Apartament sencer

District at Vinings

Allotjament de 3.5 estrelles

Selecciona les dates per veure els preus

Serveis populars

  • Piscina
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Bugaderia
  • Gimnàs
  • Espai a l'aire lliure

Opcions d’habitació

Apartament, 1 dormitori

  • 72 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Apartament, 1 dormitori

  • 72 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Apartament, 1 dormitori

  • 72 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Apartament, 1 dormitori

  • 72 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

District at Vinings es troba a Vinings, una zona a Atlanta. És al costat d'un camp de golf i a prop de parcs temàtics. The Battery Atlanta i Centre Comercial Cumberland són visites imprescindibles per als amants de les botigues; afegeix-les al teu itinerari juntament amb paratges naturals fantàstics, com ara Riu Chattahoochee i Parc Piedmont. Per passar una nit diferent, Teatre Coca-Cola Roxy pot ser un bon punt de partida. També val la pena visitar Six Flags Over Georgia, un punt d'interès molt destacat. Descobreix les opcions aquàtiques d'aquesta destinació amb activitats com natació, que pots practicar a la vora, o gaudeix de l'aire lliure amb modalitats esportives com ara les rutes de senderisme o ciclisme. Consultar la guia de viatge a Atlanta
Mapa
Atlanta, GA

Què hi ha als voltants

  • Un centre comercial amb botigues com Macy's, H&M i China Bistro.
    Centre Comercial Cumberland
    4 minuts en cotxe - 2.5 km
  • Estadi de beisbol amb un camp gran, zones d'seients i un marcador.
    The Battery Atlanta
    5 minuts en cotxe - 3.5 km
  • L'edifici del Cobb Galleria Centre amb un jardí paisatjat a la part frontal.
    Centre Cobb Galleria
    5 minuts en cotxe - 3.8 km
  • Estadi de beisbol amb una estàtua d'un jugador i el nom "PHIL NIEKRO" a la base.
    Truist Park
    6 minuts en cotxe - 3.8 km
  • Teatre Coca-Cola Roxy
    6 minuts en cotxe - 3.8 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Peachtree: 21 min en cotxe
  • Estació de metro de Buckhead: 27 min en cotxe
  • Atlanta, Geòrgia (FTY-Aeroport de Fulton County): a 23 min en cotxe

Restaurants

  • Chick-fil-A
    15 minuts a peu
  • Starbucks
    14 minuts a peu
  • Panera Bread
    3 minuts en cotxe
  • Starbucks THD
    3 minuts en cotxe
  • Meehan's Public House
    6 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

District at Vinings

  • Apartament a prop de The Battery Atlanta
  • Has pensat a allotjar-te a District at Vinings? Aprofita que ofereix un camp de golf al costat, un jardí i un parc infantil. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació. A més, els clients tenen una bugaderia i un gimnàs a la seva disposició.
  • També gaudiràs dels avantatges següents durant la teva estada:
    • Una piscina a l'aire lliure
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Allotjament lliure de fum
  • Característiques de l'habitació
  • A District at Vinings, totes les habitacions inclouen serveis i instal·lacions com ara wifi gratuïta.

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina a l'aire lliure

Internet

  • Disponible a l'apartament: wifi gratuït
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Comoditats per a famílies

  • Parc infantil

Dormitoris

  • Dormitori

Bany

  • Es proporcionen tovalloles

Zones a l'aire lliure

  • Jardí

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • No hi ha servei de neteja

Aspectes destacats de la ubicació

  • A prop d'un hospital
  • Al costat d'un camp de golf

Activitats

  • Gimnàs
  • Bàsquet a prop
  • Natació a prop
  • Parc temàtic a prop
  • Rutes de senderisme o ciclisme a prop
  • Visites a cellers a prop

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Extintor

General

  • 4 unitats
  • Jardí

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament no disposa de recepció
Els clients han de posar-se en contacte amb l'allotjament prèviament per tal de rebre les instruccions per fer l'entrada i la informació sobre la caixa de seguretat. entrada privada.
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament com a mínim amb 72 hores d'antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada
Aquest allotjament requereix que es comprovin els antecedents de tots els clients de la reserva. Un cop feta la reserva, els clients rebran un correu electrònic en què se'ls demanarà que proporcionin la informació següent abans de l'arribada: nom complet, ciutat de residència i data de naixement. Un cop s'hagin comprovat els antecedents, els clients rebran un correu electrònic amb instruccions especials per fer l'entrada.

Mètodes d’accés

Caixa de seguretat i entrada privada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Pel que fa als elements de seguretat, hi trobaràs un extintor.
Tingues en compte que les normes culturals i les polítiques aplicables als clients poden variar segons el país i l'allotjament, que és qui ha facilitat les polítiques que es mostren
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Preguntes freqüents

District at Vinings té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

District at Vinings accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a District at Vinings?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a District at Vinings?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a District at Vinings?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba District at Vinings?

Aquest edifici d'apartaments amb camp de golf es troba a Vinings i a menys de 5 km de les atraccions següents: Centre Comercial Cumberland, Centre Cobb Galleria i The Battery Atlanta. Truist Park és a 4 km de distància.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.