Apartament sencer

Stylish penthouse loft with spacious roof terrace & mountain views

Galeria de fotos de l’allotjament Stylish penthouse loft with spacious roof terrace & mountain views

Una escala amb un disseny de rajoles, una finestra amb marc negre i un lluminari a la paret.
Un saló modern amb un sofà gris gran, un sostre de fusta, un televisor de pantalla plana, una cadira penjant i un moble blau.
Una habitació amb un mirall gran d'arc, una lluminària a sobre i un paper pintat a la paret.
Un dormitori amb un llit, una làmpada de nit i una llum al sostre.
Cuina moderna amb armaris blancs, forn integrat, microones i un lucernari sobre la zona de dinar.

Opinions

9,8 sobre 10,
Excepcional

Apartament sencer

3 dormitoris1 bany

Serveis populars

  • Rentadora

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Stylish penthouse loft with spacious roof terrace & mountain views

  • Aspectes destacats de l'allotjament
  • Stylish penthouse loft with spacious roof terrace & mountain views ofereix una bugaderia i més.
  • També gaudiràs dels avantatges següents durant la teva estada:
  • Allotjament lliure de fum
  • Característiques de l'habitació
  • A Stylish penthouse loft with spacious roof terrace & mountain views, totes les habitacions tenen serveis i instal·lacions com ara accés a Internet.
  • Entre les comoditats extres, s'inclou el següent:
  • Banys que ofereixen dutxes i assecadors de cabells

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a l'apartament: accés a Internet

Dormitoris

  • 3 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 1 bany
  • Assecador de cabells
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Comoditat

  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Mesures de seguretat

  • No hi ha detector de monòxid de carboni ni aparells de gas (l'amfitrió ha indicat que no hi ha detector de monòxid de carboni ni aparells de gas a l'allotjament)
  • No hi ha detector de fum (l'amfitrió ha indicat que no hi ha detector de fum a l'allotjament)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta efectiu.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari ha indicat que no hi ha detectors de monòxid de carboni ni aparells de gas a l'allotjament.
El propietari ha indicat que no hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació sobre el barri

aquest apartament es troba a Bad Mitterndorf. Castell de Trautenfels i Ruïnes de Thunder Creek són alguns dels punts d'interès de la regió. Si busques unes vacances actives, també pots apropar-te a Salt d'Esquí Kulm i a Telefèric de Tauplitz. Consultar la guia de viatge a Bad Mitterndorf
Mapa
Tauplitz, Steiermark

Què hi ha als voltants

  • Un llac tranquil amb una muntanya a la dreta i un poble a l'esquerra.
    Llac Hallstatt
    33 minuts en cotxe - 41.6 km
  • Un poble a la vora d'un llac, amb cases tradicionals, una església i muntanyes al fons.
    Mines de Sal de Hallstatt
    37 minuts en cotxe - 45.8 km
  • Salt d'Esquí Kulm
    13 minuts a peu - 1.1 km
  • Telefèric de Tauplitz
    16 minuts a peu - 1.3 km
  • Plaça Central de Hallstatt
    38 minuts en cotxe - 46.5 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren (S-Bahn) de Tauplitz: 4 min a peu
  • Linz (LNZ-Hörsching): a 98 min en cotxe

Restaurants

  • Gasthaus Zur Einkehr
    6 minuts en cotxe
  • Vino Bar
    6 minuts en cotxe
  • Hotel Alpen Arnika
    25 minuts en cotxe
  • Hollhaus
    23 minuts en cotxe
  • Restaurant Nanu
    6 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Stylish penthouse loft with spacious roof terrace & mountain views accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Stylish penthouse loft with spacious roof terrace & mountain views?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Stylish penthouse loft with spacious roof terrace & mountain views?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba Stylish penthouse loft with spacious roof terrace & mountain views?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Bad Mitterndorf i a menys de 2 km de les atraccions següents: Salt d'Esquí Kulm i Telefèric de Tauplitz. Grimming és a 3,1 km de distància. Estació de tren (S-Bahn) de Tauplitz és a 4 min a peu.

Opinions: Stylish penthouse loft with spacious roof terrace & mountain views

Opinions

9,8

Magnífic