Notch View Inn

Classificació de l’allotjament: 2.5

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,0 sobre 10,
Fantàstic

Serveis populars

  • Piscina
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Servei de neteja
  • Recepció oberta les 24 hores
  • Cuina

Opcions d’habitació

Casa panoràmica

  • 5 dormitoris
  • Capacitat per a 10
  • 1 llit de matrimoni gran, 2 llits de matrimoni, 1 llit doble i 2 llits individuals
  • Wifi gratuïta
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Notch View Inn és a Colebrook, en una ubicació rural i a la muntanya. A més d'apreciar la bellesa natural de la regió a Parc estatal Coleman i a Parc Estatal Dixville Notch, també pots visitar Museu de la Granja Històrica de la Família Poore i Museu de la Societat Històrica de Pittsburg, imprescindibles per als aficionats a la cultura. Consultar la guia de viatge a Colebrook
Mapa
54 Forbes Hill Road, Colebrook, NH, 03576

Què hi ha als voltants

  • Un riu tranquil amb una forest densa a ambdós costats i una muntanya al fons.
    Àrea Natural de les Cascades del Rierol Beaver
    9 minuts en cotxe - 11.0 km
  • Biblioteca Internacional Numismàtica
    6 minuts en cotxe - 5.9 km
  • Fiddleheads A Great North Woods Shoppe
    6 minuts en cotxe - 6.6 km
  • Hospital de la Vall del Connecticut Superior
    8 minuts en cotxe - 8.4 km
  • Ajuntament de Columbia
    9 minuts en cotxe - 9.9 km

Com moure’s per la zona

  • Manchester, Nou Hampshire (MHT-Aeroport regional de Manchester-Boston): a 175 min en cotxe

Restaurants

  • Black Bear Tavern
    8 minuts en cotxe
  • Dunkin’
    9 minuts en cotxe
  • Linda’s
    7 minuts en cotxe
  • Diamond Peaks
    8 minuts en cotxe
  • Northern Bites
    4 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Notch View Inn

  • Casa d'hostes a la muntanya
  • A Notch View Inn t'esperen una terrassa, un jardí i una biblioteca. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • També gaudiràs dels avantatges següents durant la teva estada:
    • Una piscina a l'aire lliure
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Registre de sortida exprés, servei de recepció obert les 24 hores i televisió al vestíbul
  • Característiques de l'habitació
  • A Notch View Inn, totes les habitacions inclouen serveis i instal·lacions com ara wifi gratuïta.
  • Entre els serveis i les instal·lacions extres, s'inclou el següent:
    • 4 banys que inclouen articles de tocador gratuïts
    • Cuines compartides, ventiladors de sostre i servei de neteja diari

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Activitats

  • Biblioteca
  • Piscina a l'aire lliure
  • Televisor en espais comuns

Per a famílies

  • Piscina a l'aire lliure

Comoditats

  • Servei de recepció obert les 24 hores

Serveis per als clients

  • Servei de neteja (diari)

Exterior

  • A la muntanya
  • Jardí
  • Terrassa
  • Zona de pícnic

Més serveis

  • Any de construcció: 1870

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Llençols de cotó egipci

Bany

  • 4 banys compartits
  • Articles de tocador gratuïts
  • Tovalloles

Menjar i beguda

  • Accés a cuina compartida

Altres

  • Planxa i post de planxar
  • Ventilador de sostre

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 21:00.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.
Registre de sortida exprés disponible

Instruccions especials d’entrada

El personal de recepció esperarà els clients a l'allotjament
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Personal de recepció

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
No hi ha llits addicionals disponibles
No hi ha bressols disponibles.

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Preguntes freqüents

Notch View Inn té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Notch View Inn accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Notch View Inn?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Notch View Inn?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 21:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Notch View Inn?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba Notch View Inn?

Aquesta casa d'hostes a la muntanya i a menys de 10 km de les atraccions següents: Biblioteca Internacional Numismàtica, Fiddleheads A Great North Woods Shoppe i Hospital de la Vall del Connecticut Superior. Riu Connecticut i Ajuntament de Columbia també són a menys de 10 km.