts a peu
  • The Blue Stag Saloon
    13 minuts a peu
  • Crown Cafe
    11 minuts a peu
  • Mountain Top Cookie Shop
    13 minuts a peu

Preguntes freqüents

Spacious Breckenridge Condo: Walk to Ski Lifts! accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Spacious Breckenridge Condo: Walk to Ski Lifts!?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Spacious Breckenridge Condo: Walk to Ski Lifts!?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Spacious Breckenridge Condo: Walk to Ski Lifts!?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Peak 8 i a menys de 5 min a peu de les atraccions següents: Telecadira Snowflake i Estació d'Esquí Breckenridge. Main Street i Breckenridge Riverwalk Center també són a menys de 10 min.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions

9,4

Magnífic