Brasilia Palace Hotel

Classificació de l’allotjament: 3.5

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,6 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Piscina
  • Esmorzar inclòs
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Restaurant
  • Aire condicionat
El preu actual és de 83 €
taxes i impostos inclosos
8 de nov. - 9 de nov.

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 6 de 6 habitacions

Habitació individual estàndard

9,8 sobre 10
Excepcional
(8 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 2 llits individuals

Habitació doble estàndard

9,0 sobre 10
Fantàstic
(34 opinions)
  • 30 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni

Habitació amb dos llits individuals estàndard

9,4 sobre 10
Excepcional
(10 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 2 llits individuals

Habitació individual superior

10,0 sobre 10
Excepcional
(1 opinió)
  • 30 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 2 llits individuals

Habitació doble superior

8,8 sobre 10
Excel·lent
(28 opinions)
  • 30 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni

Habitació amb dos llits individuals superior

9,2 sobre 10
Fantàstic
(5 opinions)
  • 30 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 2 llits individuals
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Brasilia Palace Hotel es troba a Brasília. Museu de Arte de Brasília i Museu Nacional de Gemes són visites imprescindibles per als aficionats a la cultura; també pots anar de compres per Centre Comercial Pier 21 i Conjunto National Mall. Vols aprofitar la teva estada i gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Arena BRB Mané Garrincha o a Sala d'Òpera. Consultar la guia de viatge a Brasília
Mapa
Shtn Trecho 01 Lt 01, Brasília, DF, 70800-200

Què hi ha als voltants

  • Un pont sobre l'aigua amb palmeres al primer pla.
    Llac Paranoá
    7 minuts a peu - 0.6 km
  • Un edifici modern d'arquitectura amb façana blanca i una estructura de teulat triangular singular.
    Palau de Planalto
    6 minuts en cotxe - 3.7 km
  • Un estadi gran i circular amb un disseny únic que presenta columnes verticals i una distribució de seients en graderia.
    Arena BRB Mané Garrincha
    12 minuts en cotxe - 10.1 km
  • Museu de Arte de Brasília
    5 minuts a peu - 0.5 km
  • Museu Nacional de Gemes
    4 minuts en cotxe - 2.6 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Galeria: 8 min en cotxe
  • Aeroport Internacional de Brasília-Presidente Juscelino Kubitschek (BSB): a 18 min en cotxe

Restaurants

  • O Rei do Camarão
    8 minuts a peu
  • Quiosque Da Dona Maria
    3 minuts en cotxe
  • Bar do Capitão
    12 minuts a peu
  • Da Noi
    7 minuts a peu
  • The Old Barr
    9 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

Brasilia Palace Hotel

  • Aspectes destacats de l'allotjament
  • T'esperen un esmorzar continental gratuït, una bugaderia i un bar a Brasilia Palace Hotel. El restaurant restaurant cuina italiana de les instal·lacions, Oscar Restaurante, ofereix dinars, sopars i vistes a la piscina. La wifi gratuïta a l'habitació està disponible per a tots els clients, juntament amb un gimnàs i un centre de negocis.
  • Entre els avantatges addicionals, s'inclouen els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure amb gandules
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Sala de recepcions, sala de ball i atenció multilingüe
    • Caixa forta a la recepció, porter o grum i sales de reunions
    • A les opinions dels clients es diuen coses molt bones de l'amabilitat del personal
  • Característiques de l'habitació
  • Les 155 habitacions presenten comoditats com ara aire condicionat. També s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i caixes fortes.
  • Entre els serveis i les instal·lacions addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen dutxes i articles de tocador gratuïts
    • Televisors LCD de 32 polzades amb canals per cable
    • Balcons, servei de neteja diari i escriptoris

Allotjaments similars

Preguntes freqüents

Brasilia Palace Hotel té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Quant costa allotjar-se a Brasilia Palace Hotel?

