Apartament sencer

The Prestige Shore by the Bay With Balcony Wifi

Classificació de l’allotjament: 2

Galeria de fotos de l’allotjament The Prestige Shore by the Bay With Balcony Wifi

Botó d’imatge sense classificar, 1 de 94
Cuina compacta amb un obrador d'acer inoxidable, armaris de fusta i un taulell negre.
Un llit amb capçalera amb borlons, dos almoines i tres tovalloles enrotllades.
Cuina petita amb nevera, microones i una porta de fusta.
Un saló modern amb un sofà negre, una zona de menjador amb una taula i cadires, una petita taula auxiliar amb una planta i un rellotge penjat a la paret.

Allotjament sencer en bloc d’apartaments

2 dormitoris1 bany

Serveis populars

  • Piscina

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

The Prestige Shore by the Bay With Balcony Wifi

  • Bloc d'apartaments a prop de SM Mall of Asia
  • The Prestige Shore by the Bay With Balcony Wifi té molt per oferir; a més, es troba a prop d'atraccions com ara Badia de Manila. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a les zones comunes.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
    • Una piscina coberta
    • Ascensor i allotjament lliure de fum

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina coberta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament limitat a les instal·lacions

Dormitoris

  • 2 dormitoris

Bany

  • 1 bany

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Ascensor
  • Allotjament lliure de fum

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Extintor

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 19:00.
Registre d'entrada sense contacte
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.
Registre de sortida sense contacte

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament no disposa de recepció
Abans d'arribar, els clients rebran un correu electrònic amb instruccions per fer l'entrada i la informació sobre la recollida de les claus. entrada privada.
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament amb antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Recollida de claus i entrada privada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Fumadors

Smoking is not permitted

Formes de pagament de l’allotjament

American ExpressDiners ClubDescobrirJCB InternationalMastercardVisa

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit o de dèbit; no s'accepten pagaments en efectiu.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Pel que fa als elements de seguretat, hi trobaràs un extintor.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament té servei de neteja professional.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació sobre el barri

aquest bloc d'apartaments és a Complex del Mall of Asia, a Pasay. SM Mall of Asia i Centre Comercial Greenbelt són visites imprescindibles per als amants de les botigues; afegeix-les al teu itinerari juntament amb paratges naturals fantàstics, com ara Badia de Manila i Parc de Rizal. Vols aprofitar la teva estada i gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Arena Mall of Asia o a Complex Esportiu Memorial Rizal. Consultar la guia de viatge a Pasay
Mapa
Pasay, National Capital Region

Què hi ha als voltants

  • Una furgollera, cotxes aparcats i un edifici amb la inscripció 'PAD'.
    SM Mall of Asia
    8 minuts a peu - 0.7 km
  • Un edifici modern amb una gran font d'aigua al davant.
    Parc d'atraccions de la zona de la badia del Mall of Asia
    16 minuts a peu - 1.4 km
  • Ambaixada del Japó
    8 minuts a peu - 0.7 km
  • Arena Mall of Asia
    13 minuts a peu - 1.1 km
  • Centre de Convencions SMX
    16 minuts a peu - 1.4 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Gil Puyat: 5 min en cotxe
  • Estació de LRT d'EDSA: 4 min en cotxe
  • Aeroport Internacional de Manila-Ninoy Aquino (MNL): a 17 min en cotxe

Restaurants

  • Golden Noodle House
    3 minuts a peu
  • Starbucks
    5 minuts a peu
  • Subway
    6 minuts a peu
  • Starbucks
    3 minuts a peu
  • Kokodak
    3 minuts a peu

Preguntes freqüents

The Prestige Shore by the Bay With Balcony Wifi té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina coberta.

The Prestige Shore by the Bay With Balcony Wifi accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a The Prestige Shore by the Bay With Balcony Wifi?

Hi ha places d'aparcament limitades a disposició dels clients.

A quina hora es fa el registre d'entrada a The Prestige Shore by the Bay With Balcony Wifi?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 19:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a The Prestige Shore by the Bay With Balcony Wifi?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba The Prestige Shore by the Bay With Balcony Wifi?

Aquest bloc d'apartaments es troba a Complex del Mall of Asia i a menys de 15 min a peu de les atraccions següents: Badia de Manila i SM Mall of Asia. Arena Mall of Asia i Centre de Convencions SMX també són a menys de 2 km. Estació LRT de Libertad és a 26 min a peu i Estació LRT de Baclaran, a 28 min.

Opinions: The Prestige Shore by the Bay With Balcony Wifi