Amb data 24 d’oct. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Brasilia Palace Hotel el dia 8 de nov. de 2026 són d'almenys 83 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Brasilia Palace Hotel accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Brasilia Palace Hotel?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Brasilia Palace Hotel?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Es pot fer una entrada tardana durant un horari limitat.

A quina hora es fa el registre de sortida a Brasilia Palace Hotel?

Registre de sortida: migdia.

On es troba Brasilia Palace Hotel?

Aquest hotel es troba a Brasília i a menys de 10 min a peu de les atraccions següents: Museu de Arte de Brasília i Llac Paranoá. Palau de l'Alvorada i Museu Nacional de Gemes també són a menys de 3 km.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions

Opinions: Brasilia Palace Hotel

9,6

Magnífic

9,6

Neteja

9,6

Comoditats

9,6

Personal i servei

9,4

Estat de l’allotjament i instal·lacions
Puntuació 10: Excel·lent. 815 de 1003 opinions
Puntuació 8: Bo. 130 de 1003 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 37 de 1003 opinions
Puntuació 4: Deficient. 14 de 1003 opinions
Puntuació 2: Horrible. 7 de 1003 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Excelente lugar e serviço de hotelaria
Estada d’1 nit (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Café da manhã excelente, acomodação confortável e limpa, fácil estacionamento, equipe profissional e atenciosa.
Estada de 3 nits (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Hotel e funcionários surpreendente.
Estada d’1 nit (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Ótima localização, quarto limpo, equipe simpatica
Estada d’1 nit (abr. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Café muito bom, o quarto é banheiros foram refomados
Estada d’1 nit (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Local extremamente bonito, muito limpo, funcionários super educados e atenciosos, café da manhã incrível, as roupas de cama do quarto são perfeitas, um excelente hotel!
Estada d’1 nit (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Historic architecture was well preserved and updated. A great restaurant with nice menu and friendly service.
Estada de 5 nits (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Quarto bom, bom chuveiro, boas roupas de camas e toalhas, bom custo benefício
Estada de 2 nits (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
excelente o quarto, bem limpo
Estada de 5 nits (maig 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Hotel incrível, muito bonito, café da manhã excelente e ótimo atendimento!
Estada d’1 nit (maig 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Sente se bem num hotel desse !
Estada de 4 nits (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Gosto muito do Brasília Palace. Lugar muito bonito, quarto amplo e café da manhã muito bom!
Estada d’1 nit (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Equipe gentil e solícita. Quarto com vista incrível e café da manhã maravilhoso. Um final de semana perfeito.
Estada d’1 nit (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Ótimo atendimento de colaboradores
Estada de 4 nits (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Hotel maravilhoso, quarto limpo e café da manhã maravilhoso.
Estada d’1 nit (maig 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
A cama é maravilhosa!!! Quarto grande e com uma vista linda do lago. Muito gostoso!
Estada d’1 nit (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Incrível a experiência de ficar nesse lugar histórico. Hotel com serviços e estrutura maravilhosos. Limpeza impecável, atendimento excelente, restaurante ótimo! Recomendo muito!
Estada de 2 nits (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Café da manhã ótimo e Boa Vista para o lago
Estada de 2 nits (maig 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Sempre a melhor opção oara quem vai se hospedar em Brasilia. Tranquilidade, limpeza, atendimento, alimentação, tudo nota 10
Estada de 3 nits (abr. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
O café da manhã é muito bom.
Estada d’1 nit (maig 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Excelente hotel com café da manhã maravilhoso O restaurante Oscar é muito bom….
Estada d’1 nit (maig 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Excellent
Estada de 10 nits (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Cardápio do café da manhã muito bom, tudo de muita qualidade
Estada d’1 nit (maig 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Brasília Palace sempre excelente em todos os detalhes.
Estada d’1 nit (jul. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, personal i servei, comoditats, estat de l’allotjament i instal·lacions
Hotel maravilhoso! Quarto limpo, estacionamento amplo e excelente café da manhã no restaurante do hotel. Tem uma vista para o lago Paranoá perfeita! Amei!
Estada d’1 nit (juny 2026)